Spelprogram - Div 4 NV

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-12 19:00 141201001 Waggeryds IK - Kulltorps GoIF 4 - 2 Vaggeryds IP 2 - konstgräs
2019-04-12 19:00 141201005 IF Hallby FK - Mullsjö IF 2 - 1 Skandiamäklarna IP
2019-04-13 14:00 141201004 Habo IF - Ölmstads IS 1 - 2 Slättens IP
2019-04-13 14:00 141201006 Visingsö AIS - Vrigstads IF 0 - 1 Brahevallen - Visingsö
2019-04-13 15:00 141201003 Bankeryds SK - Bredaryd Lanna IK 1 - 0 Furuvik
2019-04-13 15:30 141201002 IF Haga - Gislaveds IS 0 - 1 Skandiamäklarna IP 1
2019-04-17 18:30 141201012 Kulltorps GoIF - Visingsö AIS 0 - 2 Töllshov
2019-04-18 18:30 141201008 Mullsjö IF - Habo IF 2 - 1 Gruveredsvallen
2019-04-18 18:30 141201010 Bredaryd Lanna IK - IF Haga 0 - 3 Bollagården
2019-04-18 19:00 141201007 IF Hallby FK - Vrigstads IF 0 - 1 Skandiamäklarna IP 1
2019-04-18 19:00 141201011 Waggeryds IK - Gislaveds IS 3 - 3 Vaggeryds IP 2 - konstgräs
2019-04-22 15:00 141201009 Ölmstads IS - Bankeryds SK 3 - 0 ÖIS-gården
2019-04-26 18:45 141201013 Waggeryds IK - Bredaryd Lanna IK 3 - 0 Vaggeryds IP
2019-04-26 18:45 141201014 IF Haga - Ölmstads IS 2 - 0 Strömsbergsvallen
2019-04-26 18:45 141201015 Bankeryds SK - Mullsjö IF 4 - 3 Furuvik
2019-04-26 18:45 141201016 Habo IF - Vrigstads IF 0 - 2 Slättens IP
2019-04-26 18:45 141201018 Gislaveds IS - Kulltorps GoIF 2 - 0 Ryttarvallen
2019-04-26 19:00 141201017 IF Hallby FK - Visingsö AIS 2 - 1 Skandiamäklarna IP
Maj
2019-05-03 19:00 141201020 Vrigstads IF - Bankeryds SK 1 - 1 Tallåsen
2019-05-03 19:00 141201021 Mullsjö IF - IF Haga 2 - 3 Gruveredsvallen
2019-05-03 19:00 141201022 Ölmstads IS - Waggeryds IK 0 - 2 ÖIS-gården
2019-05-03 19:00 141201023 Bredaryd Lanna IK - Gislaveds IS 0 - 1 Rocknevallen
2019-05-03 19:00 141201024 Kulltorps GoIF - IF Hallby FK 4 - 1 Liavallen
2019-05-04 14:00 141201019 Visingsö AIS - Habo IF 2 - 4 Brahevallen - Visingsö
2019-05-08 19:15 141201026 IF Haga - Vrigstads IF 2 - 1 Strömsbergsvallen
2019-05-09 19:00 141201027 Bankeryds SK - Visingsö AIS 1 - 1 Furuvik
2019-05-10 19:00 141201025 Waggeryds IK - Mullsjö IF 2 - 0 Vaggeryds IP
2019-05-10 19:00 141201028 Habo IF - IF Hallby FK 0 - 2 Slättens IP
2019-05-10 19:00 141201029 Bredaryd Lanna IK - Kulltorps GoIF 0 - 4 Rocknevallen
2019-05-10 19:00 141201030 Gislaveds IS - Ölmstads IS 6 - 1 Ryttarvallen
2019-05-17 18:45 141201032 Visingsö AIS - IF Haga 1 - 5 Brahevallen - Visingsö
2019-05-17 19:00 141201031 IF Hallby FK - Bankeryds SK 2 - 4 Skandiamäklarna IP
