Spelprogram - Tr.matcher Jönköping FDK

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Aledals IK (6) Aledals IK(Föreningen) Mörkblå, Mörkblå, Mörkblå
Anderstorps IF (3) Per Johansson 037091265 0706379151 Grön/Vit/Grön
Aneby SK (4) Aneby SK(Föreningen) Blå, Blå, Blåa
Annebergs GIF (5) Annebergs GIF(Föreningen) Grön, Svart, Svart
Assyriska Turabdin IK (1) Assyriska Turab.ik JKP.(Föreningen) Vit/Vit/Vit
Balltorps FF (5) Balltorps FF(Föreningen) Röd, Svart, Svarta
Bankeryds SK (4) Jan Eriksson 036372826 0708379783 Gul, Svart, Gul
Bankeryds SK (B) Håkan Lilja 0703700374 Gul, Svart, Gul
Bankeryds SK (J-lag) Magnus Claesson 0733631323 Gul, Svart, Gul
Bankeryds SK (P16) Tommi Georgievski 0733017577 0733017577 Gul, Svart, Gul
Barnarps IF (6) Jesper Frenzel 0704831608 Vinröd/Svart/Svart
BK Bosna (6) BK Bosna (Föreningen) Svart/Vit/Svart
BK Rondinella (5) BK Rondinella(Föreningen) Röd/vit/röd
Boo FF (4) Boo FF(Föreningen) Vinröd, Svart, Svarta
Bottnaryd/Wallgårda (6) Kenth-Arne Jonasson 03628177 0762413836 Grön/vit/grön
Bottnaryds IF (6) Bottnaryds IF(Föreningen) blå, vit
Bovall-Hunnebo Bovallstrands IF(Föreningen)
Bredaryd Lanna IK (4) Anders Cederquist 0705986705 Röd, Blå, Röd
Bredaryd Lanna IK (P16) Bredaryd Lanna IK(Föreningen) Röd, Blå, Röd
Dalstorps IF (2) Dalstorps IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Eds FF Eds FF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Egnahems BK (6) Egnahems BK(Föreningen) Orange, Svart, Orange
Ekedalens SK (4) Ekedalens SK(Föreningen) Blå, Blå, Vit
Ekhagens IF (5) Ashor Awia Röd/Svart, Svart, Svart
Ekhagens IF (J-lag) Anders Håård 0706011021 Röd/svart, Svart, Svart eller rött
FC Peking (6) FC Peking(Föreningen) Svart/Vit, Vita, Svarta
FC Real Internacional (6) FC Real Internacional(Föreningen) Mörk blå/Mörk blå/Vit
Gislaveds IS P18 Gislaveds IS(Föreningen) röd, röd, röd
Gränna AIS (6) Martti Alatalo 039010904 0722062396 Vit, Röd, Röd
Guddarps IF (4) Guddarps IF(Föreningen) Blå/Blå/Blå
Gällstads FK (4) Gällstads FK(Föreningen) Orange, Svart, Svart
Habo IF (4) Peter Vaim 0766320359 0766320359 Blå/vit, Blå, Blå
Habo IF (P18) Habo IF(Föreningen) Blå/vit, Blå, Blå
Hooks IF (6) Hooks IF(Föreningen) blå blå blå
Hovslätts IK (5) Gullmar Johansson 014053088 0703760429 Röd/vit, Vit, Vita
Hovslätts IK (J18) Robert Bäck 0725749102 Röd/vit, Vit, Vita
Husqvarna FF (2) Mattias Jönsson 036144101 Blå, Blå, Blå
Husqvarna FF (J18) Husqvarna FF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Husqvarna FF (P02) Husqvarna FF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Husqvarna FF (U19) Husqvarna FF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Husqvarna IF (6) Husqvarna IF(Föreningen) vit-grön/grön/grön
