Spelprogram - Div 6 Värnamo

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2016-04-20 18:45 141408004 IFK Gislaved - FC Peking 2 - 5 Nissavallen
2016-04-20 18:45 141408005 Horda AIK - Bors SK 0 - 2 Munkavallen
2016-04-22 18:45 141408002 Skeppshults BK - SWEBIH IF 3 - 1 Idrottsparken
2016-04-22 18:45 141408003 Dannäs/Hånger - Nissafors IS 2 - 1 Västra Mo IP
2016-04-22 18:45 141408006 Långaryds IF - FC Dardania 0 - 6 Klockarvallen
2016-04-25 19:00 141408008 Bors SK - IFK Gislaved 2 - 4 Rastavallen
2016-04-25 19:00 141408011 SWEBIH IF - FK Liljan 6 - 1 Swebih Arena
2016-04-26 19:00 141408007 FC Dardania - Horda AIK 2 - 4 Ljusseveka - konstgräs
2016-04-29 19:00 141408009 Dannäs/Hånger - FC Peking 2 - 4 Klöfver Arena
2016-04-29 19:00 141408010 Skeppshults BK - Nissafors IS 2 - 2 Idrottsparken
Maj
2016-05-02 19:00 141408013 FK Liljan - Nissafors IS 2 - 5 Ljusseveka - konstgräs
2016-05-02 19:00 141408016 IFK Gislaved - FC Dardania 1 - 1 Nissavallen
2016-05-04 19:00 141408014 Skeppshults BK - FC Peking 2 - 3 Idrottsparken
2016-05-04 19:00 141408015 Dannäs/Hånger - Bors SK 1 - 0 Västra Mo IP
2016-05-08 16:00 141408023 Nissafors IS - SWEBIH IF 7 - 3 Spångamon
2016-05-11 19:00 141408019 Långaryds IF - IFK Gislaved 0 - 1 Klockarvallen
2016-05-11 19:00 141408022 FC Peking - FK Liljan 11 - 3 Gisle IP, konstgräs
2016-05-13 19:00 141408020 FC Dardania - Dannäs/Hånger 3 - 1 Ljusseveka - konstgräs
2016-05-13 19:00 141408021 Bors SK - Skeppshults BK 2 - 0 Rastavallen
2016-05-18 19:00 141408025 FK Liljan - Bors SK 0 - 8 Ljusseveka - konstgräs
2016-05-18 19:00 141408026 Skeppshults BK - FC Dardania 1 - 4 Idrottsparken
2016-05-18 19:00 141408028 IFK Gislaved - Horda AIK 1 - 1 Nissavallen
2016-05-18 19:00 141408030 SWEBIH IF - FC Peking 4 - 5 Swebih Arena
2016-05-21 15:00 141408027 Dannäs/Hånger - Långaryds IF 7 - 1 Klöfver Arena
2016-05-22 15:00 WO-anmäld! 141408033 FC Dardania - FK Liljan WO (3 - 0) Ljusseveka - konstgräs
2016-05-23 19:00 141408034 Bors SK - SWEBIH IF 3 - 3 Rastavallen
2016-05-23 19:00 141408035 FC Peking - Nissafors IS 6 - 0 Gisle IP, konstgräs
2016-05-24 19:00 141408032 Långaryds IF - Skeppshults BK 1 - 3 Klockarvallen
2016-05-26 19:00 141408031 Horda AIK - Dannäs/Hånger 2 - 3 Munkavallen
2016-05-27 19:00 141408041 Nissafors IS - Bors SK 3 - 1 Spångamon
2016-05-29 15:00 141408037 FK Liljan - Långaryds IF 4 - 3 Ljusseveka - konstgräs
2016-05-30 19:00 141408038 Skeppshults BK - Horda AIK 2 - 6 Idrottsparken
2016-05-30 19:00 141408039 Dannäs/Hånger - IFK Gislaved 2 - 1 Västra Mo IP
2016-05-31 19:00 141408042 SWEBIH IF - FC Dardania 2 - 6 Swebih Arena
Juni
2016-06-03 19:00 141408043 IFK Gislaved - Skeppshults BK 2 - 2 Nissavallen
2016-06-03 19:00 141408044 Horda AIK - FK Liljan 6 - 1 Munkavallen
