Spelprogram - P03 Sv

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Alvesta GoIF Peter Nilsson 047213633 0702035020 Grön
IFK Grimslöv komb. 9-m Roger Arvidsson 0706912145 Vit, Blå, vit
IFK Lammhult 9-m Linus Carlsson 0725294606 Blå/vit, Blå/vitt, Blåa
Ljungby IF Roger Ljungberg 0706985054 Blå, Blå, Blå
Markaryds IF Jimmie Persson 0703535650 Blå, Blå, Blå
Sandsbro AIK 1 Klas Hedin 0709111201 Gul, Gul, Gul
Stockaryd/Rörvik/VIF 9-m Teresia Steifeldt 0705221312 vit, blå, blå
Vederslöv/Gransholm Peder Sjödahl 0730600471 Grön, Vit, Grön
Växjö BK Oscar Pérez Ågren 0702760961 Gul/svart, Svart, Svart
Älmhults IF Daniel Carlqvist 0709949308 Blå, Blå, Blå
Östers IF 2 Martin Widroth 0702762933 Röd, Blå, Röd
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-23 18:30 144005004 Stockaryd/Rörvik/VIF 9-m - Älmhults IF 2 - 1 Njudungsvallen
2019-04-23 19:00 144005005 Alvesta GoIF - Vederslöv/Gransholm 8 - 3 Virdavallen
2019-04-23 19:00 144005006 Växjö BK - Ljungby IF 4 - 4 Sportfältet Teleborg
2019-04-26 18:30 144005002 IFK Grimslöv komb. 9-m - Sandsbro AIK 1 4 - 3 Furuskans, Grimslöv
Maj
2019-05-01 17:00 144005009 Älmhults IF - Östers IF 2 3 - 2 Haganäs - Konstgräs
2019-05-02 19:00 144005010 IFK Lammhult 9-m - IFK Grimslöv komb. 9-m 3 - 1 Norrvalla
2019-05-03 19:00 144005007 Ljungby IF - Alvesta GoIF 1 - 3
2019-05-03 19:00 144005008 Vederslöv/Gransholm - Stockaryd/Rörvik/VIF 9-m 2 - 5 Granvallen 1
2019-05-07 18:30 144005016 Stockaryd/Rörvik/VIF 9-m - Ljungby IF 4 - 1 Njudungsvallen
2019-05-08 19:00 144005015 Östers IF 2 - Vederslöv/Gransholm 6 - 2 Fagrabäck
2019-05-09 18:30 144005014 IFK Grimslöv komb. 9-m - Älmhults IF 1 - 4 Tornevallen
2019-05-14 19:00 144005017 Alvesta GoIF - Växjö BK 7 - 2 Virdavallen
2019-05-14 19:00 144005020 Ljungby IF - Östers IF 2 2 - 3
2019-05-14 19:00 144005021 Vederslöv/Gransholm - IFK Grimslöv komb. 9-m 1 - 5 Granvallen 1
2019-05-14 19:00 144005022 Älmhults IF - Markaryds IF 0 - 0 Haganäs
2019-05-14 19:00 144005023 IFK Lammhult 9-m - Sandsbro AIK 1 2 - 2 Norrvalla
2019-05-18 10:00 144005019 Växjö BK - Stockaryd/Rörvik/VIF 9-m 3 - 5 Sportfältet Teleborg
2019-05-18 16:00 144005011 Sandsbro AIK 1 - Markaryds IF 1 - 10 Sandavi
2019-05-19 17:00 144005026 IFK Grimslöv komb. 9-m - Ljungby IF 7 - 2 Tornevallen
2019-05-21 18:30 144005028 Stockaryd/Rörvik/VIF 9-m - Alvesta GoIF 1 - 1 Njudungsvallen
2019-05-21 19:00 144005025 Markaryds IF - Vederslöv/Gransholm 4 - 0 SparbanksParkens IP
