Spelprogram - F05 Ö vit Kompisligan

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Färjestadens GoIF Färjestadens GOIF(Föreningen) Röd, Röda, Röda
Hossmo BK Niklas Lennqvist 0702096738 Vit, Röd, Röd
IFK Kalmar vit Mikael Carl-Henrik Larsson 0705658209 Blå, Blå, Blå
Lindsdals IF svart Matthias Ousbäck 0703329577 svart,svart,svart
Madesjö IF vit Marcus Petersson 0702779131 Röd, röd, Röd
Mörbylånga GOIF Daniel Ingesson 0721798690 blå, blå, blå
Team Södermöre Fredrik Hermansson 0703203047 0703203047 Gul/Röd/Röd
Torsås UFF Rickard Bondesson 048630090 0768183030 röd/svart/röd
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2016-04-23 10:00 IFK Kalmar vit - Lindsdals IF svart Gröndals IP
2016-04-24 12:00 Färjestadens GoIF - Team Södermöre Grövle
2016-04-24 15:30 Madesjö IF vit - Mörbylånga GOIF Madesjövallen
2016-04-27 18:00 Lindsdals IF svart - Madesjö IF vit Fjölebro IP - Naturgräs
2016-04-30 10:00 Team Södermöre - Hossmo BK Biskopsskogen 7-manna
Maj
2016-05-01 14:00 Mörbylånga GOIF - Torsås UFF Skansen
2016-05-04 18:00 Färjestadens GoIF - Mörbylånga GOIF Grövle
2016-05-04 18:30 Torsås UFF - Lindsdals IF svart Dackehed
2016-05-05 10:00 Madesjö IF vit - IFK Kalmar vit Madesjövallen
2016-05-05 11:00 Mörbylånga GOIF - Hossmo BK Skansen
2016-05-06 18:00 Lindsdals IF svart - Färjestadens GoIF Lindsdals IP
2016-05-08 11:30 IFK Kalmar vit - Torsås UFF Gröndals IP
2016-05-10 18:00 Team Södermöre - Mörbylånga GOIF Biskopsskogen 7-manna
2016-05-14 11:00 Hossmo BK - Lindsdals IF svart Rinkabyvallen
2016-05-14 15:00 Färjestadens GoIF - IFK Kalmar vit Grövle
2016-05-15 10:00 Torsås UFF - Madesjö IF vit Dackehed
2016-05-18 18:00 Lindsdals IF svart - Team Södermöre Lindsdals IP
2016-05-22 17:00 Madesjö IF vit - Färjestadens GoIF Madesjövallen
2016-05-22 18:00 IFK Kalmar vit - Hossmo BK Gröndals IP
2016-05-28 10:00 Hossmo BK - Madesjö IF vit Rinkabyvallen
2016-05-28 10:00 Färjestadens GoIF - Torsås UFF Grövle
2016-05-28 10:00 Team Södermöre - IFK Kalmar vit Biskopsskogen 7-manna
Juni
2016-06-04 14:00 Lindsdals IF svart - Mörbylånga GOIF Fjölebro IP - Naturgräs
2016-06-06 16:30 Madesjö IF vit - Team Södermöre Madesjövallen
2016-06-08 18:30 Torsås UFF - Hossmo BK Dackehed
2016-06-11 10:00 Team Södermöre - Torsås UFF Biskopsskogen 7-manna
2016-06-12 11:00 Mörbylånga GOIF - IFK Kalmar vit Skansen
2016-06-12 15:30 Hossmo BK - Färjestadens GoIF Rinkabyvallen
2016-06-18 10:00 Team Södermöre - Färjestadens GoIF Biskopsskogen 7-manna
2016-06-19 11:00 Mörbylånga GOIF - Madesjö IF vit Skansen
2016-06-19 14:00 Lindsdals IF svart - IFK Kalmar vit Lindsdals IP
Augusti
2016-08-04 18:00 Madesjö IF vit - Lindsdals IF svart Madesjövallen
2016-08-10 18:30 Lindsdals IF svart - Torsås UFF Fjölebro IP - Naturgräs
2016-08-13 10:00 IFK Kalmar vit - Madesjö IF vit Gröndals IP
2016-08-14 11:00 Mörbylånga GOIF - Färjestadens GoIF Skansen
2016-08-21 10:00 Torsås UFF - IFK Kalmar vit Dackehed
2016-08-21 12:30 Hossmo BK - Mörbylånga GOIF Rinkabyvallen
2016-08-23 18:00 Hossmo BK - Team Södermöre Rinkabyvallen
2016-08-24 17:30 Lindsdals IF svart - Hossmo BK Lindsdals IP
2016-08-24 18:00 Färjestadens GoIF - Lindsdals IF svart Grövle
2016-08-27 09:30 IFK Kalmar vit - Färjestadens GoIF Gröndals IP
2016-08-27 11:00 Mörbylånga GOIF - Team Södermöre Skansen
2016-08-28 18:00 Madesjö IF vit - Torsås UFF Madesjövallen
September
2016-09-03 10:00 Team Södermöre - Lindsdals IF svart Biskopsskogen 7-manna
2016-09-03 12:00 Färjestadens GoIF - Madesjö IF vit Grövle
2016-09-04 11:00 Torsås UFF - Mörbylånga GOIF Dackehed
2016-09-04 13:00 Hossmo BK - IFK Kalmar vit Rinkabyvallen
2016-09-11 10:00 Torsås UFF - Färjestadens GoIF Dackehed
2016-09-11 10:00 IFK Kalmar vit - Team Södermöre Gröndals IP
2016-09-11 17:30 Madesjö IF vit - Hossmo BK Madesjövallen
2016-09-16 18:15 Mörbylånga GOIF - Lindsdals IF svart Skansen
2016-09-17 10:00 Team Södermöre - Madesjö IF vit Biskopsskogen 7-manna
2016-09-18 14:30 Hossmo BK - Torsås UFF Rinkabyvallen
2016-09-24 17:00 Färjestadens GoIF - Hossmo BK Grövle
2016-09-25 10:00 Torsås UFF - Team Södermöre Dackehed
2016-09-27 17:30 IFK Kalmar vit - Mörbylånga GOIF Gröndals IP