2019-05-17 19:00 141201033 Vrigstads IF - Waggeryds IK 2 - 2 Tallåsen
2019-05-17 19:00 141201034 Mullsjö IF - Gislaveds IS 2 - 2 Gruveredsvallen
2019-05-17 19:00 141201035 Ölmstads IS - Bredaryd Lanna IK 5 - 3 ÖIS-gården
2019-05-17 19:00 141201036 Kulltorps GoIF - Habo IF 2 - 2 Liavallen
2019-05-23 19:00 141201042 Gislaveds IS - Vrigstads IF 3 - 0 Ryttarvallen
2019-05-24 19:00 141201037 Waggeryds IK - Visingsö AIS 2 - 0 Vaggeryds IP
2019-05-24 19:00 141201038 IF Haga - IF Hallby FK 1 - 2 Strömsbergsvallen
2019-05-24 19:00 141201039 Bankeryds SK - Habo IF 1 - 2 Furuvik
2019-05-24 19:00 141201040 Ölmstads IS - Kulltorps GoIF 1 - 3 ÖIS-gården
2019-05-25 14:00 141201041 Bredaryd Lanna IK - Mullsjö IF 0 - 2 Rocknevallen
2019-05-29 18:45 141201045 Visingsö AIS - Gislaveds IS 1 - 2 Brahevallen - Visingsö
2019-05-29 19:00 141201044 IF Hallby FK - Waggeryds IK 1 - 0 Skandiamäklarna IP
2019-05-29 19:00 141201047 Mullsjö IF - Ölmstads IS 4 - 0 Gruveredsvallen
2019-05-29 19:00 141201048 Kulltorps GoIF - Bankeryds SK 2 - 1 Liavallen
2019-05-31 19:00 141201046 Vrigstads IF - Bredaryd Lanna IK 2 - 1 Tallåsen
Juni
2019-06-01 14:00 141201043 Habo IF - IF Haga 1 - 3 Slättens IP
2019-06-04 19:00 141201054 Gislaveds IS - IF Hallby FK 1 - 2 Ryttarvallen
2019-06-05 19:00 141201049 Waggeryds IK - Habo IF 4 - 0 Vaggeryds IP
2019-06-05 19:00 141201050 IF Haga - Bankeryds SK 10 - 0 Strömsbergsvallen
2019-06-05 19:00 141201051 Mullsjö IF - Kulltorps GoIF 4 - 1 Gruveredsvallen
2019-06-05 19:00 141201052 Ölmstads IS - Vrigstads IF 0 - 3 ÖIS-gården
2019-06-05 19:00 141201053 Bredaryd Lanna IK - Visingsö AIS 2 - 0 Rocknevallen
2019-06-08 14:00 141201057 IF Hallby FK - Bredaryd Lanna IK 2 - 1 Skandiamäklarna IP
2019-06-10 18:45 141201058 Visingsö AIS - Ölmstads IS 2 - 0 Brahevallen - Visingsö
2019-06-10 19:00 141201055 Bankeryds SK - Waggeryds IK 0 - 4 Furuvik
2019-06-11 19:00 141201056 Habo IF - Gislaveds IS 2 - 3 Slättens IP
2019-06-11 19:00 141201059 Vrigstads IF - Mullsjö IF 2 - 0 Tallåsen
2019-06-13 19:00 141201063 Mullsjö IF - Visingsö AIS 4 - 0 Gruveredsvallen
2019-06-13 19:00 141201064 Ölmstads IS - IF Hallby FK 1 - 6 ÖIS-gården
2019-06-14 19:00 141201062 Kulltorps GoIF - Vrigstads IF 1 - 5 Liavallen
2019-06-15 14:00 141201061 Waggeryds IK - IF Haga 3 - 0 Vaggeryds IP
2019-06-17 19:00 141201065 Bredaryd Lanna IK - Habo IF 3 - 1 Rocknevallen
2019-06-18 19:00 141201066 Gislaveds IS - Bankeryds SK 5 - 1 Ryttarvallen