IF Haga (4) Pontus Dorch 0707234055 Svart, Svart, svart
IF Haga (B) IF Haga(Föreningen) Svart, Svart, svart
IF Hallby FK (4) IF Hallby FK(Föreningen) blå/blå/blå
IF Hallby FK J18 IF Hallby FK(Föreningen) Blå/vit, Blå, Blå
IF Sylvia (1) Kim Hellberg 0728560298 Svart/vit, Svart, Vit
IFK Hjo (4) IFK Hjo(Föreningen) Vit, Blå, Vit
IFK Lidingö FK (U19) IFK Lidingö FK(Föreningen) blåvit randig, blå, blåvit randiga
IFK Tidaholm (2) IFK Tidaholm(Föreningen) Vit, Blå, Blå
IFK Österbymo IFK Österbymo(Föreningen) Blå, Vit, Blå
IFK Öxnehaga (5) IFK Öxnehaga(Föreningen) Vit, Vit, Vit
IK Tord (3) Thomas Sahlin 0702661767 Lila/vit/vit
IK Tord (P16) IK Tord(Föreningen) Lila, Vit, Vit
IK Vista (6) IK Vista(Föreningen) Röd, Blå, Röd
Jönköpings BK (5) Michael Månsson 0730262861 Blå/vit, blå, blå
Jönköpings BK (B) Hamid Smajic 036150168 0734365518 Blå/vit, blå, blå
Jönköpings Södra IF (P16) Jönköpings Södra IF(Föreningen) Grön, Vit, Vit
Jönköpings Södra IF (U19) Stefan Jörgensen 0763263720 Grön, Vit, Vit
Jönköpings Södra IF (U21) Stefan Jörgensen 0763263720 Grön, Vit, Vit
Kaldeiska IF (6) Kaldeiska IF(Föreningen)
Klevshults SK (6) Johanna Forsman 0705793424 Röd/röd/röd
Kode IF Kode IF(Föreningen) gul, Svart, gul
Kungshamns IF Senior Kungshamns IF(Föreningen) Vit, Blå, Blå
Kärda IF (5) Kärda IF(Föreningen) Lila/svart, Svart, Svarta
Lagans AIK (4) Fredrik Nyberg 0702053335 Blå/Blå, Vit, Vit/Blå
Lekeryd/Svart. SK (6) Magnus Claar 0734297334 Blå, Blå, blå
Lekeryd/Svart. SK (B) Lekeryd-Svarttorps SK(Föreningen) Blå, Blå, blå
Lidköpings FK (2) Lidköpings FK(Föreningen) Röd/Svart, Svart, Svart
Lommaryds IF Lommaryds IF(Föreningen) Vit, Röd, Röd
Mariebo IK (6) Mariebo IK(Föreningen) gul/svart/svart
Mariebo IK (B) Mariebo IK(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Mossens BK (5) Mossens BK(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Motala AIF FK (2) Motala AIF FK(Föreningen) Vit, Svart, Vit
Motala AIF FK U16 Motala AIF FK(Föreningen) Vit, Svart, Vit
Mullsjö IF (4) Mullsjö IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Mullsjö IF (P18) Mullsjö IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Månsarps IF (6) Patrik Nöjd 0702941077 Blå/Blå/Blå
Månsarps IF (B) Månsarps IF(Föreningen) Blå, Blå
Norrahammars GIS (6) Norrahammars GIS(Föreningen) vit/grön/grön
Norrahammars IK (5) Toni Bogdanoff 0722066640 Röd/Röd/Röd
Nässjö FF (2) Nässjö FF(Föreningen) Mörkblå, Mörkblå, Mörkblå
