Spelprogram - Div 4 Växjö Dam

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Alvesta GOIF B Bo-Lennart Andersson 047210716 0706823086 Grön, Grön, Grön
Hovshaga/Sandsbro Michael Johansson 0702230469 Blå/Blå/Blå
IFK Grimslöv B (9-m) Beppe Harrysson 0705844500 Vit, Blå, vit
Ingelstads IK B (9-m) Ulf Wilsson 0702091240 Röda/Blå/Röda
LGOIF/HGOIF Erik Kågestad 0705177018 Mörkblå/Mörkblå/Mörkblå
Liatorp IF/Eneryda IF Dam Anna Persson 0703977167 svart-röd/svart-svart
Madesjö IF B Ola Quist 0733521911 Röd, röd, Röd
Räppe GOIF Jimmy Stark 0708857774 Gul, Svart, Gul
Vederslöv-Dänningelanda IF Fredrik Gustavsson 047036604 0734048440 Grön, Vit, Grön
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-23 18:45 142306003 Räppe GOIF - Madesjö IF B 1 - 3 Räppevallen
2019-04-23 18:45 142306004 IFK Grimslöv B (9-m) - Vederslöv-Dänningelanda IF 3 - 3 Furuskans, Grimslöv
2019-04-24 18:45 142306001 LGOIF/HGOIF - Hovshaga/Sandsbro 4 - 2 Hovmantorps IP
2019-04-24 18:45 142306005 Alvesta GOIF B - Ingelstads IK B (9-m) 0 - 0 Virdavallen
2019-04-28 15:00 142306008 Vederslöv-Dänningelanda IF - Räppe GOIF 4 - 3 Dänningevallen
2019-04-28 16:00 142306009 Madesjö IF B - Liatorp IF/Eneryda IF Dam 3 - 1 Madesjövallen
2019-04-29 19:00 142306006 Hovshaga/Sandsbro - Alvesta GOIF B 1 - 0 Norremark, konstgräs
2019-04-29 19:00 142306007 Ingelstads IK B (9-m) - IFK Grimslöv B (9-m) 3 - 1 Ingelvi
Maj
2019-05-05 15:00 142306012 Liatorp IF/Eneryda IF Dam - Vederslöv-Dänningelanda IF 4 - 4 Bokliden
2019-05-06 19:00 142306011 LGOIF/HGOIF - Madesjö IF B 3 - 2 Lessebo IP
2019-05-06 19:00 142306013 Räppe GOIF - Ingelstads IK B (9-m) 0 - 2 Räppevallen
2019-05-06 19:00 142306014 IFK Grimslöv B (9-m) - Alvesta GOIF B 2 - 0 Furuskans, Grimslöv
2019-05-12 15:00 142306020 Vederslöv-Dänningelanda IF - LGOIF/HGOIF 0 - 3 Dänningevallen
2019-05-13 19:00 142306017 Hovshaga/Sandsbro - IFK Grimslöv B (9-m) 1 - 1 Sandavi
2019-05-13 19:00 142306018 Alvesta GOIF B - Räppe GOIF 2 - 1 Virdavallen
2019-05-13 19:00 142306019 Ingelstads IK B (9-m) - Liatorp IF/Eneryda IF Dam 2 - 1 Ingelvi
2019-05-16 19:00 142306040 Räppe GOIF - LGOIF/HGOIF 2 - 6 Räppevallen
2019-05-20 19:00 142306022 Liatorp IF/Eneryda IF Dam - Alvesta GOIF B 1 - 5 Enevallen
2019-05-20 19:00 142306023 Räppe GOIF - IFK Grimslöv B (9-m) 2 - 5 Räppevallen
2019-05-20 19:00 142306024 Madesjö IF B - Hovshaga/Sandsbro 1 - 0 Madesjövallen
2019-05-26 15:00 142306027 Vederslöv-Dänningelanda IF - Madesjö IF B 1 - 2 Dänningevallen
2019-05-27 19:00 142306028 Hovshaga/Sandsbro - Räppe GOIF 0 - 1 Norremark, konstgräs
2019-05-27 19:00 142306029 IFK Grimslöv B (9-m) - Liatorp IF/Eneryda IF Dam 2 - 1 Furuskans, Grimslöv
2019-05-27 19:00 142306030 Alvesta GOIF B - LGOIF/HGOIF 0 - 7 Virdavallen
Juni
2019-06-02 15:00 142306032 Liatorp IF/Eneryda IF Dam - Räppe GOIF 0 - 3 Bokliden
2019-06-02 16:00 142306034 Madesjö IF B - Ingelstads IK B (9-m) 4 - 0 Madesjövallen
2019-06-03 19:00 142306031 LGOIF/HGOIF - IFK Grimslöv B (9-m) 10 - 0 Lessebo IP
2019-06-04 19:00 142306033 Vederslöv-Dänningelanda IF - Hovshaga/Sandsbro 5 - 0 Dänningevallen
2019-06-05 19:00 142306021 LGOIF/HGOIF - Ingelstads IK B (9-m) 7 - 0 Hovmantorps IP
2019-06-09 18:00 142306039 Liatorp IF/Eneryda IF Dam - Hovshaga/Sandsbro 0 - 2 Enevallen
2019-06-10 19:00 142306037 Alvesta GOIF B - Madesjö IF B 0 - 0 Virdavallen
2019-06-10 19:00 142306038 Ingelstads IK B (9-m) - Vederslöv-Dänningelanda IF 1 - 4 Ingelvi
