Spelprogram - Hyundai Cup herr Kvalspel

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Angelstads IF Pekka Ahonen 0706261587 grön/svart-grönt-grönt
BB 2001 Mikael Lager 0705530478 Vit, Vit, vit
Ekhagens IF Jim Blomqvist 039010441 0761971060 Röd/svart, Svart, Röd
Farstorps IK Johan Lilieqwisth 0706294367 Röd/Röd/Röd
Flygsfors/Gadd. IF Arben Sula 0735076636 Svart/Svart/Svart
Forserums IF Jens Larsson 0737787657 vit/grön, vit eller grön, Vit eller grön
Forsheda IF Marcus Syrén 0768435639 Blå/vit, Blå, Blå
Hillerstorps GoIF Semin Hamzic 0768262010 Grön, Svart, Grön
HM IS Roger Olofsson 049621386 0703521389 Marinblå, Marinblå, Marinblå
IFK Oskarshamn Fredrik Lampe 0705473983 Vita, Blåa, Blåa
IFK Västervik Mikael Ekström 049018030 0736933454 Blå/vit , Blå, Blå.
IFK Öxnehaga Umit Efrem 0707606966 Vit, Vit, Vit
Läckeby GoIF Johan Ewaldh 048063155 0708559753 Gul, Svart, Svart
Moheda IF Mikael Nilsson 047270903 0730669947 Gul, Svart, Gula
Mullsjö IF Peter Karlsson 039212222 0736919130 Gul, Svart, Gul
Möre BK Stefan Sandgren 048036107 0702808358 Röd-Svart, Röd/Svart, Svart
Nickebo IK Sanin Filovic 0703072820 Svart, Svart, Svart
Norra Tångs BK Lars Holgersson 048620069 0738226594 Gul, Svart, Gul
Ruda IF Jonas Lönn 0703478188 0703478188 vit med röda revär på armar, Vita med röda på sidan, Vit
Sommens AIF Tobias Andersson 0706979180 Vit, Blå, Blå
Strömsnäsbruks IF Adnan Bajgora 0738988744 0738988744 Gulsvart, Svart, Gul
Tabergs SK Michael Lyck 03665321 0707330105 röd/röd/röd
Torpa IF Thorvald Palm 037222073 0709663539 Röd, Röda, Röda
Vederslöv/Dänn.IF Ola Gustavsson 0706334498 Grönvit / Vit / Grön
Vislanda IF Ingvar Karlsson 0705481672 vit, Röd, Röd
Västra Eds IIF Urban Karlsson 0708402923 Röd, Röd, Röda
Åryds IK Jan Johansson 0703636517 Röd, svart, röd
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2017-04-05 18:30 143132010 Vislanda IF - Moheda IF 5 - 1 Tallevi, konstgräs
2017-04-09 13:30 143132003 Tabergs SK - Sommens AIF 6 - 5 Furuvik - Konstgräs
2017-04-09 14:00 143132004 HM IS - Farstorps IK 0 - 2 Heds Arena, Vetlanda
2017-04-10 18:30 143132001 Ekhagens IF - Forserums IF 2 - 0 Skogsvallen - Konstgräs
2017-04-10 20:00 143132012 Forsheda IF - Hillerstorps GoIF 6 - 1 Bollagården, konstgräs
2017-04-11 18:00 143132006 BB 2001 - IFK Oskarshamn 3 - 2 Berga IP
2017-04-11 18:15 143132002 Mullsjö IF - IFK Öxnehaga 7 - 6 e.s. Gruveredsvallen
2017-04-12 18:15 143132005 Västra Eds IIF - IFK Västervik 5 - 0 Edsvallen
2017-04-12 19:00 143132007 Läckeby GoIF - Nickebo IK 5 - 3 Södra Utmarken
2017-04-12 19:30 143132009 Åryds IK - Vederslöv/Dänn.IF 5 - 1 Arabyvallen, konstgräs
2017-04-12 20:00 WO-anmäld! 143132008 Flygsfors/Gadd. IF - Möre BK WO (3 - 0) Konstgräset Åkrahäll
2017-04-18 18:45 Matchen spelas kombinerat med seriematch 141306004. Seriematchens resultat gäller även som resultat i denna cupmatch. 143132011 Torpa IF - Strömsnäsbruks IF 1 - 4 Skogsängen