Spelprogram - Div 6 Värnamo

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2017-04-27 19:00 141410001 FC Peking - Bors SK 2 - 2 Isamon
2017-04-27 19:00 141410004 FK Liljan - Dannäs/Hånger 4 - 1 Ljusseveka
2017-04-27 19:00 141410005 Reftele GoIF - Nissafors IS 5 - 3 Rönneljung
2017-04-28 19:00 141410002 Skeppshults BK - SWEBIH IF 0 - 10 Idrottsparken
Maj
2017-05-04 19:00 141410006 Bors SK - Reftele GoIF 0 - 1 Rastavallen
2017-05-04 19:00 141410008 Dannäs/Hånger - Långaryds IF 3 - 3 Västra Mo IP
2017-05-04 19:00 141410010 SWEBIH IF - FC Peking 1 - 2 Swebih Arena
2017-05-05 19:00 141410007 Nissafors IS - FK Liljan 1 - 1 Spångamon
2017-05-11 19:00 141410012 Skeppshults BK - Dannäs/Hånger 2 - 2 Idrottsparken
2017-05-11 19:00 141410014 FK Liljan - Reftele GoIF 0 - 2 Gröndal Arena - Konstgräs
2017-05-11 19:00 141410015 SWEBIH IF - Bors SK 3 - 1 Swebih Arena
2017-05-12 19:00 141410013 Långaryds IF - Nissafors IS 1 - 4 Klockarvallen
2017-05-18 19:00 141410017 Bors SK - FK Liljan 4 - 2 Rastavallen
2017-05-18 19:00 141410018 Reftele GoIF - Långaryds IF 5 - 3 Rönneljung
2017-05-18 19:00 141410020 Dannäs/Hånger - FC Peking 2 - 0 Klöfver Arena
2017-05-19 19:00 141410019 Nissafors IS - Skeppshults BK 2 - 1 Spångamon
2017-05-24 19:00 141410021 FC Peking - Nissafors IS 0 - 2 Isamon
2017-05-24 19:00 141410022 Skeppshults BK - Reftele GoIF 0 - 3 Idrottsparken
2017-05-24 19:00 141410025 SWEBIH IF - Dannäs/Hånger 3 - 1 Swebih Arena
2017-05-25 15:00 141410023 Långaryds IF - FK Liljan 2 - 4 Klockarvallen
Juni
2017-06-01 19:00 141410030 Reftele GoIF - FC Peking 3 - 0 Rönneljung
2017-06-02 19:00 141410026 Nissafors IS - SWEBIH IF 2 - 1 Spångamon
2017-06-02 19:00 141410028 Bors SK - Långaryds IF 2 - 1 Rastavallen
2017-06-02 19:00 141410029 FK Liljan - Skeppshults BK 6 - 1 Ljusseveka
2017-06-07 19:00 141410032 Skeppshults BK - Långaryds IF 1 - 1 Idrottsparken
2017-06-08 19:00 141410031 FC Peking - FK Liljan 1 - 6 Isamon
2017-06-08 19:00 141410033 Dannäs/Hånger - Bors SK 2 - 4 Klöfver Arena
2017-06-08 19:00 141410035 SWEBIH IF - Reftele GoIF 3 - 3 Swebih Arena
2017-06-15 19:00 141410036 FK Liljan - SWEBIH IF 2 - 4 Gröndal Arena - Konstgräs
2017-06-15 19:00 141410038 Nissafors IS - Dannäs/Hånger 4 - 1 Spångamon
2017-06-15 19:00 141410040 Långaryds IF - FC Peking 2 - 1 Klockarvallen
2017-06-21 19:00 141410041 FC Peking - Skeppshults BK 3 - 0 Isamon
2017-06-21 19:00 141410042 Bors SK - Nissafors IS 3 - 2 Rastavallen
2017-06-21 19:00 141410043 Dannäs/Hånger - Reftele GoIF 0 - 5 Västra Mo IP
2017-06-22 19:00 141410045 SWEBIH IF - Långaryds IF 5 - 0 Swebih Arena
2017-06-29 19:00 141410046 Bors SK - FC Peking 0 - 1 Rastavallen