2019-05-22 19:00 144005003 Östers IF 2 - IFK Lammhult 9-m 4 - 2 Fagrabäck Konstgräs
2019-05-22 19:00 144005030 Sandsbro AIK 1 - Älmhults IF 3 - 8 Sandavi
2019-05-25 11:00 144005032 Växjö BK - IFK Grimslöv komb. 9-m 4 - 4 Sportfältet Teleborg
2019-05-26 16:00 144005013 Markaryds IF - IFK Lammhult 9-m 6 - 3 Anderslövs IP
2019-05-27 18:15 144005039 Östers IF 2 - Stockaryd/Rörvik/VIF 9-m 3 - 4 Värendsvallen
2019-05-27 19:30 144005033 Ljungby IF - Markaryds IF 0 - 12
2019-05-28 19:00 144005031 Alvesta GoIF - Östers IF 2 4 - 3 Virdavallen
2019-05-28 19:00 144005035 Älmhults IF - IFK Lammhult 9-m WO (3 - 0) Haganäs - Konstgräs
2019-05-29 19:00 144005034 Vederslöv/Gransholm - Sandsbro AIK 1 3 - 3 Granvallen 1
2019-05-31 18:30 144005038 IFK Grimslöv komb. 9-m - Alvesta GoIF 5 - 5 Furuskans, Grimslöv
Juni
2019-06-01 10:00 144005042 Sandsbro AIK 1 - Ljungby IF 2 - 3 Sandavi
2019-06-01 14:00 144005041 IFK Lammhult 9-m - Vederslöv/Gransholm 2 - 1 Norrvalla
2019-06-04 19:00 144005044 Alvesta GoIF - Markaryds IF 2 - 5 Virdavallen
2019-06-04 19:00 144005047 Vederslöv/Gransholm - Älmhults IF 3 - 3 Granvallen 1
2019-06-06 15:00 144005046 Ljungby IF - IFK Lammhult 9-m 3 - 1
2019-06-07 19:00 144005045 Växjö BK - Sandsbro AIK 1 4 - 1 Sportfältet Teleborg
2019-06-08 15:00 144005065 IFK Lammhult 9-m - Stockaryd/Rörvik/VIF 9-m 2 - 0 Norrvalla
2019-06-09 13:00 144005054 Sandsbro AIK 1 - Alvesta GoIF 4 - 6 Sandavi
2019-06-09 17:00 144005037 Markaryds IF - Växjö BK 10 - 4 SparbanksParkens IP
2019-06-11 19:00 144005049 Markaryds IF - Stockaryd/Rörvik/VIF 9-m 5 - 3 SparbanksParkens IP
2019-06-11 19:00 144005053 IFK Lammhult 9-m - Växjö BK 2 - 4 Norrvalla
2019-06-14 18:30 144005056 Stockaryd/Rörvik/VIF 9-m - Sandsbro AIK 1 6 - 3 Njudungsvallen
2019-06-16 17:00 144005058 Växjö BK - Älmhults IF 4 - 2 Sportfältet Teleborg
2019-06-18 19:00 144005055 Östers IF 2 - Markaryds IF 2 - 4 Värendsvallen
2019-06-18 19:00 144005057 Alvesta GoIF - IFK Lammhult 9-m 2 - 4 Virdavallen
2019-06-18 19:00 144005059 Ljungby IF - Vederslöv/Gransholm 7 - 3
2019-06-25 19:00 144005063 Vederslöv/Gransholm - Växjö BK 6 - 1 Granvallen 1
2019-06-25 19:00 144005064 Älmhults IF - Alvesta GoIF 0 - 3 Haganäs
2019-06-26 19:00 144005066 Sandsbro AIK 1 - Östers IF 2 2 - 14 Sandavi
2019-06-27 19:00 144005052 Älmhults IF - Ljungby IF 7 - 4 Haganäs - Konstgräs
