Spelprogram - Träningsmatcher Div. 6 - Div. 7 herrar

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Andersbergs IK (D7H) Andersbergs IK(Föreningen) Gul, Svart, Svart
Annebergs IF (D7H) Ola Berntsson 0725321707 Blå, vita, Blå
Arvidstorps IK (D6H) Arvidstorps IK(Föreningen) Svartvit, svarta, svarta
BK Astrio (K2H) BK Astrio(Föreningen) Gul, Svarta, Gula
BK Viljan (D6H) BK Viljan(Föreningen) grön, Vit, grön
BK Viljan /IF Älvéna (D6H) BK Viljan(Föreningen) grön, Vit, grön
Bors SK (D6H) Bors SK(Föreningen) Blå, Blå
Frillesås FF (D7H) Frillesås FF(Föreningen) grön, vita, Gröna
Fritsla IF (D6H) Fritsla IF(Föreningen) Orange, Svart, Svart
Glommens IF (D6H) Glommens IF(Föreningen) Vit, Röd, Vit
GoIF Ginsten (D6H) Inge Karlsson 034620439 0705832290 Gul/Grön, Gul, Gul
Grimetons IK (D6H) Grimetons IK(Föreningen) Grön, Vit, Grön
Hasslövs IS (D6H) Hasslövs IS(Föreningen) Blå/svart, Svart, Blå
Haverdal IF (D7H) Haverdal IF(Föreningen) blå, blå, blå
HGH FC (D7H) HGH FC(Föreningen) Rödblårandig, svarta, svarta
Hjärnarps GIF (D6H) Hjärnarps GIF(Föreningen) Grön, Grön, Grön
IF Leikin (K2H) IF Leikin(Föreningen) orange, svarta, orange
IFK Bänared (D7H) IFK Bänared(Föreningen) vit, blåa, Vita
Knäreds IK (D7H) Knäreds IK(Föreningen) Gul, Svart, Svart
Kornhult/Hishult FF/Våxtorp (D7H) Kornhult/Hishult FF(Föreningen) Blå, blåa, blå
Kung Karl Bollklubb (D6H) Kung Karl Bollklubb(Föreningen) Gul, Svart, Svart
Kungsbacka City FC (D6H) Kungsbacka City FC(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Kungsladugårds BK (D5H) Kungsladugårds BK(Föreningen) Vinröd, Vita, Vita
Lidhults GOIF (D6H) Lidhults GOIF(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Lilla Tjärby IK (K2H) Lilla Tjärby IK(Föreningen) Röd/blå randig, Röd, Röd
Lilla Träslövs FF (K1H) Lilla Träslövs FF(Föreningen) vit, blåa, blåa
Markaryds IF (Utv.) Markaryds IF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Menisken IF (D7H) Menisken IF(Föreningen) Röd, Grå, Grå
Munka Ljungby IF (D6H) Munka Ljungby IF(Föreningen) Röd, Blå, Röd
Oskarström IS (D6H) Oskarströms IS(Föreningen) vit, vita, vit
Rolfstorp GIF/Skällinge (D6H) Arne Eriksson 0703695850 Orange/Svart/Svart
Råstorp/Timsfors IF (D6H) Råstorp/Timsfors IF(Föreningen) Röd, Svart, Svart
Ränneslövs GIF (D6H) Ränneslövs GIF(Föreningen) Grönvit randig, Vita, Grönvit randiga
Ränneslövs GIF (D7H) Ränneslövs GIF(Föreningen) Grönvit randig, Vita, Grönvit randiga
Sennans IF (D7H) Sennans IF(Föreningen) röd, blå, röd
Simlångsdalens IF (D6H) Simlångsdalens IF(Föreningen) Blå, Svart , Blå
Skogaby BK (D6H) Skogaby BK(Föreningen) röd, röda, röda
Skottorps IF (D6H) Mattias Berggren 043018685 0708188585 Grön, Svart, Svart
Skuggan BoIS (D6H) Skuggan BoIS(Föreningen) Orange, Svart, Orange
Skuggan BoIS (D7H) Skuggan BoIS(Föreningen) Orange, Svart, Orange
Slöinge GOIF (D7H) Slöinge GOIF(Föreningen) vit, vita, vita
Sperlingsholms IF (D5H) Sperlingsholms IF(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Särö IK (D6H) Särö IK(Föreningen) grön, vita, vita
Tofta GIF (D7H) Tofta GOIF(Föreningen) Blå, Vita, Blå
Torestorp-Älekulla FF (D5H) Torestorp/Älekulla FF(Föreningen) Vit, Vit, Vit
Torup/Rydö FF (D6H) Torup/Rydö FF(Föreningen) röda, svarta, svarta