Rottne IF (5) Rottne IF(Föreningen) Blå/Blå/Blå
Råslätts SK (2) Simon Shahbaz 0362108125 0700786607 Röd, Röd, Röd
Sandhems IF (5) Sandhems IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
SK Beduinerna (6) SK Beduinerna(Föreningen) Rosa/svart/svart
SK Iron A-lag H SK Iron(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Skillingaryds IS (6) Rickard Green 0733109287 Vit/Svart/Svart
Skultorps IF (5) Skultorps IF(Föreningen) Gul, Svart, Svart
Somaliska BK (6) Abdulkadir Mahamed Haji vit/himmelblå svart vita
Tabergs SK (5) Tabergs SK(Föreningen) röd/röd/röd
Tabergs SK (J18) Tabergs SK(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Tenhults IF (3) Tenhults IF(Föreningen) Svart/vit, svart, vit
Tenhults IF (B) Tenhults IF(Föreningen) Svart/vit randig, Svart, svart
Tenhults IF (P16) Andreas Ahlgren 0737764325 Svart/vit randig, Svart, svart
Tidaholms GoIF (3) Tidaholms GoIF(Föreningen) Svart-vit, Svart, Svart
Tord FC (6) Tord FC(Föreningen) lila/vit/vit
Torpa FF (5) Kenneth Pierre 036184378 0735548728 Blå/Blå/Blå
Torpa FF (B) Kenneth Pierre 036184378 0735548728 Blå, Blå, Blå
Utbynäs SK (P02) Utbynäs SK(Föreningen) Gul, Blå, Gula
Waggeryds IK (4) Thomas Johansson 0705420606 Vit/Vit/Vit
Waggeryds IK (B) Thomas Johansson 0705420606 Vit/Blå/Vit
Waggeryds IK (J-lag) Mats Stensson 0706246049 Blå/Blå/Blå
Valtorps IF (5) Valtorps IF(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Visingsö AIS (4) Visingsö AIS(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Visingsö AIS (B) Visingsö AIS(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Vrigstads IF (4) Vrigstads IF(Föreningen) Gul, Svart, Svart
Värnamo S:a FF (4) Värnamo Södra FF(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Värnamo Södra FF (P16) Värnamo Södra FF(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Växjö BK (P02) Mats Homman 0470749004 0704330484 Gul/svart, Svart, Svart
Ödeshögs IK (6) Ödeshögs IK(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Ödeshögs IK (P16) Ödeshögs IK(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Ölmstads IS (4) Ölmstads IS(Föreningen) Blå, Vit, Vit
Ölmstads IS (B) Ölmstads IS(Föreningen) Blå,Blå,Blå
Örserums IK (5) Örserums IK(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-01-26 12:00 140982023 Tenhults IF (3) - IK Tord (3) Tipshallen Elmia, Jönköping
2019-01-26 18:30 140982013 Jönköpings Södra IF (U19) - IFK Lidingö FK (U19) 2 - 1 Tipshallen Elmia, Jönköping
2019-02-02 13:30 140982026 Assyriska Turabdin IK (1) - IK Tord (3) Inst. Zinkensdamm - Konstgräs
2019-02-02 16:00 140982065 Boo FF (4) - Boo FF (4) 1 - 1 Tipshallen Elmia, Jönköping
