Spelprogram - F05 S2

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bredaryd Lanna komb. Sara Sandberg 0730451310 Röd, blå, röd
Hovmantorp/Lessebo 7-m Dan Wahlström 047842022 0760310059 Blå/blå/blå
Hovshaga AIF Mikael Högberg 0706706984 Blå, Blå, Blå
Lagans AIK Inge Kristiansson 037271071 0705380804 Blå/Blå, Blå, BLÅ
Rottne IF Stefan Sköld 0706357078 blå, blå, blå
Vislanda/Grimslöv 2 My Jonsson 0739302164 Röd/Vit/Röd
Åseda IF Maja Larsson 0734234094 Vit, Blå, Vit
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-26 18:00 145206003 Vislanda/Grimslöv 2 - Åseda IF 16 - 1 Tallevi
2019-04-27 10:00 145206002 Hovshaga AIF - Rottne IF 1 - 1 Hagavallen, konstgräs
2019-04-28 15:30 145206004 Hovmantorp/Lessebo 7-m - Bredaryd Lanna komb. 1 - 0 Hovmantorps IP
Maj
2019-05-01 15:00 145206007 Rottne IF - Lagans AIK 4 - 2 Vidingeskans
2019-05-05 14:00 145206006 Åseda IF - Hovshaga AIF 1 - 9 Stena Parken
2019-05-05 16:00 145206005 Bredaryd Lanna komb. - Vislanda/Grimslöv 2 4 - 1 Rocknevallen
2019-05-11 10:00 145206009 Lagans AIK - Hovmantorp/Lessebo 7-m 8 - 1 Ringvallen
2019-05-11 10:00 145206010 Hovshaga AIF - Vislanda/Grimslöv 2 4 - 3 Hagavallen, konstgräs
2019-05-12 13:00 145206012 Rottne IF - Bredaryd Lanna komb. 2 - 2 Vidingeskans
2019-05-17 18:00 145206013 Vislanda/Grimslöv 2 - Lagans AIK 2 - 3 Furuskans, Grimslöv
2019-05-17 19:00 145206015 Bredaryd Lanna komb. - Åseda IF 2 - 2 Rocknevallen
2019-05-19 13:00 145206014 Hovmantorp/Lessebo 7-m - Rottne IF 4 - 1 Hovmantorps IP
2019-05-25 10:00 145206017 Lagans AIK - Hovshaga AIF 3 - 2 Ringvallen
2019-05-26 11:00 145206020 Rottne IF - Vislanda/Grimslöv 2 3 - 2 Vidingeskans
2019-05-26 14:00 145206019 Åseda IF - Hovmantorp/Lessebo 7-m 1 - 7 Stena Parken
2019-05-30 16:00 145206023 Vislanda/Grimslöv 2 - Hovmantorp/Lessebo 7-m 7 - 0 Tallevi
Juni
2019-06-02 13:00 145206021 Lagans AIK - Åseda IF 10 - 1 Ringvallen
2019-06-02 19:30 145206022 Hovshaga AIF - Bredaryd Lanna komb. 3 - 2 Hagavallen, konstgräs
2019-06-04 18:30 145206026 Bredaryd Lanna komb. - Lagans AIK 3 - 0 Jarlavallen
2019-06-05 18:30 145206027 Åseda IF - Rottne IF 0 - 10 Stena Parken
2019-06-05 18:45 145206025 Hovmantorp/Lessebo 7-m - Hovshaga AIF 0 - 1 Hovmantorps IP
2019-06-06 13:00 145206030 Rottne IF - Hovshaga AIF 3 - 3 Vidingeskans
2019-06-09 14:00 145206031 Åseda IF - Vislanda/Grimslöv 2 0 - 5 Stena Parken
2019-06-09 17:00 145206032 Bredaryd Lanna komb. - Hovmantorp/Lessebo 7-m 3 - 4 Jarlavallen
2019-06-11 18:30 145206033 Vislanda/Grimslöv 2 - Bredaryd Lanna komb. 2 - 2 Tallevi
2019-06-15 15:00 145206035 Lagans AIK - Rottne IF 4 - 1 Ringvallen
2019-06-16 12:00 145206034 Hovshaga AIF - Åseda IF 5 - 0 Hagavallen, konstgräs
2019-06-17 18:45 145206037 Hovmantorp/Lessebo 7-m - Lagans AIK 2 - 2 Hovmantorps IP