Träslövsläge IF (D6H) Träslövsläge IF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Trönninge IF (D6H) Trönninge IF(Föreningen) vit, röda, vita
Unite People FC (D6H) Unite People FC(Föreningen) Vit/Svart, Svart, Svart
Unite People FC (D7H) Unite People FC(Föreningen) Vit/Svart, Svart, Svart
Unnaryds GoIF (D7H) Unnaryds GOIF(Föreningen) Grön (B-lag grön randig), Vit (B-lag Grön), Vit(B-lag vit)
Vapnö IF (D7H) Vapnö IF(Föreningen) röd, svart, svart
Veddige BK (D7H) Veddige BK(Föreningen) Herr grön, Herr vita, Herr svarta
Vessigebro BK /Ätrafors (D7H) Vessigebro BK(Föreningen) Herr: Blå/svart. Dam: Blå, Herr: Svart. Dam: Blå, Herr: Orange. Dam: Blå
Vinbergs IF (K1H) Vinbergs IF(Föreningen) grön, vita, gröna
Ysby BK (D7H) Ysby BK(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Ätrans FF (D6H) Ätrans FF(Föreningen) Röd, Vit, Röd
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-01-19 14:00 071015006 Skottorps IF (D6H) - Ränneslövs GIF (D7H) 5 - 1 Glänninge Park B
2019-02-09 11:00 071015009 HGH FC (D7H) - Ätrans FF (D6H) Inst. Tranevall
2019-02-09 14:00 071015018 Unite People FC (D7H) - Kungsbacka City FC (D6H) 1 - 4 Håstens IP konstgräs
2019-02-09 14:00 071015036 Andersbergs IK (D7H) - Unnaryds GoIF (D7H) 2 - 1 Halmstad Arena P6
2019-02-10 14:00 071015003 Rolfstorp GIF/Skällinge (D6H) - Tofta GIF (D7H) 3 - 0 Övrevi C
2019-02-10 14:00 071015033 Vapnö IF (D7H) - Oskarström IS (D6H) 1 - 1 Tranevall
2019-02-15 18:30 071015021 Vapnö IF (D7H) - Vessigebro BK /Ätrafors (D7H) Tranevall
2019-02-16 10:00 071015035 Trönninge IF (D6H) - Skuggan BoIS (D6H) 0 - 1 Skedalaheds IP 3
2019-02-16 12:00 071015010 HGH FC (D7H) - Oskarström IS (D6H) 1 - 1 Tranevall
2019-02-16 12:15 071015016 Ätrans FF (D6H) - IFK Bänared (D7H) 3 - 0 Kristineslätt IP 5
2019-02-17 12:00 071015028 Unite People FC (D7H) - BK Viljan (D6H) 1 - 1 Håstens IP konstgräs
2019-02-17 14:00 071015043 Tofta GIF (D7H) - Lilla Träslövs FF (K1H) 2 - 2 Ankarvallen B
2019-02-23 12:00 071015011 HGH FC (D7H) - Skogaby BK (D6H) 2 - 1 Tranevall
2019-02-23 13:00 071015046 Kornhult/Hishult FF/Våxtorp (D7H) - Hjärnarps GIF (D6H) 1 - 3 Sparbanksparkens IP
2019-02-23 14:00 071015029 Rolfstorp GIF/Skällinge (D6H) - BK Viljan (D6H) 3 - 5 Ankarvallen B
2019-02-23 14:00 071015037 Andersbergs IK (D7H) - Skuggan BoIS (D6H) 3 - 2 Halmstad Arena P7
2019-02-23 14:00 071015048 Haverdal IF (D7H) - Menisken IF (D7H) Tranevall
2019-02-23 16:00 071015022 Vapnö IF (D7H) - Simlångsdalens IF (D6H) Tranevall
2019-02-24 11:00 071015047 Hasslövs IS (D6H) - Trönninge IF (D6H) 0 - 3 Örebäcksvallen konstgräs
2019-02-24 14:00 071015020 Unite People FC (D7H) - Tofta GIF (D7H) 3 - 2 Håstens IP konstgräs
2019-02-24 14:00 071015038 Veddige BK (D7H) - IFK Bänared (D7H) 1 - 1 Veddige IP C
2019-03-02 11:30 071015034 Kungsbacka City FC (D6H) - Motståndare ej klart Inst. Tingbergsvallen B
2019-03-02 15:00 071015042 Ysby BK (D7H) - Råstorp/Timsfors IF (D6H) 1 - 2 Glänninge Park B
2019-03-05 19:00 071015051 Särö IK (D6H) - Kungsladugårds BK (D5H) 2 - 3 Bukärrs IP
2019-03-06 18:30 071015031 GoIF Ginsten (D6H) - IFK Bänared (D7H) Kristineslätt IP 5
2019-03-06 20:00 071015049 Unite People FC (D6H) - Träslövsläge IF (D6H) Inst. Håstens IP konstgräs