2019-02-02 18:30 140982064 Jönköpings Södra IF (P16) - Motala AIF FK U16 1 - 2 Tipshallen Elmia, Jönköping
2019-02-03 12:00 140982027 Tenhults IF (3) - Lidköpings FK (2) Tipshallen Elmia, Jönköping
2019-02-03 14:45 140982005 Mariebo IK (6) - Ekhagens IF (5) 0 - 5 Tipshallen Elmia, Jönköping
2019-02-08 19:00 140982048 Jönköpings BK (5) - IF Haga (4) 1 - 3 Rosenlunds IP 2 - konstgräs
2019-02-09 11:30 140982029 IK Tord (3) - Husqvarna FF (2) 0 - 0 Rosenlunds IP 2 - konstgräs
2019-02-09 11:30 140982061 Husqvarna FF (P02) - Växjö BK (P02) 1 - 2 Zinkensdamm - Konstgräs
2019-02-09 11:30 140982074 Assyriska Turabdin IK (1) - Motala AIF FK (2) 3 - 0 Tipshallen Elmia, Jönköping
2019-02-10 11:30 140982068 Jönköpings BK (B) - IF Haga (B) 7 - 2 Rosenlunds IP
2019-02-10 11:30 140982087 Visingsö AIS (4) - Tabergs SK (5) 1 - 1 Tipshallen Elmia, Jönköping
2019-02-10 14:00 140982028 Tenhults IF (3) - Råslätts SK (2) 0 - 2 Tipshallen Elmia, Jönköping
2019-02-10 14:00 140982085 Sandhems IF (5) - Ekhagens IF (5) 0 - 4 Furuvik - Konstgräs
2019-02-14 19:00 140982016 Habo IF (4) - Hovslätts IK (5) 1 - 2 Slättens IP
2019-02-14 21:00 140982047 Bankeryds SK (4) - Barnarps IF (6) 6 - 0 Tipshallen Elmia, Jönköping
2019-02-16 09:30 140982055 Ölmstads IS (4) - Jönköpings BK (5) 0 - 1 Zinkensdamm - Konstgräs
2019-02-16 11:30 140982030 IK Tord (3) - Anderstorps IF (3) 1 - 1 Rosenlunds IP 2 - konstgräs
2019-02-16 13:30 140982025 Husqvarna FF (2) - Lidköpings FK (2) Zinkensdamm - Konstgräs
2019-02-16 13:30 140982095 Råslätts SK (2) - Vrigstads IF (4) 11 - 0 Rosenlunds IP 2 - konstgräs
2019-02-16 15:30 140982093 Husqvarna FF (P02) - Ekhagens IF (J-lag) 7 - 1 Zinkensdamm - Konstgräs
2019-02-16 16:00 140982046 Bankeryds SK (4) - Balltorps FF (5) 4 - 1 Tipshallen Elmia, Jönköping
2019-02-17 13:30 140982081 Ekhagens IF (5) - Bredaryd Lanna IK (4) 2 - 2 Rosenlunds IP 2 - konstgräs
2019-02-17 14:00 140982086 Sandhems IF (5) - Husqvarna IF (6) 7 - 0 Furuvik - Konstgräs
2019-02-23 09:30 140982069 Jönköpings BK (B) - Månsarps IF (B) 1 - 4 Rosenlunds IP
2019-02-23 11:30 140982008 Tabergs SK (5) - BK Rondinella (5) 3 - 2 Rosenlunds IP 2 - konstgräs
2019-02-23 11:45 140982073 Tenhults IF (3) - Anderstorps IF (3) 2 - 1 Junebäckens IP - Konstgräs
2019-02-23 13:00 140982038 Bankeryds SK (4) - Habo IF (4) 2 - 0 Furuvik - Konstgräs
2019-02-23 13:30 140982014 Husqvarna FF (2) - Dalstorps IF (2) 1 - 0 Zinkensdamm - Konstgräs
2019-02-23 13:30 140982056 Ölmstads IS (4) - Hovslätts IK (5) 0 - 4 Rosenlunds IP 2 - konstgräs