2019-06-19 18:45 141201083 Visingsö AIS - IF Hallby FK 1 - 1 Brahevallen - Visingsö
2019-06-19 19:00 141201060 IF Haga - Kulltorps GoIF 3 - 2 Strömsbergsvallen
2019-06-24 19:00 141201067 Kulltorps GoIF - Waggeryds IK 1 - 4 Liavallen
2019-06-24 19:00 141201068 Gislaveds IS - IF Haga 4 - 1 Ryttarvallen
2019-06-24 19:00 141201069 Bredaryd Lanna IK - Bankeryds SK 1 - 1 Rocknevallen
2019-06-24 19:00 141201070 Ölmstads IS - Habo IF 1 - 0 ÖIS-gården
2019-06-24 19:00 141201072 Vrigstads IF - Visingsö AIS 3 - 2 Tallåsen
2019-06-25 19:00 141201071 Mullsjö IF - IF Hallby FK 2 - 7 Gruveredsvallen
2019-06-27 18:45 141201078 Visingsö AIS - Kulltorps GoIF 0 - 1 Brahevallen - Visingsö
2019-06-27 19:00 141201074 Habo IF - Mullsjö IF 3 - 1 Slättens IP
2019-06-28 19:00 141201073 Vrigstads IF - IF Hallby FK 0 - 3 Tallåsen
2019-06-28 19:00 141201075 Bankeryds SK - Ölmstads IS 1 - 2 Furuvik
2019-06-28 19:00 141201076 IF Haga - Bredaryd Lanna IK 3 - 1 Strömsbergsvallen
2019-06-28 19:00 141201077 Gislaveds IS - Waggeryds IK 1 - 1 Ryttarvallen
Juli
2019-07-03 19:00 141201079 Bredaryd Lanna IK - Waggeryds IK 1 - 4 Rocknevallen
2019-07-03 19:00 141201082 Vrigstads IF - Habo IF 1 - 4 Tallåsen
2019-07-03 19:00 141201084 Kulltorps GoIF - Gislaveds IS 1 - 2 Liavallen
Augusti
2019-08-05 19:00 141201081 Mullsjö IF - Bankeryds SK 4 - 1 Gruveredsvallen
2019-08-07 19:00 141201080 Ölmstads IS - IF Haga 2 - 1 ÖIS-gården
2019-08-09 19:00 141201086 Bankeryds SK - Vrigstads IF 0 - 1 Furuvik
2019-08-09 19:00 141201089 Gislaveds IS - Bredaryd Lanna IK 4 - 1 Ryttarvallen
2019-08-09 19:00 141201090 IF Hallby FK - Kulltorps GoIF 3 - 1 Skandiamäklarna IP
2019-08-10 14:00 141201085 Habo IF - Visingsö AIS 1 - 1 Slättens IP
2019-08-10 14:00 141201087 IF Haga - Mullsjö IF 2 - 1 Strömsbergsvallen
2019-08-10 14:00 141201088 Waggeryds IK - Ölmstads IS 3 - 1 Vaggeryds IP
2019-08-15 19:00 141201095 Kulltorps GoIF - Bredaryd Lanna IK 1 - 0 Liavallen
2019-08-16 18:45 141201091 Mullsjö IF - Waggeryds IK 0 - 6 Gruveredsvallen
2019-08-16 18:45 141201092 Vrigstads IF - IF Haga 0 - 1 Tallåsen
2019-08-16 18:45 141201093 Visingsö AIS - Bankeryds SK 0 - 0 Brahevallen - Visingsö
2019-08-16 18:45 141201096 Ölmstads IS - Gislaveds IS 5 - 2 ÖIS-gården
2019-08-16 19:00 141201094 IF Hallby FK - Habo IF 1 - 2 Skandiamäklarna IP
2019-08-22 18:45 141201098 IF Haga - Visingsö AIS 3 - 2 Strömsbergsvallen
2019-08-22 18:45 141201102 Habo IF - Kulltorps GoIF 2 - 0 Slättens IP
2019-08-23 18:45 141201097 Bankeryds SK - IF Hallby FK 2 - 3 Furuvik