2019-06-19 18:30 145206038 Vislanda/Grimslöv 2 - Hovshaga AIF 3 - 1 Tallevi
2019-06-19 19:00 145206040 Bredaryd Lanna komb. - Rottne IF 1 - 1 Jarlavallen
2019-06-23 17:30 145206043 Åseda IF - Bredaryd Lanna komb. OW (0 - 3) Stena Parken
2019-06-25 19:00 145206042 Rottne IF - Hovmantorp/Lessebo 7-m 7 - 3 Vidingeskans
2019-06-26 18:30 145206041 Lagans AIK - Vislanda/Grimslöv 2 1 - 3 Ringvallen
Augusti
2019-08-04 17:00 145206047 Hovmantorp/Lessebo 7-m - Åseda IF 7 - 2 Hovmantorps IP
2019-08-11 16:00 145206051 Hovmantorp/Lessebo 7-m - Vislanda/Grimslöv 2 3 - 3 Hovmantorps IP
2019-08-11 17:00 145206049 Åseda IF - Lagans AIK 1 - 4 Stena Parken
2019-08-15 18:30 145206048 Vislanda/Grimslöv 2 - Rottne IF 6 - 3 Tallevi
2019-08-15 19:00 145206050 Bredaryd Lanna komb. - Hovshaga AIF 3 - 1 Rocknevallen
2019-08-17 10:00 145206053 Hovshaga AIF - Hovmantorp/Lessebo 7-m 4 - 1 Hagavallen, konstgräs
2019-08-18 11:00 145206055 Rottne IF - Åseda IF 7 - 3 Vidingeskans
2019-08-19 18:00 145206054 Lagans AIK - Bredaryd Lanna komb. 1 - 8 Ringvallen
2019-08-24 10:00 145206059 Vislanda/Grimslöv 2 - Åseda IF 12 - 2 Furuskans, Grimslöv
2019-08-25 16:00 145206060 Hovmantorp/Lessebo 7-m - Bredaryd Lanna komb. 2 - 8 Hovmantorps IP
2019-08-25 18:30 145206058 Hovshaga AIF - Rottne IF 2 - 5 Hagavallen, konstgräs
2019-08-28 18:15 145206061 Bredaryd Lanna komb. - Vislanda/Grimslöv 2 0 - 5 Jarlavallen
2019-08-28 18:30 145206062 Åseda IF - Hovshaga AIF 2 - 6 Stena Parken
2019-08-28 18:30 145206063 Rottne IF - Lagans AIK 5 - 1 Vidingeskans
September
2019-09-01 13:00 145206068 Rottne IF - Bredaryd Lanna komb. 3 - 2 Vidingeskans
2019-09-01 14:30 145206065 Lagans AIK - Hovmantorp/Lessebo 7-m 10 - 4 Ringvallen
2019-09-01 17:30 145206066 Hovshaga AIF - Vislanda/Grimslöv 2 4 - 6 Hagavallen, konstgräs
2019-09-06 18:00 145206069 Vislanda/Grimslöv 2 - Lagans AIK 5 - 4 Tallevi
2019-09-08 14:00 145206070 Hovmantorp/Lessebo 7-m - Rottne IF 4 - 5 Hovmantorps IP
2019-09-08 16:00 145206071 Bredaryd Lanna komb. - Åseda IF WO (3 - 0) Rocknevallen
2019-09-15 14:30 145206073 Lagans AIK - Hovshaga AIF 3 - 5 Ringvallen
2019-09-15 15:00 145206075 Åseda IF - Hovmantorp/Lessebo 7-m 3 - 0 Stena Parken
2019-09-15 15:00 145206076 Rottne IF - Vislanda/Grimslöv 2 4 - 2 Vidingeskans
2019-09-21 10:00 145206077 Lagans AIK - Åseda IF Ringvallen
2019-09-22 11:00 145206079 Vislanda/Grimslöv 2 - Hovmantorp/Lessebo 7-m Tallevi
2019-09-22 12:30 145206045 Hovshaga AIF - Lagans AIK Hagavallen, konstgräs
2019-09-29 13:00 145206083 Åseda IF - Rottne IF Stena Parken
2019-09-29 15:00 145206082 Bredaryd Lanna komb. - Lagans AIK Rocknevallen
2019-09-29 15:30 145206081 Hovmantorp/Lessebo 7-m - Hovshaga AIF Hovmantorps IP
Oktober
2019-10-06 17:00 145206078 Hovshaga AIF - Bredaryd Lanna komb. Hagavallen, konstgräs