2019-02-23 15:00 140982097 Klevshults SK (6) - Waggeryds IK (B) 2 - 5 Vaggeryds IP 2 - konstgräs
2019-02-23 15:30 140982098 IF Haga (4) - Värnamo S:a FF (4) 2 - 1 Zinkensdamm - Konstgräs
2019-02-24 09:30 140982102 BK Bosna (6) - Ekhagens IF (J-lag) 5 - 9 Rosenlunds IP
2019-02-24 11:30 140982090 Husqvarna FF (U19) - Mullsjö IF (4) 6 - 3 Zinkensdamm - Konstgräs
2019-02-24 12:30 140982033 Waggeryds IK (4) - Aneby SK (4) 6 - 1 Vaggeryds IP 2 - konstgräs
2019-02-24 13:30 140982082 Ekhagens IF (5) - Norrahammars IK (5) 1 - 1 Rosenlunds IP 2 - konstgräs
2019-02-24 15:30 140982049 Jönköpings BK (5) - Torpa FF (5) 1 - 1 Rosenlunds IP 2 - konstgräs
2019-02-24 15:30 140982088 Ölmstads IS (B) - IK Vista (6) 2 - 2 Zinkensdamm - Konstgräs
2019-02-26 18:00 140982099 Assyriska Turabdin IK (1) - Tenhults IF (3) Zinkensdamm - Konstgräs
2019-02-28 18:30 140982039 Bankeryds SK (4) - Sandhems IF (5) 2 - 3 Furuvik - Konstgräs
2019-03-02 11:30 140982031 IK Tord (3) - IFK Tidaholm (2) 2 - 1 Zinkensdamm - Konstgräs
2019-03-02 12:00 140982017 Habo IF (4) - Aneby SK (4) 3 - 1 Slättens IP
2019-03-02 12:30 140982103 Skillingaryds IS (6) - FC Peking (6) 3 - 3 Vaggeryds IP 2 - konstgräs
2019-03-02 13:00 140982001 IF Hallby FK (4) - Gällstads FK (4) 1 - 1 Skandiamäklarna IP 1
2019-03-02 13:00 140982040 Bankeryds SK (4) - Ölmstads IS (4) 0 - 3 Furuvik - Konstgräs
2019-03-02 13:30 140982078 IF Haga (4) - Bredaryd Lanna IK (4) 7 - 1 Råslätts IP - Konstgräs
2019-03-02 14:15 140982053 Hovslätts IK (5) - IFK Hjo (4) 0 - 3 Slättens IP
2019-03-02 15:00 140982034 Waggeryds IK (4) - Anderstorps IF (3) 1 - 3 Vaggeryds IP 2 - konstgräs
2019-03-02 17:30 140982009 BK Rondinella (5) - Norrahammars IK (5) 2 - 1 Zinkensdamm - Konstgräs
2019-03-02 18:00 140982100 SK Iron A-lag H - Kaldeiska IF (6) 2 - 2 Tipshallen Elmia, Jönköping
2019-03-03 11:30 140982006 Mariebo IK (6) - Jönköpings BK (5) 6 - 2
2019-03-03 11:30 140982083 Ekhagens IF (5) - Visingsö AIS (4) 1 - 0 Rosenlunds IP 2 - konstgräs
2019-03-03 12:30 140982101 Klevshults SK (6) - Torpa FF (5) 2 - 0 Vaggeryds IP 2 - konstgräs
2019-03-03 13:00 140982094 Bankeryds SK (J-lag) - Mullsjö IF (P18) 3 - 0 Furuvik - Konstgräs
2019-03-05 18:30 140982041 Bankeryds SK (4) - Mullsjö IF (4) 2 - 3 Furuvik - Konstgräs
2019-03-09 12:30 140982035 Waggeryds IK (4) - Ölmstads IS (4) 6 - 1 Vaggeryds IP 2 - konstgräs
2019-03-09 13:00 140982002 IF Hallby FK (4) - BK Rondinella (5) 3 - 1 Skandiamäklarna IP 1
2019-03-09 15:00 140982089 Bankeryds SK (4) - Mossens BK (5) 3 - 4 Furuvik - Konstgräs
2019-03-09 18:00 140982111 Egnahems BK (6) - Eds FF 1 - 2 Tipshallen Elmia, Jönköping
