Spelprogram - F06 Ö2

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-24 18:30 145305004 Timmernabben/MÖnsterås - Hultsfreds FK 4 - 4 Tillingevallen
2019-04-28 14:00 145305002 IFK Kalmar 2 - Västerviks komb. 7-m 1 - 3 Gröndals IP
2019-04-28 16:00 145305003 Blomstermåla IK - Vimmerby IF 2 0 - 8 Blomstermåla IP
Maj
2019-05-02 18:30 145305005 Hultsfreds FK - Blomstermåla IK 3 - 0 Hagadal
2019-05-02 18:30 145305007 Västerviks komb. 7-m - Rödsle BK 4 - 2 Karstorp
2019-05-05 14:00 145305006 Vimmerby IF 2 - IFK Kalmar 2 0 - 1 Ceosvallen
2019-05-09 18:30 145305012 Västerviks komb. 7-m - Hultsfreds FK 4 - 0 Karstorp
2019-05-10 19:00 145305010 IFK Kalmar 2 - Blomstermåla IK 1 - 1 Gröndals IP
2019-05-11 13:00 145305009 Rödsle BK - Timmernabben/MÖnsterås 7 - 3 Fredriksbergs IP
2019-05-14 17:30 145305015 Hultsfreds FK - Vimmerby IF 2 1 - 4 Hagadal
2019-05-15 18:00 145305013 Blomstermåla IK - Rödsle BK 2 - 7 Blomstermåla IP
2019-05-19 16:00 145305014 Timmernabben/MÖnsterås - Västerviks komb. 7-m 3 - 6 Tillingevallen
2019-05-25 11:00 145305020 Västerviks komb. 7-m - Blomstermåla IK 12 - 1 Karstorp
2019-05-25 14:00 145305019 Vimmerby IF 2 - Timmernabben/MÖnsterås 7 - 0 Ceosvallen
2019-05-28 18:30 145305017 Rödsle BK - IFK Kalmar 2 4 - 3 Fredriksbergs IP
2019-05-29 18:30 145305023 Blomstermåla IK - Timmernabben/MÖnsterås 3 - 2 Blomstermåla IP
2019-05-31 19:00 145305022 IFK Kalmar 2 - Hultsfreds FK 4 - 8 Gröndals IP
Juni
2019-06-02 15:30 145305021 Rödsle BK - Vimmerby IF 2 2 - 4 Fredriksbergs IP
2019-06-04 18:30 145305025 Timmernabben/MÖnsterås - IFK Kalmar 2 1 - 1 Tillingevallen
2019-06-04 18:30 145305026 Hultsfreds FK - Rödsle BK 1 - 3 Hagadal
2019-06-08 11:00 145305030 Västerviks komb. 7-m - IFK Kalmar 2 1 - 1 Karstorp
2019-06-10 18:30 145305027 Vimmerby IF 2 - Västerviks komb. 7-m 3 - 1 Ceosvallen
2019-06-12 18:00 145305033 Blomstermåla IK - Hultsfreds FK 1 - 4 Blomstermåla IP
2019-06-16 15:30 145305035 Rödsle BK - Västerviks komb. 7-m 3 - 9 Fredriksbergs IP
2019-06-18 18:30 145305040 Hultsfreds FK - Västerviks komb. 7-m 0 - 3 Hagadal
2019-06-19 18:00 145305038 Blomstermåla IK - IFK Kalmar 2 1 - 5 Blomstermåla IP
2019-06-23 16:00 145305041 Rödsle BK - Blomstermåla IK 13 - 0 Fredriksbergs IP
2019-06-24 18:30 145305042 Västerviks komb. 7-m - Timmernabben/MÖnsterås 9 - 1 Karstorp
2019-06-24 19:00 145305031 Vimmerby IF 2 - Blomstermåla IK 4 - 2 Ceosvallen
2019-06-25 18:00 145305043 Vimmerby IF 2 - Hultsfreds FK 8 - 0 Ceosvallen
2019-06-27 18:30 145305037 Timmernabben/MÖnsterås - Rödsle BK 4 - 1 Tillingevallen
Augusti
