Spelprogram - Div 4 NÖ

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Aneby SK Arne Storck 0705607273 Blå/blå/blå
Bäckseda IF Henrik Nilsson 0703544685 svart, svart, svart
Gullringens GOIF Adam Åstrand 0735023436 Gul/svart, Svart, Gul
Hultsfreds FK Jerker Einarsson 0706800464 Vit-Grön/Grön/Grön/
Hvetlanda GIF Bo Lindgren 038312916 0733247822 Blå/ blå/ blå
Höreda GOIF Ingemar Ekelund 0705670012 vit/svart, svart, svart
IFK Oskarshamn Fredrik Lampe 0705473983 vit/blå/blå
IFK Tuna Karl-Gustav Larsson 049250058 0705308331 Vit, Blå, vit
IFK Västervik Mikael Ekström 049018030 0736933454 Blåvit randig / blå / vit
Myresjö/Vetlanda FK Kjell Löfqvist 0761047740 Vit, Vit, Vit
Stensjöns IF Jimmy Nilsson 0733609817 Vit/svart/vit
Västerviks FF Stefan Gustavsson 0704676870 Gul-svart/svart/svart
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-04-12 18:00 141202003 Stensjöns IF - Bäckseda IF 2 - 0 Runeplan
2019-04-12 19:00 141202001 Västerviks FF - Gullringens GOIF 2 - 2 Bökensved
2019-04-13 12:00 141202006 Höreda GOIF - IFK Västervik 0 - 2 Ränneborg - Konstgräs
2019-04-13 17:00 141202005 Myresjö/Vetlanda FK - IFK Tuna 5 - 3 Heds Arena, Vetlanda
2019-04-14 14:00 141202004 IFK Oskarshamn - Hultsfreds FK 5 - 0 Arena Oskarshamn
2019-05-14 19:00 141202002 Aneby SK - Hvetlanda GIF 1 - 2 Furulid IP
Omgång 2
2019-04-18 18:30 141202009 Hultsfreds FK - Stensjöns IF 1 - 2 Knektavallen
2019-04-18 19:00 141202011 Hvetlanda GIF - Västerviks FF 1 - 1 Heds Arena, Vetlanda
2019-04-19 14:00 141202007 IFK Västervik - Myresjö/Vetlanda FK 2 - 2 Bökensved
2019-04-19 14:00 141202008 IFK Tuna - IFK Oskarshamn 0 - 2 Tunhamra
2019-04-22 14:00 141202010 Bäckseda IF - Aneby SK 5 - 2 Paradisvallen
2019-04-22 16:00 141202012 Gullringens GOIF - Höreda GOIF 5 - 0 Gullemon
Omgång 3
2019-04-26 19:00 141202013 Västerviks FF - Bäckseda IF 6 - 0 Bökensved
2019-04-26 19:00 141202016 IFK Oskarshamn - IFK Västervik 2 - 2 Arena Oskarshamn
2019-04-26 19:00 141202018 Hvetlanda GIF - Gullringens GOIF 0 - 2 Heds Arena, Vetlanda
2019-04-27 14:00 141202014 Aneby SK - Hultsfreds FK 2 - 0 Furulid IP
2019-04-27 14:00 141202017 Myresjö/Vetlanda FK - Höreda GOIF 3 - 1 Vitalavallen
2019-04-27 16:00 141202015 Stensjöns IF - IFK Tuna 2 - 4 Runeplan
Omgång 4
2019-05-03 19:00 141202020 IFK Västervik - Stensjöns IF 4 - 0 Bökensved
2019-05-03 19:00 141202022 Hultsfreds FK - Västerviks FF 1 - 3 Knektavallen
2019-05-03 19:00 141202023 Bäckseda IF - Hvetlanda GIF 3 - 0 Paradisvallen
2019-05-03 19:00 141202024 Gullringens GOIF - Myresjö/Vetlanda FK 4 - 3 Gullemon
2019-05-03 19:15 141202019 Höreda GOIF - IFK Oskarshamn 2 - 2 Höredavallen