2019-03-10 11:30 140982058 Tenhults IF (P16) - Bredaryd Lanna IK (P16) 0 - 3 Junebäckens IP - Konstgräs
2019-03-10 11:30 140982104 Husqvarna FF (J18) - Tabergs SK (J18) Zinkensdamm - Konstgräs
2019-03-10 12:30 140982108 Waggeryds IK (J-lag) - Hovslätts IK (J18) 6 - 1 Vaggeryds IP
2019-03-10 13:00 140982021 Bankeryds SK (J-lag) - Ekhagens IF (J-lag) 8 - 0 Furuvik - Konstgräs
2019-03-16 09:30 140982057 Ölmstads IS (4) - Mullsjö IF (4) 1 - 2 Zinkensdamm - Konstgräs
2019-03-16 11:30 140982032 IK Tord (3) - Tidaholms GoIF (3) 1 - 0 Rosenlunds IP 2 - konstgräs
2019-03-16 12:00 140982018 Habo IF (4) - Waggeryds IK (4) 1 - 3 Slättens IP
2019-03-16 13:00 140982042 Bankeryds SK (4) - Vrigstads IF (4) 1 - 2 Furuvik - Konstgräs
2019-03-16 13:30 140982075 Assyriska Turabdin IK (1) - IF Sylvia (1) 6 - 3 Zinkensdamm - Konstgräs
2019-03-16 16:00 140982119 Husqvarna FF (J18) - Bovall-Hunnebo 1 - 1 Tipshallen Elmia, Jönköping
2019-03-16 17:30 140982110 Kode IF - Kungshamns IF Senior 1 - 4 Tipshallen Elmia, Jönköping
2019-03-17 13:00 140982022 Bankeryds SK (J-lag) - Waggeryds IK (J-lag) 2 - 1 Furuvik - Konstgräs
2019-03-17 15:30 140982010 BK Rondinella (5) - Husqvarna IF (6) 5 - 1 Zinkensdamm - Konstgräs
2019-03-17 17:30 140982117 IK Tord (P16) - Värnamo Södra FF (P16) 1 - 1 Rosenlunds IP 2 - konstgräs
2019-03-20 18:00 140982113 Tenhults IF (3) - Mullsjö IF (4) Slättens IP
2019-03-21 18:15 140982118 Råslätts SK (2) - Assyriska Turabdin IK (1) Råslätts IP - Konstgräs
2019-03-23 13:00 140982003 IF Hallby FK (4) - Waggeryds IK (4) Skandiamäklarna IP 1
2019-03-23 13:00 140982043 Bankeryds SK (4) - BK Rondinella (5) Furuvik - Konstgräs
2019-03-23 13:30 140982076 Assyriska Turabdin IK (1) - Husqvarna FF (2) Inst. Rosenlunds IP 2 - konstgräs
2019-03-23 15:00 140982109 Waggeryds IK (J-lag) - Gislaveds IS P18 Vaggeryds IP
2019-03-24 11:30 140982059 Tenhults IF (P16) - Ödeshögs IK (P16) Rosenlunds IP 2 - konstgräs
2019-03-24 11:30 140982105 Husqvarna FF (J18) - Ekhagens IF (J-lag) Zinkensdamm - Konstgräs
2019-03-24 17:30 140982070 Jönköpings BK (B) - Tenhults IF (B) Rosenlunds IP
2019-03-25 18:00 140982080 IF Haga (4) - IK Tord (3) Rosenlunds IP 2 - konstgräs
2019-03-26 19:30 140982107 Torpa FF (B) - Tenhults IF (B) Råslätts IP - Konstgräs
2019-03-29 18:00 140982112 IF Hallby FK J18 - Tabergs SK (J18) Skandiamäklarna IP
2019-03-30 11:30 140982011 BK Rondinella (5) - Örserums IK (5) Rosenlunds IP 2 - konstgräs
2019-03-30 11:30 140982096 Torpa FF (5) - Valtorps IF (5) Junebäckens IP - Konstgräs
2019-03-30 11:30 140982114 Tenhults IF (B) - Tord FC (6) Råslätts IP - Konstgräs