2016-06-03 19:00 141408045 Långaryds IF - SWEBIH IF 1 - 3 Klockarvallen
2016-06-03 19:00 141408046 FC Dardania - Nissafors IS 5 - 2 Ljusseveka - konstgräs
2016-06-03 19:00 141408047 Bors SK - FC Peking 2 - 5 Rastavallen
2016-06-07 19:00 141408054 SWEBIH IF - Horda AIK 1 - 5 Swebih Arena
2016-06-08 19:00 141408049 FK Liljan - IFK Gislaved 0 - 3 Ljusseveka - konstgräs
2016-06-08 19:00 141408052 FC Peking - FC Dardania 1 - 2 Gisle IP, konstgräs
2016-06-09 19:00 141408050 Skeppshults BK - Dannäs/Hånger 0 - 4 Idrottsparken
2016-06-12 15:00 141408053 Nissafors IS - Långaryds IF 2 - 0 Spångamon
2016-06-15 19:00 141408056 IFK Gislaved - SWEBIH IF 5 - 1 Nissavallen
2016-06-15 19:00 141408057 Horda AIK - Nissafors IS 4 - 1 Munkavallen
2016-06-16 19:00 141408055 Dannäs/Hånger - FK Liljan 8 - 0 Klöfver Arena
2016-06-17 19:00 141408059 FC Dardania - Bors SK 2 - 0 Ljusseveka - konstgräs
2016-06-19 15:00 141408063 Bors SK - Långaryds IF 4 - 2 Rastavallen
2016-06-20 19:00 141408061 FK Liljan - Skeppshults BK 2 - 4 Ljusseveka - konstgräs
2016-06-20 19:00 141408064 FC Peking - Horda AIK 2 - 3 Gisle IP, konstgräs
2016-06-20 19:00 141408065 IFK Gislaved - Nissafors IS 4 - 0 Nissavallen
2016-06-22 18:30 141408058 Långaryds IF - FC Peking 4 - 2 Klockarvallen
2016-06-22 18:30 141408066 SWEBIH IF - Dannäs/Hånger 0 - 1 Swebih Arena
2016-06-26 17:00 Enligt beslut i disciplinnämnden, spel med obehörig spelare, resultat justerat till 0-3 (från 5-5). 141408077 FK Liljan - SWEBIH IF 0 - 3 Ljusseveka - konstgräs
2016-06-27 19:00 141408072 FC Dardania - Långaryds IF 9 - 0 Ljusseveka - konstgräs
2016-06-29 19:00 141408068 SWEBIH IF - Skeppshults BK 4 - 2 Swebih Arena
2016-06-29 19:00 141408070 FC Peking - IFK Gislaved 1 - 2 Gisle IP, konstgräs
2016-06-29 19:00 141408071 Bors SK - Horda AIK 2 - 4 Rastavallen
Juli
2016-07-05 19:00 141408074 IFK Gislaved - Bors SK 2 - 2 Nissavallen
2016-07-06 19:00 141408075 FC Peking - Dannäs/Hånger 2 - 7 Gisle IP, konstgräs
Augusti
2016-08-09 19:00 141408081 Bors SK - Dannäs/Hånger 1 - 4 Rastavallen
2016-08-10 19:00 141408082 FC Dardania - IFK Gislaved 5 - 1 Ljusseveka - konstgräs
2016-08-10 19:00 141408083 Långaryds IF - Horda AIK 0 - 6 Klockarvallen
2016-08-12 19:00 141408079 Nissafors IS - FK Liljan 11 - 1 Spångamon
2016-08-12 19:00 141408080 FC Peking - Skeppshults BK 5 - 5 Gisle IP, konstgräs
2016-08-13 15:00 141408073 Horda AIK - FC Dardania 8 - 3 Munkavallen
2016-08-17 18:45 141408085 IFK Gislaved - Långaryds IF 7 - 1 Nissavallen
2016-08-17 18:45 141408087 Skeppshults BK - Bors SK 3 - 5 Idrottsparken
2016-08-17 18:45 141408088 FK Liljan - FC Peking 3 - 3 Ljusseveka - konstgräs
2016-08-19 18:45 141408086 Dannäs/Hånger - FC Dardania 2 - 2 Klöfver Arena
2016-08-19 18:45 141408089 SWEBIH IF - Nissafors IS 4 - 5 Swebih Arena