2019-08-04 11:00 145305047 Timmernabben/MÖnsterås - Vimmerby IF 2 0 - 19 Tillingevallen
2019-08-04 13:00 145305045 IFK Kalmar 2 - Rödsle BK 6 - 1 Gröndals IP
2019-08-04 18:00 145305048 Blomstermåla IK - Västerviks komb. 7-m 0 - 13 Blomstermåla IP
2019-08-07 18:30 145305049 Vimmerby IF 2 - Rödsle BK 11 - 5 Ceosvallen
2019-08-07 18:30 145305051 Timmernabben/MÖnsterås - Blomstermåla IK 2 - 3 Tillingevallen
2019-08-10 12:00 145305050 Hultsfreds FK - IFK Kalmar 2 2 - 3 Hagadal
2019-08-15 18:30 145305055 Västerviks komb. 7-m - Vimmerby IF 2 0 - 3 Karstorp
2019-08-18 18:00 145305054 Rödsle BK - Hultsfreds FK 2 - 1 Fredriksbergs IP
2019-08-21 18:00 145305059 Blomstermåla IK - Vimmerby IF 2 1 - 13 Blomstermåla IP
2019-08-21 18:30 145305060 Timmernabben/MÖnsterås - Hultsfreds FK 0 - 7 Tillingevallen
2019-08-25 16:00 145305058 IFK Kalmar 2 - Västerviks komb. 7-m 2 - 0 Gröndals IP
2019-08-27 18:00 145305061 Hultsfreds FK - Blomstermåla IK 3 - 1 Hagadal
2019-08-27 19:00 145305063 Västerviks komb. 7-m - Rödsle BK 10 - 5 Karstorp
2019-08-28 18:00 145305062 Vimmerby IF 2 - IFK Kalmar 2 7 - 1 Ceosvallen
2019-08-31 14:00 145305066 IFK Kalmar 2 - Blomstermåla IK 1 - 1 Gröndals IP
September
2019-09-01 14:30 145305065 Rödsle BK - Timmernabben/MÖnsterås 9 - 5 Fredriksbergs IP
2019-09-03 18:30 145305068 Västerviks komb. 7-m - Hultsfreds FK 5 - 1 Bökensved Konstgräs
2019-09-04 18:00 145305069 Blomstermåla IK - Rödsle BK 0 - 5 Blomstermåla IP
2019-09-08 15:00 145305070 Timmernabben/MÖnsterås - Västerviks komb. 7-m 0 - 3 Tillingevallen
2019-09-08 16:00 145305071 Hultsfreds FK - Vimmerby IF 2 0 - 5 Hagadal
2019-09-12 18:00 145305032 Hultsfreds FK - Timmernabben/MÖnsterås 4 - 0 Hagadal
2019-09-14 11:00 145305076 Västerviks komb. 7-m - Blomstermåla IK 5 - 1 Karstorp
2019-09-15 14:00 145305075 Vimmerby IF 2 - Timmernabben/MÖnsterås 8 - 1 Ceosvallen
2019-09-15 16:00 145305073 Rödsle BK - IFK Kalmar 2 3 - 0 Fredriksbergs IP
2019-09-18 18:30 145305079 Blomstermåla IK - Timmernabben/MÖnsterås 3 - 3 Blomstermåla IP
2019-09-21 16:00 145305078 IFK Kalmar 2 - Hultsfreds FK 2 - 1 Gröndals IP
2019-09-22 16:00 145305077 Rödsle BK - Vimmerby IF 2 2 - 7 Fredriksbergs IP
2019-09-25 18:30 145305081 Timmernabben/MÖnsterås - IFK Kalmar 2 0 - 1 Tillingevallen
2019-09-28 11:00 145305083 Vimmerby IF 2 - Västerviks komb. 7-m 3 - 2 Ceosvallen
2019-09-29 15:00 145305082 Hultsfreds FK - Rödsle BK 0 - 2 Hagadal
Oktober
2019-10-03 19:00 145305053 IFK Kalmar 2 - Timmernabben/MÖnsterås 3 - 2 Gröndals IP
2019-10-04 19:00 145305034 IFK Kalmar 2 - Vimmerby IF 2 3 - 2 Gröndals IP