Spelprogram - Toyota Cup herr Cupspelet

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Agunnaryds IF Mats Nilsson 037263047 0703053731 Röd, Blå, Röda
Anderstorps IF Per Johansson 037091265 0706379151 Grön, Vit, Grön
Annebergs GIF Göran Gustavsson 0708722999 Grön, Svart, Svart
Assyriska IK JKPG Roberto Shamoun 0734247087 Vit/Vit/Vit
Bankeryds SK Jan Eriksson 036372826 0708379783 Gul, Svart, Gul
BB 2001 Mikael Lager 0705530478 Vit, Vit, vit
Bäckebo GOIF Niklas Knutsson 0733027927 Blå/blå/blå
Bäckseda IF Fredrik Crona 0733194211 0733194211 svart, svart, svart
Forserums IF Jens Larsson 0737787657 vit/grön, vit eller grön, Vit eller grön
Glömminge-Algutsrums IF Per Börjesson 048537426 0707793432 Vit, Vit, Vit
Gnosjö IF Johan Lassus 0731514212 Gul, Svart, Svart
Hillerstorps GoIF Alexander Eng 0761605333 Grön/Svart/Grön
Hjorted/Totebo Emil Johansson Holmberg 049060261 0706933863 Svart/Svart/Svart
Holsby SK Tobias Friberg 0730815476 Vit, Vit, Vit
Hovmantorp/Ormeshaga BK Jesper Philipsson Blå, Blå, Blå
Hovshaga AIF Magnus Karlsson 0705790247 Blå, Blå, Blå
Hovslätts IK Gullmar Johansson 014053088 0703760429 rött och vitt/vitt/vitt
Husqvarna FF Mattias Jönsson 036144101 Blå, Blå, Blå
Hvetlanda GIF Bo Lindgren 038312916 0733247822 Blå, vit, Blå
Högsby IK Magnus Gabrielsson 0703231759 Svart-vit randig, Svart, Vit
Höreda GOIF Ingemar Ekelund 0705670012 svart-vit,svart,svart
IF Haga Christer Johansson 036185686 0704497484 Svart/ Vit/ Svart
IF Hallby FK Mikael Pettersson 036167492 0703458259 Blå/blå/blå
IFK Grimslöv/V. Torsås Enes Ahmetovic 0737193971 vit/blå/vit
IFK Oskarshamn Kent Persson 049119964 0738439783 Blå, Blå, Svarta
IFK Påryd Robert Lövenklev 0793135358 Vit, Blå, Vit
IFK Västervik Mikael Ekström 049018030 0736933454 Blå/vit , Blå, Blå.
IK Tord Johan Hallenborg 0763138829 Lila, Vit, Vit
Kalmar AIK FK Kelly Kristensen Blå/vit/Blå
Kulltorps GoIF Mikael Svensson 037082071 0709145279 Röd, Röd, Röd
Kärda IF Åke Arvidsson 037028052 0705465819 Lila/svart, Svart, Svarta
Lindsdals IF Magnus Magni 048019105 0703174405 svart/svart/svart
Markaryds IF Peter Stridh 0703211932 Blå, Blå, Blå
Moheda IF Mikael Nilsson 047270903 0730669947 Gul, Svart, Gula
Mullsjö IF Peter Karlsson 039212222 0736919130 Gul/Svart/Gul
Nissafors IS /Hestra SSK Alfred Andersson 0730597069 Vit, Blå, Vit
Nybro IF Anders Olsson 0708448382 Röd-vit/Röd/Röd
Nässjö FF Per Finnman 038019587 0767899587 Mörkblå, Mörkblå, Mörkblå
Oskarshamns AIK Stefan Berkeby 0730451385 vit/vit/vit
Pukebergs BK Magnus Johnsson 0702366862 vit, vit, Vit
Råslätts SK Simon Shahbaz 0362108125 0700786607 Röd, Röd, Röd
Räppe GOIF Jacob Croona Gul/svart/gul
Skede IF Roger Creutz 0707764938 Gul, Svart, Gul
Slätthögs BoIF Stefan Andersson 047010225 0730740284 Grön, grön, Grön
Sommens AIF Tobias Andersson 0706979180 Vit, Blå, Blå
Stensjöns IF Jimmy Nilsson 0733609817 Vit/svart/vit
Strömsnäsbruks IF Karl Magnus Cullin 043320012 0704337250 svart/gul, Svart, Svart
Södra Vi IF Mats Krantz 049220269 0705232776 Blå, Blå, Blå
Tabergs SK Mikael Andersson 0704854367 röd/röd/röd
Tenhults IF Thorbjörn Ahlgren 03691101 0708199554 Svart/vit, svart, vit
Timmernabbens IF Kjell Svensson 049923503 0734257481 Gul/svart, Svart, Svart
Tolgs IF Håkan Nilsson 0705594580 Röd/svart, Svart, Röda
Tranås FF Hannes Gustafsson 0730471940 Rödsvartrandig/svart/röd
Vimmerby IF Kjell Gösta Carlsson 0706480960 gul/svart, Svart, svart
