Spelprogram - Tr.matcher Höglandet FDK

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Adelövs IK (6) Adelövs IK(Föreningen) Grön, Grön, Grön
Aneby SK (4) Aneby SK(Föreningen) Blå, Blå, Blåa
Aneby SK (B) Aneby SK(Föreningen) Blå, Blå, Blåa
Aneby SK (P18) Aneby SK(Föreningen) Blå, Blå, Blåa
Annebergs GIF (5) Annebergs GIF(Föreningen) Grön, Svart, Svart
Annebergs GIF (B) Annebergs GIF(Föreningen) Grön, Svart, Svart
Asby IF (6) Asby IF(Föreningen) röd/vit/röd
Bankeryds SK (4) Bankeryds SK(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Bodafors SK (5) Bodafors SK(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Bosnia FF Tranås (6) Bosnia FF Tranås(Föreningen) Blå, svart, Blå
Boxholms IF / Sommens AIF Boxholms IF(Föreningen) RÖD, Röd, Röd
Bäckseda IF (4) Bäckseda IF(Föreningen) svart, svart, svart
Bälaryds IK (6) Bälaryds IK(Föreningen) Vit, Vit, Grön
Bälaryds IK (B) Bälaryds IK(Föreningen) Vit, Vit, Grön
Ekenässjöns IF (6) Ekenässjöns IF(Föreningen) RÖD, BLÅ, RÖD
Forserums IF (5) Jens Larsson 0737787657 vit/grön, vit eller grön, Vit eller grön
Frinnaryds IF (6) Karl Henrik Erik Göransson 0705892148 Vit/svart, Svart, svarta
Gripenbergs BK (6) Gripenbergs BK(Föreningen) gul/svart/gul
Gullringens GOIF (4) Gullringens GOIF(Föreningen) Gul/svart, Svart, Gul
Hjältevads Mariannelunds IS U 9-m Hjältevads Mariannelunds IS(Föreningen) Marinblå, Marinblå, Marinblå
HM IS (5) Hjältevads Mariannelunds IS(Föreningen) Marinblå, Marinblå, Marinblå
Hultsfreds FK (4) Alexander Sundqvist 0763360344 Vit/grön/grön/Grön
Hvetlanda GIF (4) Hvetlanda GIF(Föreningen) Blå, vit, Blå
Höreda GOIF (4) Ingemar Ekelund 0705670012 svart/vit, svart, svart/vit
IF Eksjö Fotboll (5) IF Eksjö Fotboll(Föreningen) Vinröd/blå/blå
IF Eksjö Fotboll (B) IF Eksjö Fotboll(Föreningen) Vinröd, Blå, Blå
IF Hallby FK (4) IF Hallby FK(Föreningen) blå/blå/blå
IFK S/RIF (5) IFK Stockaryd(Föreningen) vit, blå, blå
IFK Tuna (4) IFK Tuna(Föreningen) Vit, Blå, vit
IFK Österbymo (5) IFK Österbymo(Föreningen) Blå, Vit, Blå
IFK Österbymo (B) IFK Österbymo(Föreningen) Blå, Vit, Blå
IK Tord (3) Thomas Sahlin 0702661767 Lila/vit/vit
Kisa BK Kisa BK(Föreningen) Gul, Vit, Gul
Lommaryds IF (6) Lommaryds IF(Föreningen) Vit, Röd, Röd
Malmbäcks IF (5) Arne Källström 0730616404 0730616404 Svart, Svart, Svart
Malmbäcks IF (B) Arne Källström 0730616404 0730616404 Svart, Svart, Svart
Mjölby AI FF (3) Mjölby AI FF(Föreningen)
Mullsjö IF (4) Mullsjö IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Myresjö/Vetlanda FK (B) Myresjö/Vetlanda FK(Föreningen) Vit, Vit, Vit
Nässjö FF (2) Nässjö FF(Föreningen) Mörkblå, Mörkblå, Mörkblå
Nässjö FF (B) Nässjö FF(Föreningen) Mörkblå, Mörkblå, Mörkblå
Nässjö FF (P18) Nässjö FF(Föreningen) Mörkblå, Mörkblå, Mörkblå
Råslätts SK (2) Simon Shahbaz 0362108125 0700786607 Röd, Röd, Röd