2019-08-23 18:45 141201099 Waggeryds IK - Vrigstads IF 3 - 3 Vaggeryds IP
2019-08-23 18:45 141201100 Gislaveds IS - Mullsjö IF 10 - 1 Ryttarvallen
2019-08-24 14:00 141201101 Bredaryd Lanna IK - Ölmstads IS 1 - 0 Rocknevallen
2019-08-30 18:30 141201105 Habo IF - Bankeryds SK 1 - 1 Slättens IP
2019-08-30 18:30 141201106 Kulltorps GoIF - Ölmstads IS 2 - 1 Liavallen
2019-08-30 18:30 141201107 Mullsjö IF - Bredaryd Lanna IK 1 - 2 Gruveredsvallen
2019-08-30 18:30 141201108 Vrigstads IF - Gislaveds IS 1 - 2 Tallåsen
2019-08-30 19:00 141201104 IF Hallby FK - IF Haga 3 - 4 Skandiamäklarna IP
September
2019-09-01 13:00 141201103 Visingsö AIS - Waggeryds IK 1 - 1 Brahevallen - Visingsö
2019-09-07 14:00 141201109 IF Haga - Habo IF 2 - 1 Strömsbergsvallen
2019-09-07 14:00 141201110 Waggeryds IK - IF Hallby FK 3 - 2 Vaggeryds IP
2019-09-07 14:00 141201111 Gislaveds IS - Visingsö AIS 4 - 1 Ryttarvallen
2019-09-07 14:00 141201112 Bredaryd Lanna IK - Vrigstads IF 2 - 1 Rocknevallen
2019-09-07 14:00 141201113 Ölmstads IS - Mullsjö IF 0 - 1 ÖIS-gården
2019-09-07 15:00 141201114 Bankeryds SK - Kulltorps GoIF 2 - 2 Furuvik
2019-09-14 14:00 141201115 Habo IF - Waggeryds IK 2 - 5 Slättens IP
2019-09-14 14:00 141201117 Kulltorps GoIF - Mullsjö IF 2 - 0 Liavallen
2019-09-14 14:00 141201118 Vrigstads IF - Ölmstads IS 0 - 0 Tallåsen
2019-09-14 14:00 141201120 IF Hallby FK - Gislaveds IS 1 - 2 Skandiamäklarna IP
2019-09-14 14:30 141201119 Visingsö AIS - Bredaryd Lanna IK 4 - 2 Brahevallen - Visingsö
2019-09-14 15:00 141201116 Bankeryds SK - IF Haga 2 - 1 Furuvik
2019-09-20 19:00 141201121 Waggeryds IK - Bankeryds SK 6 - 0 Vaggeryds IP 2 - konstgräs
2019-09-21 14:00 141201122 Gislaveds IS - Habo IF 3 - 1 Ryttarvallen
2019-09-21 14:00 141201123 Bredaryd Lanna IK - IF Hallby FK 1 - 3 Rocknevallen
2019-09-21 14:00 141201124 Ölmstads IS - Visingsö AIS 0 - 2 ÖIS-gården
2019-09-21 14:00 141201126 Kulltorps GoIF - IF Haga 2 - 0 Liavallen
2019-09-21 15:00 141201125 Mullsjö IF - Vrigstads IF 1 - 1 Gruveredsvallen
2019-09-28 14:00 141201127 IF Haga - Waggeryds IK 2 - 4 Strömsbergsvallen
2019-09-28 14:00 141201128 Vrigstads IF - Kulltorps GoIF 3 - 2 Tallåsen
2019-09-28 14:00 141201129 Visingsö AIS - Mullsjö IF 4 - 1 Brahevallen - Visingsö
2019-09-28 14:00 141201130 IF Hallby FK - Ölmstads IS 2 - 5 Skandiamäklarna IP
2019-09-28 14:00 141201131 Habo IF - Bredaryd Lanna IK 3 - 1 Slättens IP
2019-09-28 14:00 141201132 Bankeryds SK - Gislaveds IS 1 - 3 Furuvik