2019-07-02 19:00 141202021 IFK Tuna - Aneby SK 2 - 5 Tunhamra
Omgång 5
2019-05-10 19:00 141202025 Västerviks FF - IFK Tuna 6 - 1 Bökensved
2019-05-10 19:00 141202027 Stensjöns IF - Höreda GOIF 0 - 2 Runeplan
2019-05-10 19:00 141202028 IFK Oskarshamn - Myresjö/Vetlanda FK 1 - 4 Arena Oskarshamn
2019-05-10 19:00 141202029 Bäckseda IF - Gullringens GOIF 3 - 2 Paradisvallen
2019-05-10 19:00 141202030 Hvetlanda GIF - Hultsfreds FK 7 - 2 Heds Arena, Vetlanda
2019-05-11 13:00 141202026 Aneby SK - IFK Västervik 2 - 1 Furulid IP
Omgång 6
2019-05-17 19:00 141202031 Myresjö/Vetlanda FK - Stensjöns IF 2 - 0 Vitalavallen
2019-05-17 19:00 141202032 Höreda GOIF - Aneby SK 1 - 4 Höredavallen
2019-05-17 19:00 141202034 IFK Tuna - Hvetlanda GIF 1 - 1 Tunhamra
2019-05-17 19:00 141202035 Hultsfreds FK - Bäckseda IF 4 - 3 Knektavallen
2019-05-17 19:00 141202036 Gullringens GOIF - IFK Oskarshamn 1 - 1 Gullemon
2019-05-18 15:00 141202033 IFK Västervik - Västerviks FF 0 - 2 Bökensved
Omgång 7
2019-05-24 19:00 141202038 Aneby SK - Myresjö/Vetlanda FK 3 - 1 Furulid IP
2019-05-24 19:00 141202039 Stensjöns IF - IFK Oskarshamn 4 - 1 Runeplan
2019-05-24 19:00 141202040 Hultsfreds FK - Gullringens GOIF 1 - 3 Knektavallen
2019-05-24 19:30 141202037 Västerviks FF - Höreda GOIF 7 - 0 Bökensved
2019-05-24 19:30 141202042 Hvetlanda GIF - IFK Västervik 1 - 1 Heds Arena, Vetlanda
2019-05-25 14:00 141202041 Bäckseda IF - IFK Tuna 4 - 2 Paradisvallen
Omgång 8
2019-05-29 19:00 141202044 Myresjö/Vetlanda FK - Västerviks FF 1 - 2 Vitalavallen
2019-05-29 19:00 141202045 Höreda GOIF - Hvetlanda GIF 3 - 2 Höredavallen
2019-05-29 19:00 141202047 IFK Tuna - Hultsfreds FK 3 - 0 Tunhamra
2019-05-30 15:00 141202048 Gullringens GOIF - Stensjöns IF 3 - 4 Gullemon
2019-05-31 19:00 141202046 IFK Västervik - Bäckseda IF 4 - 4 Bökensved
2019-06-01 14:00 141202043 IFK Oskarshamn - Aneby SK 1 - 2 Arena Oskarshamn
Omgång 9
2019-06-04 19:00 141202053 Bäckseda IF - Höreda GOIF 2 - 1 Paradisvallen
2019-06-05 19:00 141202049 Västerviks FF - IFK Oskarshamn 1 - 1 Bökensved
2019-06-05 19:00 141202050 Aneby SK - Stensjöns IF 5 - 1 Furulid IP
2019-06-05 19:00 141202051 IFK Tuna - Gullringens GOIF 5 - 1 Tunhamra
2019-06-05 19:00 141202052 Hultsfreds FK - IFK Västervik 1 - 2 Knektavallen
2019-06-05 19:00 141202054 Hvetlanda GIF - Myresjö/Vetlanda FK 3 - 2 Heds Arena, Vetlanda
Omgång 10
2019-06-08 13:00 141202059 IFK Västervik - IFK Tuna 1 - 3 Bökensved
2019-06-08 14:00 141202056 IFK Oskarshamn - Hvetlanda GIF 2 - 3 Arena Oskarshamn
2019-06-08 14:00 141202057 Myresjö/Vetlanda FK - Bäckseda IF 1 - 1 Vitalavallen
2019-06-08 14:00 141202060 Aneby SK - Gullringens GOIF 1 - 0 Furulid IP