Skede IF Division 6 Herrar Skede IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Skärblacka IF (3) Skärblacka IF(Föreningen) Röd, Vit, Svarta
Solberga GIF (B) Solberga GOIF(Föreningen) Röd, svart, Röda
Solberga GoIF (5) Solberga GOIF(Föreningen) röd/svart/röd
Sommens AIF Sommens AIF(Föreningen) Vit, Blå, Blå
Sommens AIF (5) Kenth Jarl 038041788 0706618459 Vit/Blå/Blå
Sommens AIF (B) Sommens AIF(Föreningen) Vit, Blå, Blå
Stensjöns IF (4) Jimmy Nilsson 0733609817 Vit/svart/vit
Storebro IF (5) Storebro IF(Föreningen) Grön, Grön, Grön
Södra Vi IF (5) Södra Vi IF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Tabergs SK (5) Mikael Andersson 0704854367 röd/röd/röd
Tenhults IF (3) Tenhults IF(Föreningen) Svart/vit, svart, vit
Tenhults IF Reservlag Tenhults IF(Föreningen) Svart/vit randig, Svart, Vita
Torpa AIS (6) Erik Persson 0703226303 Gul/Svart, Svart, Svart
Tranås FF (3) Hannes Gustafsson 0730471940 svartröd svart röd
Tranås FF (B) Jens Johansson Svart-rödrandig/svart/röd
Tranås FF P18 Tranås FF(Föreningen) Svart/Röd, Svart, Röd
Tranås Södra FK (6) Javad Noroze 0729141470 Orange , vit , vit
Visingsö AIS (4) Visingsö AIS(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Vrigstads IF (4) Svante Stenervik 038230014 0768961000 Gul, Svart, Gul
Västra Harg IF A Västra Harg IF(Föreningen) Grön, Grön, Grön
Ödeshögs IK P03/04 Ödeshögs IK(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-02-16 12:00 140981022 Nässjö FF (2) - Tenhults IF (3) 0 - 2 Skogsvallen - Konstgräs
2019-02-17 14:00 140981026 Nässjö FF (P18) - Aneby SK (P18) 1 - 2 Skogsvallen - Konstgräs
2019-02-17 19:00 140981028 IF Eksjö Fotboll (5) - HM IS (5) 2 - 2 Ränneborg - Konstgräs
2019-02-23 12:00 140981003 Malmbäcks IF (5) - Visingsö AIS (4) 1 - 1 Skogsvallen - Konstgräs
2019-02-23 12:30 140981007 IF Eksjö Fotboll (5) - Höreda GOIF (4) 3 - 3 Ränneborg - Konstgräs
2019-02-23 13:00 140981010 Tranås FF (3) - Mullsjö IF (4) 0 - 0 Bredstorps IP - Konstgräs
2019-02-23 14:00 140981023 Nässjö FF (2) - IK Tord (3) 0 - 1 Skogsvallen - Konstgräs
2019-02-24 14:00 140981027 Nässjö FF (B) - Hultsfreds FK (4) 1 - 2 Skogsvallen - Konstgräs
2019-03-02 11:00 140981035 Lommaryds IF (6) - Frinnaryds IF (6) 4 - 2 Bredstorps IP - Konstgräs
2019-03-02 13:00 140981008 IF Eksjö Fotboll (5) - Stensjöns IF (4) 2 - 5 Ränneborg - Konstgräs
2019-03-02 13:00 140981011 Tranås FF (3) - Nässjö FF (2) 0 - 0 Bredstorps IP - Konstgräs
2019-03-02 14:00 140981004 Malmbäcks IF (5) - Höreda GOIF (4) 2 - 1 Skogsvallen - Konstgräs
2019-03-02 15:00 140981038 Adelövs IK (6) - Västra Harg IF A 1 - 1 Svartåvallen
2019-03-03 11:00 140981032 Torpa AIS (6) - Bälaryds IK (6) 1 - 0 Bredstorps IP - Konstgräs
2019-03-03 16:00 140981039 Solberga GoIF (5) - Skede IF Division 6 Herrar 2 - 3 Skogsvallen - Konstgräs