2019-06-30 19:00 144005061 Markaryds IF - IFK Grimslöv komb. 9-m 3 - 0 SparbanksParken IP - naturgräs
Juli
2019-07-02 19:00 144005050 IFK Grimslöv komb. 9-m - Östers IF 2 0 - 17 Tornevallen
2019-07-04 19:00 144005043 Stockaryd/Rörvik/VIF 9-m - IFK Grimslöv komb. 9-m 1 - 2 Njudungsvallen
Augusti
2019-08-06 19:00 144005069 IFK Lammhult 9-m - Östers IF 2 3 - 3 Norrvalla
2019-08-11 16:00 144005077 Markaryds IF - Sandsbro AIK 1 6 - 2 SparbanksParkens IP
2019-08-11 17:00 144005076 IFK Grimslöv komb. 9-m - IFK Lammhult 9-m 2 - 2 Furuskans, Grimslöv
2019-08-13 19:00 144005073 Alvesta GoIF - Ljungby IF 1 - 6 Virdavallen
2019-08-13 19:00 144005075 Östers IF 2 - Älmhults IF 10 - 1 Värendsvallen
2019-08-15 19:00 144005071 Vederslöv/Gransholm - Alvesta GoIF 4 - 3 Dänningevallen
2019-08-18 13:00 144005082 Ljungby IF - Stockaryd/Rörvik/VIF 9-m 3 - 6
2019-08-18 17:00 144005079 IFK Lammhult 9-m - Markaryds IF 0 - 2 Norrvalla
2019-08-18 19:00 144005068 Sandsbro AIK 1 - IFK Grimslöv komb. 9-m 2 - 0 Sandavi
2019-08-20 18:30 144005131 Stockaryd/Rörvik/VIF 9-m - IFK Lammhult 9-m 4 - 2 Enevi
2019-08-20 18:45 144005081 Vederslöv/Gransholm - Östers IF 2 0 - 3 Dänningevallen
2019-08-21 19:00 144005083 Växjö BK - Alvesta GoIF 2 - 3 Sportfältet Teleborg
2019-08-24 14:00 144005087 IFK Grimslöv komb. 9-m - Vederslöv/Gransholm 10 - 2 Furuskans, Grimslöv
2019-08-27 18:30 144005085 Stockaryd/Rörvik/VIF 9-m - Växjö BK 4 - 3 Enevi
2019-08-27 18:30 144005086 Östers IF 2 - Ljungby IF 3 - 5 Arabyvallen, konstgräs
2019-08-27 18:30 144005088 Markaryds IF - Älmhults IF 2 - 4 SparbanksParkens IP
2019-08-30 18:30 144005096 Älmhults IF - Sandsbro AIK 1 5 - 2 Haganäs - Konstgräs
2019-08-31 14:00 144005091 Vederslöv/Gransholm - Markaryds IF 0 - 7 Dänningevallen
2019-08-31 14:00 144005093 Växjö BK - Östers IF 2 1 - 1 Sportfältet Teleborg
September
2019-09-03 18:15 144005092 Ljungby IF - IFK Grimslöv komb. 9-m 2 - 2
2019-09-04 18:00 144005089 Sandsbro AIK 1 - IFK Lammhult 9-m 1 - 2 Sandavi
2019-09-04 18:30 144005027 Östers IF 2 - Växjö BK 8 - 0 Fagrabäck
2019-09-05 19:15 144005070 Älmhults IF - Stockaryd/Rörvik/VIF 9-m 7 - 0 Haganäs - Konstgräs
2019-09-06 19:00 144005099 Markaryds IF - Ljungby IF 8 - 1 SparbanksParkens IP
2019-09-07 14:00 144005101 IFK Lammhult 9-m - Älmhults IF 4 - 1 Norrvalla
2019-09-08 14:00 144005098 IFK Grimslöv komb. 9-m - Växjö BK 4 - 3 Furuskans, Grimslöv
2019-09-08 18:00 144005100 Sandsbro AIK 1 - Vederslöv/Gransholm 3 - 2 Norremark C-plan