2019-03-30 13:00 140982044 Bankeryds SK (4) - IF Hallby FK (4) Furuvik - Konstgräs
2019-03-30 13:30 140982015 Husqvarna FF (2) - Nässjö FF (2) Zinkensdamm - Konstgräs
2019-03-30 13:30 140982050 Jönköpings BK (5) - Kärda IF (5) Rosenlunds IP 2 - konstgräs
2019-03-30 15:00 140982036 Waggeryds IK (4) - Guddarps IF (4) Vaggeryds IP 2 - konstgräs
2019-03-30 15:30 140982060 Tenhults IF (P16) - Bankeryds SK (P16) Råslätts IP - Konstgräs
2019-03-30 17:30 140982067 Visingsö AIS (4) - Ölmstads IS (4) Zinkensdamm - Konstgräs
2019-03-30 17:30 140982122 IF Haga (B) - IFK Österbymo Junebäckens IP - konstgräs
2019-03-31 00:00 140982007 Mariebo IK (6) - Lekeryd/Svart. SK (6)
2019-03-31 11:30 140982062 Husqvarna FF (P02) - Utbynäs SK (P02) Zinkensdamm - Konstgräs
2019-03-31 11:30 140982106 Gränna AIS (6) - Lommaryds IF Rosenlunds IP Konstgräs Plan 2
2019-04-06 09:30 140982115 Tord FC (6) - Tenhults IF (B) Zinkensdamm - Konstgräs
2019-04-06 11:30 140982012 BK Rondinella (5) - Norrahammars GIS (6) Rosenlunds IP 2 - konstgräs
2019-04-06 12:00 140982019 Habo IF (4) - Ekhagens IF (5) Slättens IP
2019-04-06 12:30 140982037 Waggeryds IK (4) - Lagans AIK (4) Vaggeryds IP 2 - konstgräs
2019-04-06 13:00 140982045 Bankeryds SK (4) - Skultorps IF (5) Furuvik - Konstgräs
2019-04-06 13:30 140982116 Kaldeiska IF (6) - Torpa FF (5) Junebäckens IP - Konstgräs
2019-04-06 14:00 140982004 IF Hallby FK (4) - Aneby SK (4) Brahevallen - Visingsö
2019-04-06 14:15 140982054 Hovslätts IK (5) - Visingsö AIS (4) Slättens IP
2019-04-06 17:30 140982051 Jönköpings BK (5) - Annebergs GIF (5) Zinkensdamm - Konstgräs
2019-04-06 17:30 140982091 Husqvarna IF (6) - Lekeryd/Svart. SK (6) Zinkensdamm - Konstgräs
2019-04-07 13:30 140982024 Norrahammars IK (5) - Mariebo IK (6) Junebäckens IP - Konstgräs
2019-04-07 13:30 140982063 Husqvarna FF (U19) - BK Rondinella (5) Zinkensdamm - Konstgräs
2019-04-07 15:30 140982052 Jönköpings BK (5) - Sandhems IF (5) Junebäckens IP - konstgräs
2019-04-07 16:15 140982121 Bankeryds SK (J-lag) - Hovslätts IK (J18) Furuvik - Konstgräs
2019-04-09 19:30 140982084 Jönköpings BK (5) - Mullsjö IF (4) Junebäckens IP - Konstgräs
2019-04-13 11:30 140982071 Jönköpings BK (B) - IF Haga (B) Junebäckens IP - konstgräs
2019-04-13 12:00 140982020 Habo IF (4) - Ekedalens SK (4) Slättens IP
2019-04-14 11:30 140982092 Husqvarna IF (6) - Ödeshögs IK (6) Rosenlunds IP 2 - konstgräs
2019-04-14 12:00 140982120 Habo IF (P18) - Hovslätts IK (J18) Slättens IP
2019-04-20 09:30 140982072 Jönköpings BK (B) - IF Haga (B) Junebäckens IP - konstgräs