2019-03-09 13:00 071015039 Knäreds IK (D7H) - Skuggan BoIS (D6H) Glänninge Park B
2019-03-16 16:00 071015024 Haverdal IF (D7H) - Vapnö IF (D7H) Tranevall
2019-03-17 15:00 071015014 Skogaby BK (D6H) - Munka Ljungby IF (D6H) Glänninge Park B
2019-03-20 20:00 071015052 Unite People FC (D6H) - Träslövsläge IF (D6H) Inst. Håstens IP konstgräs
2019-03-21 18:30 071015056 Ysby BK (D7H) - Hasslövs IS (D6H) 1 - 2 Munkavallen A
2019-03-24 10:00 071015040 GoIF Ginsten (D6H) - Oskarström IS (D6H) 0 - 2 Kristineslätt IP 5
2019-03-24 12:00 071015012 HGH FC (D7H) - Vapnö IF (D7H) 5 - 0 Tranevall
2019-03-24 14:00 071015007 Arvidstorps IK (D6H) - Ätrans FF (D6H) 1 - 3 Kristineslätt IP 5
2019-03-24 14:00 071015026 Grimetons IK (D6H) - Rolfstorp GIF/Skällinge (D6H) 1 - 3 Ankarvallen B
2019-03-24 16:00 071015030 Glommens IF (D6H) - IFK Bänared (D7H) 3 - 1 Kristineslätt IP 5
2019-03-24 16:00 071015059 Kung Karl Bollklubb (D6H) - BK Viljan (D6H) 4 - 0 Kungsäter IP A
2019-03-26 18:30 071015057 HGH FC (D7H) - Haverdal IF (D7H) 1 - 1 Tranevall
2019-03-29 17:30 071015045 Sennans IF (D7H) - Oskarström IS (D6H) 1 - 1 Kärlekens IP 3
2019-03-30 12:00 071015053 Tofta GIF (D7H) - Bors SK (D6H) 5 - 2 Håstens IP konstgräs
2019-03-30 14:00 071015002 Frillesås FF (D7H) - Fritsla IF (D6H) 1 - 1 Frillesås IP C
2019-03-30 14:00 071015027 Grimetons IK (D6H) - Slöinge GOIF (D7H) 5 - 3 Ankarvallen B
2019-03-30 14:00 071015050 BK Astrio (K2H) - Trönninge IF (D6H) Kärlekens IP 3
2019-03-30 14:15 071015041 IFK Bänared (D7H) - Annebergs IF (D7H) Kristineslätt IP 5
2019-03-31 13:00 071015061 Ysby BK (D7H) - Sperlingsholms IF (D5H) 4 - 3 Munkavallen A
2019-03-31 16:00 071015023 Vapnö IF (D7H) - Hasslövs IS (D6H) 5 - 1 Tranevall
2019-04-04 19:00 071015062 IF Leikin (K2H) - Andersbergs IK (D7H) Halmstad Arena P6
2019-04-05 18:00 071015008 Lilla Tjärby IK (K2H) - Knäreds IK (D7H) 3 - 1 L:a Tjärby IP A
2019-04-05 19:00 071015017 Ätrans FF (D6H) - Vinbergs IF (K1H) Ätrans IP A
2019-04-06 11:00 071015044 Ränneslövs GIF (D6H) - Sennans IF (D7H) 0 - 1 Björkvallen
2019-04-06 12:00 071015013 HGH FC (D7H) - Slöinge GOIF (D7H) Tranevall
2019-04-06 12:00 071015032 GoIF Ginsten (D6H) - Lidhults GOIF (D6H) Brovallen
2019-04-06 13:00 071015055 Skottorps IF (D6H) - Vapnö IF (D7H) Inst. Gröningen A
2019-04-06 13:00 071015060 Kung Karl Bollklubb (D6H) - Torestorp-Älekulla FF (D5H) 2 - 2 Kungsäter IP A
2019-04-06 14:00 071015005 Rolfstorp GIF/Skällinge (D6H) - Unite People FC (D7H) 0 - 4 Ankarvallen B
2019-04-06 14:00 071015015 Ysby BK (D7H) - Skogaby BK (D6H) 4 - 7
2019-04-06 14:00 071015054 Arvidstorps IK (D6H) - Torup/Rydö FF (D6H) 1 - 2 AIK-vallen C
2019-04-06 14:00 071015063 Unnaryds GoIF (D7H) - Andersbergs IK (D7H) 1 - 1 Strandvallen A
2019-04-07 12:00 071015025 Haverdal IF (D7H) - IFK Bänared (D7H) 8 - 0 Tranevall
2019-04-09 18:30 071015064 Ysby BK (D7H) - Markaryds IF (Utv.) 3 - 2 Munkavallen A
2019-06-04 19:00 071015065 Trönninge IF (D6H) - Vapnö IF (D7H) 2 - 3 Tuvasvallen A
2019-07-27 13:00 071015066 Sennans IF (D7H) - Simlångsdalens IF (D6H) Sennans IP
2019-07-27 14:00 071015068 Kungsbacka City FC (D6H) - Annebergs IF (D7H) Lindälvsplan
2019-07-27 16:00 071015067 Vapnö IF (D7H) - Hasslövs IS (D6H) Vapnö IP 1