Visingsö AIS Johan Strandberg 0763010200 Svart, Svart, Svart
Växjö United FC Mohamed Abdi Elmi 0760077811 Ljusblå tröja , strumpa och vitt byxa
Åryds IK Jan Johansson 0704617447 Röd, svart, röd
Ölmstads IS Martin Karlsson 0708682657 Blå, Vit, Vit
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 2
2019-04-15 18:15 143135006 Hjorted/Totebo - Bäckseda IF 0 - 1 Hjortheden
2019-04-22 17:00 143135004 Tranås FF - IF Haga 0 - 3 Bredstorps IP - Konstgräs
2019-04-22 17:00 143135010 Skede IF - IFK Oskarshamn 1 - 6 Skedevallen
2019-04-23 18:15 143135007 Holsby SK - Hvetlanda GIF 2 - 1 Ädelvallen
2019-04-23 18:30 143135014 Bäckebo GOIF - Glömminge-Algutsrums IF 1 - 2 Bäckebo IP
2019-04-23 18:45 143135026 Anderstorps IF - IF Hallby FK 6 - 5 e.s. Idrottsparken
2019-04-23 19:00 143135025 Gnosjö IF - Mullsjö IF WO (3 - 0) Töllshov
2019-04-24 18:30 143135011 BB 2001 - Vimmerby IF 0 - 2 Bockara IP
2019-04-29 18:30 143135002 Sommens AIF - Tenhults IF 0 - 3 Sommens IP
2019-04-29 18:30 143135008 Södra Vi IF - IFK Västervik 0 - 2 Ulfveskog
2019-04-29 18:30 143135020 Kärda IF - Moheda IF 0 - 4 Sträntevallen
2019-04-29 18:30 143135021 Agunnaryds IF - Slätthögs BoIF 1 - 2 Ekvallen, Agunnaryd
2019-04-29 18:45 143135022 Nissafors IS /Hestra SSK - Tabergs SK 2 - 5 Isamon
2019-04-30 18:15 143135016 Timmernabbens IF - Kalmar AIK FK 2 - 3 e.s. Tillingevallen
2019-04-30 18:30 143135015 IFK Påryd - Lindsdals IF 2 - 1 Mörevallen
2019-05-01 143135012 Nybro IF - Åryds IK OW (0 - 3) Victoriavallen
2019-05-01 12:00 143135003 Annebergs GIF - IK Tord 1 - 7 Skogsvallen - Konstgräs
2019-05-01 13:00 143135001 Forserums IF - Visingsö AIS 0 - 2 Trollevi
2019-05-01 15:00 143135013 Hovmantorp/Ormeshaga BK - Pukebergs BK 1 - 5 Hovmantorps IP
2019-05-01 15:00 143135018 Tolgs IF - Växjö United FC WO (3 - 0) Dackevallen
2019-05-01 15:00 143135023 Hovslätts IK - Kulltorps GoIF 3 - 1 Hovets IP
2019-05-01 16:00 143135024 Hillerstorps GoIF - Bankeryds SK 4 - 2 Storåvallen
2019-05-06 18:45 143135005 Stensjöns IF - Ölmstads IS 5 - 1 Runeplan
2019-05-06 20:00 143135019 Hovshaga AIF - IFK Grimslöv/V. Torsås 1 - 4 Hagavallen, konstgräs
2019-05-07 18:45 143135009 Högsby IK - Höreda GOIF WO (3 - 0) Frövi IP 1
2019-05-08 18:30 143135017 Strömsnäsbruks IF - Markaryds IF 1 - 3 Strömsborg
Omgång 3
2019-05-14 18:30 143135039 Högsby IK - Oskarshamns AIK 6 - 8 e.s. Frövi IP
2019-05-14 19:00 143135028 Tenhults IF - Visingsö AIS 6 - 0 Kabevallen
2019-05-21 19:00 143135027 IK Tord - Stensjöns IF Rosenlunds IP 3
2019-05-21 19:00 143135030 Hovslätts IK - Råslätts SK Hovets IP
2019-05-21 19:00 143135034 IFK Påryd - Räppe GOIF Mörevallen
2019-05-21 19:00 143135035 IFK Grimslöv/V. Torsås - Markaryds IF Tornevallen
2019-05-21 19:00 143135038 Moheda IF - Anderstorps IF Moheda IP
2019-05-21 19:00 143135040 Bäckseda IF - Vimmerby IF Paradisvallen
2019-05-21 19:00 143135041 IFK Oskarshamn - Nässjö FF Arena Oskarshamn
2019-05-22 19:00 143135029 Husqvarna FF - Assyriska IK JKPG Vapenvallen
2019-05-23 19:00 143135037 Tolgs IF - Gnosjö IF Dackevallen
2019-05-28 18:45 143135031 IF Haga - Tabergs SK Strömsbergsvallen
2019-05-28 19:00 143135033 Glömminge-Algutsrums IF - Kalmar AIK FK Glömmingelunden
2019-05-29 143135036 Slätthögs BoIF - Hillerstorps GoIF Hultavallen
2019-05-29 19:00 143135032 Pukebergs BK - Åryds IK Pukevallen
2019-05-29 19:00 143135042 IFK Västervik - Holsby SK Bökensved