2016-08-20 15:00 141408017 Horda AIK - Långaryds IF 6 - 0 Munkavallen
2016-08-23 18:30 141408093 Långaryds IF - Dannäs/Hånger 1 - 9 Klockarvallen
2016-08-23 18:30 141408094 Horda AIK - IFK Gislaved 1 - 0 Munkavallen
2016-08-24 18:30 141408091 Bors SK - FK Liljan 5 - 2 Rastavallen
2016-08-24 18:30 141408092 FC Dardania - Skeppshults BK 11 - 0 Ljusseveka - konstgräs
2016-08-24 18:30 141408096 FC Peking - SWEBIH IF 1 - 0 Gisle IP, konstgräs
2016-08-28 15:00 141408098 Skeppshults BK - Långaryds IF 5 - 2 Idrottsparken
2016-08-28 15:00 141408099 FK Liljan - FC Dardania 0 - 8 Ljusseveka - konstgräs
2016-08-29 18:15 141408100 SWEBIH IF - Bors SK 1 - 16 Swebih Arena
2016-08-29 18:15 141408101 Nissafors IS - FC Peking 5 - 2 Spångamon
September
2016-09-01 18:15 141408097 Dannäs/Hånger - Horda AIK 0 - 1 Klöfver Arena
2016-09-02 18:00 141408107 Bors SK - Nissafors IS 1 - 2 Rastavallen
2016-09-04 12:00 141408103 Långaryds IF - FK Liljan 5 - 2 Klockarvallen
2016-09-04 12:00 141408108 FC Dardania - SWEBIH IF 10 - 1 Ljusseveka - konstgräs
2016-09-04 13:30 WO-anmäld! 141408104 Horda AIK - Skeppshults BK WO (3 - 0) Munkavallen
2016-09-06 17:45 141408105 IFK Gislaved - Dannäs/Hånger 1 - 1 Nissavallen
2016-09-09 17:45 141408109 Skeppshults BK - IFK Gislaved 3 - 2 Idrottsparken
2016-09-09 17:45 141408112 Nissafors IS - FC Dardania 4 - 3 Spångamon
2016-09-11 11:00 141408113 FC Peking - Bors SK 1 - 1 Gisle IP, konstgräs
2016-09-11 12:00 141408110 FK Liljan - Horda AIK 1 - 8 Ljusseveka - konstgräs
2016-09-11 13:30 141408111 SWEBIH IF - Långaryds IF 2 - 4 Swebih Arena
2016-09-13 19:00 141408069 Nissafors IS - Dannäs/Hånger 5 - 2 Töllshov
2016-09-16 17:30 141408116 Dannäs/Hånger - Skeppshults BK 5 - 1 Västra Mo IP
2016-09-18 12:00 141408115 IFK Gislaved - FK Liljan 1 - 9 Nissavallen
2016-09-18 12:00 141408118 FC Dardania - FC Peking 9 - 0 Ljusseveka - konstgräs
2016-09-18 13:30 141408120 Horda AIK - SWEBIH IF 4 - 0 Munkavallen
2016-09-18 16:00 141408119 Långaryds IF - Nissafors IS 0 - 9 Klockarvallen
2016-09-21 17:15 141408076 Nissafors IS - Skeppshults BK 7 - 2 Spångamon
2016-09-25 12:00 141408122 SWEBIH IF - IFK Gislaved 5 - 1 Swebih Arena
2016-09-25 12:00 141408123 Nissafors IS - Horda AIK 3 - 4 Spångamon
2016-09-25 12:00 141408124 FC Peking - Långaryds IF 5 - 2 Gisle IP, konstgräs
2016-09-25 12:00 141408125 Bors SK - FC Dardania 2 - 7 Rastavallen
2016-09-25 14:30 141408121 FK Liljan - Dannäs/Hånger 1 - 8 Ljusseveka - konstgräs
Oktober
2016-10-02 12:00 141408127 Skeppshults BK - FK Liljan 5 - 4 Idrottsparken
2016-10-02 12:00 141408130 Horda AIK - FC Peking 5 - 1 Munkavallen
2016-10-02 12:00 141408131 Nissafors IS - IFK Gislaved 6 - 0 Spångamon
2016-10-02 15:00 141408129 Långaryds IF - Bors SK 1 - 5 Klockarvallen
2016-10-02 15:30 141408132 Dannäs/Hånger - SWEBIH IF 7 - 2 Klöfver Arena