2019-09-11 18:00 144005122 Sandsbro AIK 1 - Stockaryd/Rörvik/VIF 9-m 2 - 2 Norremark, konstgräs
2019-09-11 18:30 144005097 Östers IF 2 - Alvesta GoIF 9 - 0 Värendsvallen
2019-09-14 14:00 144005103 Växjö BK - Markaryds IF 0 - 7 Sportfältet Teleborg
2019-09-14 14:00 144005107 Vederslöv/Gransholm - IFK Lammhult 9-m 2 - 2 Dänningevallen
2019-09-16 19:00 144005108 Ljungby IF - Sandsbro AIK 1 8 - 0
2019-09-17 19:00 144005080 Älmhults IF - IFK Grimslöv komb. 9-m 5 - 1 Haganäs - Konstgräs
2019-09-18 18:00 144005105 Stockaryd/Rörvik/VIF 9-m - Östers IF 2 6 - 1 Enevi
2019-09-20 17:30 144005094 Alvesta GoIF - Stockaryd/Rörvik/VIF 9-m 1 - 3 Virdavallen
2019-09-21 15:00 144005112 IFK Lammhult 9-m - Ljungby IF 1 - 2 Norrvalla
2019-09-22 09:30 144005111 Sandsbro AIK 1 - Växjö BK 6 - 1 Norremark C-plan
2019-09-22 13:00 144005110 Markaryds IF - Alvesta GoIF WO (3 - 0) SparbanksParkens IP
2019-09-22 13:00 144005113 Älmhults IF - Vederslöv/Gransholm 4 - 1 Haganäs - Konstgräs
2019-09-26 18:30 144005115 Stockaryd/Rörvik/VIF 9-m - Markaryds IF 3 - 5 Hofgårdsvallen - konstgräs
2019-09-27 19:00 144005118 Ljungby IF - Älmhults IF 4 - 3
2019-09-27 19:00 144005129 Växjö BK - Vederslöv/Gransholm 3 - 2 Sportfältet Teleborg
2019-09-28 14:00 144005116 Östers IF 2 - IFK Grimslöv komb. 9-m 3 - 2 Värendsvallen C-plan
2019-09-29 16:00 144005120 Alvesta GoIF - Sandsbro AIK 1 1 - 3 Virdavallen
Oktober
2019-10-01 19:00 144005119 Växjö BK - IFK Lammhult 9-m 1 - 4 Sportfältet Teleborg
2019-10-02 19:00 144005074 Stockaryd/Rörvik/VIF 9-m - Vederslöv/Gransholm 3 - 4 Hofgårdsvallen - konstgräs
2019-10-03 17:15 144005104 Alvesta GoIF - IFK Grimslöv komb. 9-m 8 - 2 Virdavallen
2019-10-05 11:00 144005109 IFK Grimslöv komb. 9-m - Stockaryd/Rörvik/VIF 9-m 2 - 3 Furuskans, Grimslöv
2019-10-05 14:00 144005123 IFK Lammhult 9-m - Alvesta GoIF 4 - 2 Norrvalla
2019-10-06 14:00 144005121 Markaryds IF - Östers IF 2 5 - 3 SparbanksParkens IP
2019-10-06 14:00 144005124 Älmhults IF - Växjö BK 2 - 1 Älmevallen
2019-10-08 19:30 144005072 Ljungby IF - Växjö BK 8 - 1 Lagavallen
2019-10-12 12:00 144005125 Vederslöv/Gransholm - Ljungby IF 4 - 4 Dänningevallen
2019-10-12 14:00 144005127 IFK Grimslöv komb. 9-m - Markaryds IF 3 - 4 Furuskans, Grimslöv
2019-10-12 14:00 144005132 Östers IF 2 - Sandsbro AIK 1 3 - 2 Värendsvallen
2019-10-13 14:00 144005130 Alvesta GoIF - Älmhults IF 1 - 8 Virdavallen