2019-06-16 17:00 142306043 Vederslöv-Dänningelanda IF - Alvesta GOIF B 0 - 2 Dänningevallen
2019-06-16 19:00 142306041 LGOIF/HGOIF - Liatorp IF/Eneryda IF Dam 1 - 4 Hovmantorps IP
2019-06-17 19:00 WO-anmäld! 142306042 Hovshaga/Sandsbro - Ingelstads IK B (9-m) WO (3 - 0) Sandavi
2019-06-18 19:00 142306044 Madesjö IF B - IFK Grimslöv B (9-m) 2 - 2 Madesjövallen
2019-06-25 19:00 142306048 Madesjö IF B - Räppe GOIF 4 - 2 Madesjövallen
2019-06-26 19:00 142306050 Ingelstads IK B (9-m) - Alvesta GOIF B 4 - 3 Ingelvi
2019-06-27 19:00 142306049 Vederslöv-Dänningelanda IF - IFK Grimslöv B (9-m) 1 - 1 Dänningevallen
Augusti
2019-08-11 15:00 142306054 Liatorp IF/Eneryda IF Dam - Madesjö IF B 0 - 1 Enevallen
2019-08-12 19:00 142306051 Alvesta GOIF B - Hovshaga/Sandsbro 1 - 4 Virdavallen
2019-08-12 19:00 142306052 IFK Grimslöv B (9-m) - Ingelstads IK B (9-m) 9 - 2 Furuskans, Grimslöv
2019-08-12 19:00 142306053 Räppe GOIF - Vederslöv-Dänningelanda IF 1 - 4 Räppevallen
2019-08-18 18:00 142306057 Vederslöv-Dänningelanda IF - Liatorp IF/Eneryda IF Dam 7 - 1 Dänningevallen
2019-08-19 18:45 142306058 Ingelstads IK B (9-m) - Räppe GOIF 6 - 0 Ingelvi
2019-08-19 18:45 142306059 Alvesta GOIF B - IFK Grimslöv B (9-m) 3 - 5 Virdavallen
2019-08-21 18:45 142306056 Madesjö IF B - LGOIF/HGOIF 1 - 0 Madesjövallen
2019-08-24 16:00 142306062 IFK Grimslöv B (9-m) - Hovshaga/Sandsbro 2 - 2 Furuskans, Grimslöv
2019-08-25 14:00 142306065 LGOIF/HGOIF - Vederslöv-Dänningelanda IF 0 - 0 Lessebo IP
2019-08-26 18:30 142306064 Liatorp IF/Eneryda IF Dam - Ingelstads IK B (9-m) 2 - 1 Bokliden
2019-08-28 19:00 142306046 Hovshaga/Sandsbro - LGOIF/HGOIF 3 - 3 Norremark, konstgräs
2019-08-30 18:30 142306067 Alvesta GOIF B - Liatorp IF/Eneryda IF Dam 1 - 2 Virdavallen
2019-08-31 12:00 WO-anmäld! 142306068 IFK Grimslöv B (9-m) - Räppe GOIF WO (3 - 0) Furuskans, Grimslöv
September
2019-09-01 15:00 142306069 Hovshaga/Sandsbro - Madesjö IF B 0 - 0 Hagavallen, konstgräs
2019-09-02 18:00 142306066 Ingelstads IK B (9-m) - LGOIF/HGOIF 0 - 7 Ingelvi
2019-09-06 18:00 142306075 LGOIF/HGOIF - Alvesta GOIF B 3 - 0 Hovmantorps IP
2019-09-07 12:00 142306072 Madesjö IF B - Vederslöv-Dänningelanda IF 6 - 2 Madesjövallen
2019-09-07 12:00 142306073 Räppe GOIF - Hovshaga/Sandsbro 0 - 9 Räppevallen
2019-09-07 12:00 142306074 Liatorp IF/Eneryda IF Dam - IFK Grimslöv B (9-m) 3 - 1 Enevallen
2019-09-14 11:00 142306078 Hovshaga/Sandsbro - Vederslöv-Dänningelanda IF 2 - 0 Hagavallen, konstgräs
2019-09-14 12:00 142306077 Räppe GOIF - Liatorp IF/Eneryda IF Dam 2 - 1 Räppevallen
2019-09-15 12:00 142306079 Ingelstads IK B (9-m) - Madesjö IF B 1 - 5 Ingelvi
2019-09-16 19:30 142306063 Räppe GOIF - Alvesta GOIF B 0 - 3 Värendsvallen Hybridgräs
2019-09-19 19:00 142306082 Madesjö IF B - Alvesta GOIF B Madesjövallen
2019-09-21 12:00 142306085 LGOIF/HGOIF - Räppe GOIF Lessebo IP
2019-09-21 15:00 142306084 Hovshaga/Sandsbro - Liatorp IF/Eneryda IF Dam Hagavallen, konstgräs
2019-09-22 12:00 142306083 Vederslöv-Dänningelanda IF - Ingelstads IK B (9-m) Dänningevallen
2019-09-23 19:00 142306076 IFK Grimslöv B (9-m) - LGOIF/HGOIF Tallevi, konstgräs
2019-09-26 19:00 142306088 Alvesta GOIF B - Vederslöv-Dänningelanda IF
2019-09-28 12:00 142306086 Liatorp IF/Eneryda IF Dam - LGOIF/HGOIF Bokliden
2019-09-28 12:00 142306089 IFK Grimslöv B (9-m) - Madesjö IF B Furuskans, Grimslöv
2019-09-29 12:00 142306087 Ingelstads IK B (9-m) - Hovshaga/Sandsbro Ingelvi