2019-06-09 16:00 141202055 Stensjöns IF - Västerviks FF 2 - 2 Runeplan
2019-06-11 19:00 141202058 Höreda GOIF - Hultsfreds FK 5 - 1 Höredavallen
Omgång 11
2019-06-12 19:30 141202066 Hvetlanda GIF - Stensjöns IF 5 - 1 Heds Arena, Vetlanda
2019-06-13 19:00 141202065 IFK Oskarshamn - Bäckseda IF 2 - 4 Arena Oskarshamn
2019-06-15 14:00 141202061 Västerviks FF - Aneby SK 3 - 0 Bökensved
2019-06-15 14:00 141202062 Gullringens GOIF - IFK Västervik 2 - 2 Gullemon
2019-06-16 16:00 141202064 Hultsfreds FK - Myresjö/Vetlanda FK 2 - 3 Knektavallen
2019-06-18 19:15 141202063 IFK Tuna - Höreda GOIF 8 - 1 Tunhamra
Omgång 12
2019-06-19 19:00 141202067 Gullringens GOIF - Västerviks FF 1 - 5 Gullemon
2019-06-19 19:00 141202069 Bäckseda IF - Stensjöns IF 1 - 6 Paradisvallen
2019-06-24 19:00 141202068 Hvetlanda GIF - Aneby SK 3 - 0 Heds Arena, Vetlanda
2019-06-24 19:00 141202070 Hultsfreds FK - IFK Oskarshamn 0 - 3 Knektavallen
2019-06-24 19:00 141202071 IFK Tuna - Myresjö/Vetlanda FK 3 - 1 Tunhamra
2019-06-25 19:30 141202072 IFK Västervik - Höreda GOIF 5 - 0 Bökensved
Omgång 13
2019-06-28 19:00 141202074 IFK Oskarshamn - IFK Tuna 2 - 4 Arena Oskarshamn
2019-06-28 19:00 141202075 Stensjöns IF - Hultsfreds FK 3 - 1 Runeplan
2019-06-28 19:00 141202076 Aneby SK - Bäckseda IF 5 - 0 Furulid IP
2019-06-28 19:00 141202077 Västerviks FF - Hvetlanda GIF 6 - 0 Örbäcken
2019-06-28 19:00 141202078 Höreda GOIF - Gullringens GOIF 0 - 3 Höredavallen
2019-06-29 14:00 141202073 Myresjö/Vetlanda FK - IFK Västervik 2 - 0 Myrvalla
Omgång 14
2019-07-03 19:00 141202079 Bäckseda IF - Västerviks FF 0 - 2 Paradisvallen
2019-07-03 19:00 141202082 IFK Västervik - IFK Oskarshamn 1 - 0 Bökensved
2019-07-05 19:00 141202080 Hultsfreds FK - Aneby SK 0 - 3 Knektavallen
2019-07-05 19:15 141202081 IFK Tuna - Stensjöns IF 4 - 1 Tunhamra
2019-08-02 19:00 141202084 Gullringens GOIF - Hvetlanda GIF Gullemon
2019-08-27 18:15 141202083 Höreda GOIF - Myresjö/Vetlanda FK Höredavallen
Omgång 15
2019-08-09 19:00 141202087 Aneby SK - IFK Tuna Furulid IP
2019-08-09 19:00 141202088 Västerviks FF - Hultsfreds FK Bökensved
2019-08-09 19:00 141202089 Hvetlanda GIF - Bäckseda IF Heds Arena, Vetlanda
2019-08-09 19:30 141202085 IFK Oskarshamn - Höreda GOIF Arena Oskarshamn
2019-08-10 14:00 141202090 Myresjö/Vetlanda FK - Gullringens GOIF Myrvalla
2019-08-13 19:00 141202086 Stensjöns IF - IFK Västervik Runeplan
Omgång 16
2019-08-16 18:45 141202093 Höreda GOIF - Stensjöns IF Höredavallen
2019-08-16 18:45 141202096 Hultsfreds FK - Hvetlanda GIF Knektavallen
2019-08-16 19:00 141202095 Gullringens GOIF - Bäckseda IF Gullemon
2019-08-17 13:00 141202092 IFK Västervik - Aneby SK Bökensved
