Spelprogram - Träningsmatcher Div. 2 damer

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
BK Astrio (D3D) Iztok Pristovnic 0732929394 0732929394 Gul, Svarta, Gula
Bors SK (D2D) Bors SK(Föreningen) Blå, Blå
Eskilsminne DFF (D2D) Weine Norberg 0709352672
Eskilsminne IF (D1D) Weine Norberg 0709352672 gul/blå/blå/gul
Getinge/Slöinge (D4D) Getinge IF(Föreningen) grön, vita, grön
Göteborgs FF (D2D) Göteborgs FF(Föreningen) Röd-vit, Blå, Röd
Halmstads BK (D2D) Halmstads BK(Föreningen) blå, svart, blå
HGH FC (D4D) HGH FC(Föreningen) Rödblårandig, svarta, svarta
Hyltebruks IF (D3D) Hyltebruks IF(Föreningen) blå, vit, blå
IF Böljan (K1D) IF Böljan Falkenberg(Föreningen) blå, Blå, Vit
IF Centern (D2D) Mats Altemyr 035106306 0705156306 blåvit-randig, Blå, Blåa
IFK Fjärås (D3D) IFK Fjärås(Föreningen) Röd, Vit, Röd
IFK Örby (A/J) IFK Örby(Föreningen) Blå/Vit, blå, Blå
Kindaholms FF (D2D) Kindaholms FF(Föreningen) Grön, Svart, Grön
Laholms FK (D2D) Laholms FK(Föreningen) Vit, svart, Vit
Lerkils IF (D3D) Lerkils IF(Föreningen) Blå, Röd, Blå
Lilla Träslövs FF (D2D) Lilla Träslövs FF(Föreningen) vit, blåa, blåa
Ljungby IF (D2D) Ljungby IF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Lunds SK (D2D) Lunds SK(Föreningen) blå, blå, blå
Smålandsstenars GoIF (D2D) Smålandsstenars GOIF(Föreningen) Svart/vit, Svart, Vit/svart
SRG Himledalen (D3D) Skällinge BK(Föreningen) Svart, Svarta, Svarta
Stafsinge IF (D2D) Stafsinge IF(Föreningen) rödsvart, svart, svart
Sävedalens IF (D2D) Sävedalens IF(Föreningen) Röd, Blå, Röda
Södra Sandby IF (D2D) Södra Sandby IF(Föreningen) blå, blå, blå
Tofta GOIF (D3D) Tofta GOIF(Föreningen) Blå, Vita, Blå
Trönninge IF (D2D) Trönninge IF(Föreningen) vit, röda, vita
Tvååkers IF (D2D) Tvååkers IF(Föreningen) Röd, Svart, Röda
Tölö IF (D3D) Tölö IF(Föreningen) Grön, Grön, Grön
Ulricehamns IFK (D2D) Ulricehamns IFK(Föreningen) Blå-svart, Svart, Svart
Varbergs BoIS FC (D4D) Varbergs BoIS FC(Föreningen) grönsvartrandig, svart, svarta
Vinbergs IF (D3D) Vinbergs IF(Föreningen) grön, vita, gröna
Västra Karups IF (D2D) Västra Karups IF(Föreningen) grön, vit, vit
Örgryte DFK (D4D) Örgryte DFK(Föreningen)
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-02-02 16:00 071016003 IF Centern (D2D) - Hyltebruks IF (D3D) 14 - 0 Halmstad Arena P6
2019-02-09 16:00 071016021 Lilla Träslövs FF (D2D) - IF Centern (D2D) 3 - 2 Håstens IP konstgräs
2019-02-14 18:30 071016020 Vinbergs IF (D3D) - Lilla Träslövs FF (D2D) Vinåvallen B
2019-02-16 13:00 071016001 Laholms FK (D2D) - Eskilsminne IF (D1D) 3 - 2 Glänninge Park B
2019-02-17 14:00 071016004 IF Centern (D2D) - Västra Karups IF (D2D) 2 - 1 Kärlekens IP 3
2019-02-23 11:00 071016002 Laholms FK (D2D) - Trönninge IF (D2D) Inst. Glänninge Park B
2019-02-24 14:00 071016008 Halmstads BK (D2D) - HGH FC (D4D) 3 - 5 Halmstad Arena P7
2019-02-24 16:00 071016025 Stafsinge IF (D2D) - Tvååkers IF (D2D) Kristineslätt IP 5
2019-03-02 14:00 071016014 Varbergs BoIS FC (D4D) - Laholms FK (D2D) 0 - 9 Påskbergsvallen C
2019-03-02 15:00 071016011 Lerkils IF (D3D) - Göteborgs FF (D2D) 1 - 3 Ängås IP D
2019-03-14 19:00 071016024 Lilla Träslövs FF (D2D) - IFK Örby (A/J) 3 - 4 Håstens IP konstgräs
2019-03-16 14:00 071016005 IF Centern (D2D) - Smålandsstenars GoIF (D2D) Kärlekens IP 3
2019-03-17 13:45 071016026 Tölö IF (D3D) - Göteborgs FF (D2D) Inst. Tingbergsvallen B
2019-03-17 15:00 071016009 IFK Fjärås (D3D) - Sävedalens IF (D2D) 1 - 1 Ögärdets IP B
2019-03-24 14:00 071016007 IF Centern (D2D) - BK Astrio (D3D) Kärlekens IP 3
2019-03-29 19:00 071016018 IF Böljan (K1D) - Stafsinge IF (D2D) 0 - 3 Falkenbergs IP
2019-03-30 10:00 071016019 Tofta GOIF (D3D) - Bors SK (D2D) 0 - 9 Håstens IP konstgräs
2019-03-30 14:00 071016012 Tvååkers IF (D2D) - Vinbergs IF (D3D) 0 - 0 Övrevi C
2019-03-30 14:00 071016022 Lilla Träslövs FF (D2D) - IFK Fjärås (D3D) 0 - 1 Påskbergsvallen C
2019-03-31 13:45 071016027 Tölö IF (D3D) - Örgryte DFK (D4D) 3 - 2 Tingbergsvallen B
2019-03-31 14:00 071016015 Varbergs BoIS FC (D4D) - Lilla Träslövs FF (D2D) 5 - 1 Påskbergsvallen C
2019-04-01 20:00 071016028 Tvååkers IF (D2D) - Varbergs BoIS FC (D4D) 4 - 0 Övrevi C
2019-04-05 19:30 071016023 Lilla Träslövs FF (D2D) - Ulricehamns IFK (D2D) 0 - 3 Håstens IP konstgräs
2019-04-06 12:00 071016010 Stafsinge IF (D2D) - IFK Fjärås (D3D) Inst. Stafsinge IP 1
2019-04-06 14:00 071016006 Trönninge IF (D2D) - Lunds SK (D2D) Tuvasvallen A
2019-04-06 16:15 071016029 Södra Sandby IF (D2D) - BK Astrio (D3D) 7 - 2 Falkenbergs IP
2019-04-07 16:00 071016013 Tvååkers IF (D2D) - Ljungby IF (D2D) Övrevi C
2019-04-10 18:30 071016030 Stafsinge IF (D2D) - IFK Fjärås (D3D) 6 - 2 Stafsinge IP 1
2019-07-29 19:00 071016031 IF Centern (D2D) - Lilla Träslövs FF (D2D) Kärlekens IP