2019-03-09 13:00 140981012 Tranås FF (3) - Tenhults IF (3) 0 - 2 Bredstorps IP - Konstgräs
2019-03-09 15:00 140981018 Höreda GOIF (4) - IFK Tuna (4) 6 - 5 Ränneborg - Konstgräs
2019-03-10 12:00 140981040 Nässjö FF (P18) - Solberga GoIF (5) 8 - 0 Skogsvallen - Konstgräs
2019-03-16 12:00 140981024 Nässjö FF (2) - Råslätts SK (2) 2 - 2 Skogsvallen - Konstgräs
2019-03-16 13:00 140981013 Tranås FF (3) - Gullringens GOIF (4) Inst. Bredstorps IP - Konstgräs
2019-03-16 14:00 140981001 Stensjöns IF (4) - IF Hallby FK (4) 3 - 0 Skogsvallen - Konstgräs
2019-03-23 12:00 140981002 Stensjöns IF (4) - Hvetlanda GIF (4) 1 - 1 Skogsvallen - Konstgräs
2019-03-23 12:30 140981020 Höreda GOIF (4) - Vrigstads IF (4) 4 - 2 Ränneborg - Konstgräs
2019-03-23 13:00 140981014 Tranås FF (3) - Aneby SK (4) 3 - 1 Bredstorps IP - Konstgräs
2019-03-23 14:30 140981042 Bodafors SK (5) - Ekenässjöns IF (6) 4 - 2 Skogsvallen - Konstgräs
2019-03-24 16:00 140981041 Nässjö FF (B) - Myresjö/Vetlanda FK (B) 3 - 1 Skogsvallen - Konstgräs
2019-03-27 19:00 140981015 Tranås FF (3) - Mjölby AI FF (3) Inst. Bredstorps IP - Konstgräs
2019-03-30 10:00 140981005 Malmbäcks IF (5) - Bälaryds IK (6) 3 - 1 Skogsvallen - Konstgräs
2019-03-30 13:00 140981009 IF Eksjö Fotboll (5) - Tabergs SK (5) 2 - 1 Ränneborg - Konstgräs
2019-03-31 11:00 140981033 Torpa AIS (6) - Frinnaryds IF (6) 0 - 2 Bredstorps IP - Konstgräs
2019-03-31 13:00 140981025 Sommens AIF (5) - Gripenbergs BK (6) 3 - 1 Bredstorps IP - Konstgräs
2019-03-31 18:00 140981029 HM IS (5) - Solberga GoIF (5) 6 - 1 Ränneborg - Konstgräs
2019-04-03 19:00 140981030 Solberga GoIF (5) - Tabergs SK (5) Inst. Skogsvallen - Konstgräs
2019-04-05 19:00 140981031 Sommens AIF (5) - Adelövs IK (6) 2 - 1 Bredstorps IP - Konstgräs
2019-04-06 12:15 140981037 IFK Österbymo (5) - Södra Vi IF (5) 0 - 1 Ränneborg - Konstgräs
2019-04-06 13:00 140981016 Tranås FF (3) - IK Tord (3) 1 - 0 Bredstorps IP - Konstgräs
2019-04-06 16:00 140981043 Boxholms IF / Sommens AIF - Ödeshögs IK P03/04 9 - 0 Svartåvallen
2019-04-07 13:00 140981048 Tranås FF P18 - Sommens AIF (B) 6 - 0 Bredstorps IP - Konstgräs
2019-04-07 17:00 140981006 Malmbäcks IF (5) - Torpa AIS (6) 1 - 1 Skogsvallen - Konstgräs
2019-04-07 18:00 140981047 IF Eksjö Fotboll (B) - Hjältevads Mariannelunds IS U 9-m 2 - 1 Ränneborg - Konstgräs
2019-04-12 19:00 140981046 Boxholms IF / Sommens AIF - Kisa BK 1 - 5 Svartåvallen
2019-04-13 15:00 140981036 Adelövs IK (6) - Lommaryds IF (6) 0 - 3 Lyckeborg
2019-04-14 13:00 140981044 Bälaryds IK (B) - Frinnaryds IF (6) Inst. Tallåsen
2019-04-14 14:00 140981045 Bälaryds IK (6) - Tenhults IF Reservlag 4 - 2 Tallåsen
2019-04-14 15:00 140981034 Gripenbergs BK (6) - Torpa AIS (6) 2 - 3 Bredstorps IP - Konstgräs
2019-07-27 14:00 140981049 Aneby SK (4) - Bankeryds SK (4) Inst. Furulid IP