2019-08-17 14:00 141202091 IFK Tuna - Västerviks FF Tunhamra
2019-08-17 14:00 141202094 Myresjö/Vetlanda FK - IFK Oskarshamn Myrvalla
Omgång 17
2019-08-23 18:30 141202098 Aneby SK - Höreda GOIF Furulid IP
2019-08-23 18:30 141202101 Bäckseda IF - Hultsfreds FK Paradisvallen
2019-08-23 18:45 141202097 Stensjöns IF - Myresjö/Vetlanda FK Runeplan
2019-08-23 19:00 141202102 IFK Oskarshamn - Gullringens GOIF Arena Oskarshamn
2019-08-23 19:15 141202100 Hvetlanda GIF - IFK Tuna Heds Arena, Vetlanda
2019-08-24 14:00 141202099 Västerviks FF - IFK Västervik Bökensved
Omgång 18
2019-08-30 19:00 141202105 IFK Oskarshamn - Stensjöns IF Arena Oskarshamn
2019-08-30 19:00 141202106 Gullringens GOIF - Hultsfreds FK Gullemon
2019-08-31 13:00 141202108 IFK Västervik - Hvetlanda GIF Bökensved
2019-08-31 14:00 141202103 Höreda GOIF - Västerviks FF Höredavallen
2019-08-31 14:00 141202104 Myresjö/Vetlanda FK - Aneby SK Myrvalla
2019-08-31 14:00 141202107 IFK Tuna - Bäckseda IF Tunhamra
Omgång 19
2019-09-06 18:00 141202113 Hultsfreds FK - IFK Tuna Knektavallen
2019-09-06 19:00 141202111 Hvetlanda GIF - Höreda GOIF Heds Arena, Vetlanda
2019-09-07 14:00 141202109 Aneby SK - IFK Oskarshamn Furulid IP
2019-09-07 14:00 141202110 Västerviks FF - Myresjö/Vetlanda FK Bökensved
2019-09-07 14:00 141202112 Bäckseda IF - IFK Västervik Paradisvallen
2019-09-07 14:00 141202114 Stensjöns IF - Gullringens GOIF Runeplan
Omgång 20
2019-09-13 17:45 141202119 Höreda GOIF - Bäckseda IF Höredavallen
2019-09-14 13:00 141202118 IFK Västervik - Hultsfreds FK Bökensved
2019-09-14 14:00 141202115 IFK Oskarshamn - Västerviks FF Arena Oskarshamn
2019-09-14 14:00 141202116 Stensjöns IF - Aneby SK Runeplan
2019-09-14 14:00 141202120 Myresjö/Vetlanda FK - Hvetlanda GIF Myrvalla
2019-09-14 15:00 141202117 Gullringens GOIF - IFK Tuna Gullemon
Omgång 21
2019-09-20 19:00 141202122 Hvetlanda GIF - IFK Oskarshamn Heds Arena, Vetlanda
2019-09-20 19:00 141202126 Gullringens GOIF - Aneby SK Gullemon
2019-09-21 14:00 141202121 Västerviks FF - Stensjöns IF Bökensved
2019-09-21 14:00 141202123 Bäckseda IF - Myresjö/Vetlanda FK Paradisvallen
2019-09-21 14:00 141202124 Hultsfreds FK - Höreda GOIF Knektavallen
2019-09-21 14:00 141202125 IFK Tuna - IFK Västervik Tunhamra
Omgång 22
2019-09-28 14:00 141202127 Aneby SK - Västerviks FF Furulid IP
2019-09-28 14:00 141202128 IFK Västervik - Gullringens GOIF Bökensved
2019-09-28 14:00 141202129 Höreda GOIF - IFK Tuna Höredavallen
2019-09-28 14:00 141202130 Myresjö/Vetlanda FK - Hultsfreds FK Myrvalla
2019-09-28 14:00 141202131 Bäckseda IF - IFK Oskarshamn Paradisvallen
2019-09-28 14:00 141202132 Stensjöns IF - Hvetlanda GIF Runeplan