2017-06-29 19:00 141410049 Dannäs/Hånger - FK Liljan 0 - 2 Klöfver Arena
2017-06-29 19:00 141410050 Nissafors IS - Reftele GoIF 1 - 2 Spångamon
Juli
2017-07-02 16:00 141410047 SWEBIH IF - Skeppshults BK 8 - 1 Swebih Arena
Augusti
2017-08-10 19:00 141410051 Reftele GoIF - Bors SK 2 - 0 Rönneljung
2017-08-10 19:00 141410055 FC Peking - SWEBIH IF 0 - 3 Isamon
2017-08-11 19:00 141410052 FK Liljan - Nissafors IS 4 - 0 Ljusseveka
2017-08-11 19:00 141410053 Långaryds IF - Dannäs/Hånger 5 - 2 Klockarvallen
2017-08-17 18:45 141410057 Dannäs/Hånger - Skeppshults BK 7 - 1 Västra Mo IP
2017-08-17 18:45 141410059 Reftele GoIF - FK Liljan 2 - 0 Rönneljung
2017-08-18 18:45 141410058 Nissafors IS - Långaryds IF 8 - 2 Spångamon
2017-08-18 18:45 141410060 Bors SK - SWEBIH IF 1 - 2 Rastavallen
2017-08-24 19:00 141410062 FK Liljan - Bors SK 3 - 0 Gröndal Arena - Konstgräs
2017-08-25 18:30 141410063 Långaryds IF - Reftele GoIF 1 - 3 Klockarvallen
2017-08-25 18:30 141410064 Skeppshults BK - Nissafors IS 1 - 6 Idrottsparken
2017-08-28 18:30 141410065 FC Peking - Dannäs/Hånger 0 - 2 Isamon
2017-08-29 18:30 141410039 Skeppshults BK - Bors SK 3 - 4 Idrottsparken
2017-08-31 18:00 141410070 Dannäs/Hånger - SWEBIH IF 2 - 2 Klöfver Arena
September
2017-09-01 18:00 141410066 Nissafors IS - FC Peking 9 - 1 Spångamon
2017-09-01 18:00 141410067 Reftele GoIF - Skeppshults BK 6 - 0 Rönneljung
2017-09-03 15:00 141410068 FK Liljan - Långaryds IF 13 - 0 Gröndal Arena - Konstgräs
2017-09-08 17:45 141410071 SWEBIH IF - Nissafors IS 2 - 1 Swebih Arena
2017-09-08 17:45 141410074 Skeppshults BK - FK Liljan 0 - 9 Idrottsparken
2017-09-10 12:00 141410075 FC Peking - Reftele GoIF 1 - 3 Isamon
2017-09-10 15:00 141410073 Långaryds IF - Bors SK 0 - 10 Klockarvallen
2017-09-14 17:30 141410080 Reftele GoIF - SWEBIH IF 4 - 0 Rönneljung
2017-09-15 17:30 141410077 Långaryds IF - Skeppshults BK 2 - 2 Klockarvallen
2017-09-17 12:00 141410076 FK Liljan - FC Peking 5 - 2 Ljusseveka
2017-09-17 12:00 141410078 Bors SK - Dannäs/Hånger 4 - 0 Rastavallen
2017-09-24 12:00 141410081 SWEBIH IF - FK Liljan 3 - 2 Swebih Arena
2017-09-24 12:00 141410085 FC Peking - Långaryds IF 6 - 5 Isamon
2017-09-24 15:00 141410083 Dannäs/Hånger - Nissafors IS 4 - 5 Västra Mo IP
2017-09-24 15:00 141410084 Bors SK - Skeppshults BK 5 - 1 Rastavallen
Oktober
2017-10-01 12:00 141410086 Skeppshults BK - FC Peking 4 - 0 Idrottsparken
2017-10-01 12:00 141410087 Nissafors IS - Bors SK 3 - 1 Spångamon
2017-10-01 12:00 141410088 Reftele GoIF - Dannäs/Hånger 4 - 1 Rönneljung
2017-10-01 12:00 OW-anmäld! 141410090 Långaryds IF - SWEBIH IF OW (0 - 3) Klockarvallen