Spelprogram - Tr.matcher Oskarshamns FDK

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
AFK Linköping (2) AFK Linköping(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Alstermo/Orrefors (5) Alstermo IF(Föreningen) Röd/Vit/Röd
Ankarsrums IS (6) Kent Hammarlund 0708840468 Grön-it randig/grön/grön
BB2001 (6) Mikael Lager 0705530478 Vit, Vit, vit
Blomstermåla IK (4) Blomstermåla IK(Föreningen) svart/vit svart vit
Blomstermåla IK (B) Blomstermåla IK(Föreningen) Svart/vit, Svart, Vit
Fagerhults AIK (6) Fagerhults AIK(Föreningen) Röd, Gul, Gul
FK Karlskrona (2) FK Karlskrona(Föreningen) Orange, Svart, Orange
FK Älmeboda/Linneryd (2) FK Älmeboda/Linneryd(Föreningen) Vit, Vit, Vit
Fliseryds IF (6) Adam Berkeby 0768448538 Grön/Vit/Vit
Frödinge/Brant. SK (6) Frödinge-Brantestad SK(Föreningen) Blå, Svart, Blå
Fågelfors IF (5) Mattias Åberg 0732485500 röd/vit/röd
Fågelfors IF (B) Mattias Åberg 0732485500 Röd, Vit, Röd
Fårbo FF (5) Fårbo FF(Föreningen) Gul/Blå,Blå,Blå
Fårbo FF (B) Fårbo FF(Föreningen) gul/blå/blå
Hammarsgärde BK (6) Hammarsgärde BK(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Hjorted/Totebo (6) Hjorteds GoIF(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Hossmo BK (4) Ronny Larsson 0480477018 0702473166 Vit/Röd/Röd
Hultsfreds FK (B) Alexander Sundqvist 0763360344 Vit-Grön/vit/grön
Högsby IK (3) Högsby IK(Föreningen) Svart-vit randig, Svart, Vit
Högsby IK (B) Högsby IK(Föreningen) svart-vit/svart/svart
Högsby IK (U21) Högsby IK(Föreningen) Svart-vit randig, Svart, Vit
Högsrums FF (6) Jonny Erlandsson 0738210276 röd/svart,svart,röd
IF Ariel (6) Martin Hagman 0730532798 Blå/Svart/Blå
IF Stjärnan (5) IF Stjärnan(Föreningen) Grön, Grön, Grön
IF Stjärnan (B) Dennis Fransson 049191804 0705291804 Grön/Grön/Grön
IFK Borgholm (5) IFK Borgholm(Föreningen) Vitt/Vitt/Vitt
IFK Oskarshamn (4) IFK Oskarshamn(Föreningen) vit/blå/vit
IFK Oskarshamn (B) IFK Oskarshamn(Föreningen) vit/blå/blå
IFK Tuna (4) IFK Tuna(Föreningen) Vit, Blå, vit
IFK Västervik (4) IFK Västervik(Föreningen) Blå/vit , Blå, Blå.
IK Tuna Södra (6) IK Tuna Södra(Föreningen) Gul, Grön, Gul
Kalmar Södra IF (4) Kenth Jeansson Röd/Blå/Blå/Blå
Krokstorps IF (6) Lars Lundgren 049133327 0703478187 gul gul gulsvarta
Krokstorps IF (B) Krokstorps IF(Föreningen) gul, gul, gulsvart
Lindsdals IF (3) Magnus Magni 048019105 0703174405 svart/svart/svart
Långemåla IF (6) Långemåla IF(Föreningen) Blå/Blå/Blå
Myresjö/Vetlanda FK (4) Myresjö/Vetlanda FK(Föreningen) vit, svart, vit
Målilla GoIF (5) Henrik Pernius 0703123136 vit/röd/vit
Mönsterås GoIF (6) Ardi Ajeti 0739363358 Röd, Röd, Röd
Oskarshamns AIK (1) Ted Svensson 049192474 0706339075 vit/vit/vit
Oskarshamns AIK (B) Ted Svensson 049192474 0706339075 Vit, vit, Vit
Oskarshamns AIK (P18) Oskarshamns AIK(Föreningen) Vit, vit, Vit
Ruda IF (5) Ruda IF(Föreningen) Röd, Vit, Röd
Räppe GOIF (2) Räppe GOIF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Rödsle BK (5) Johan Wigren 049133012 0703964690 svart/svart/svart
Rödsle BK (P18) Jörgen Dunsäter 049114637 0706102998 svart (herr), gul (dam), svart, gul
Timmernabbens IF (5) Timmernabbens IF(Föreningen) Gul/svart, Svart, Svart
Timmernabbens IF (B) Timmernabbens IF(Föreningen) Gul/svart, Svart, Svart
VSGF/JAIK (6) Virserums SGF(Föreningen) Blå, Röd, Blå
Åtvidabergs FF (1) Åtvidabergs FF(Föreningen) Blå, Vit, Röd
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-02-03 13:00 140985005 Oskarshamns AIK (1) - FK Älmeboda/Linneryd (2) 1 - 1 Ernemar IP - Konstgräs
2019-02-08 18:00 140985020 Rödsle BK (P18) - Oskarshamns AIK (P18) 3 - 3 Ernemar IP - Konstgräs
2019-02-09 13:00 140985006 Oskarshamns AIK (1) - FK Karlskrona (2) 1 - 1 Ernemar IP - Konstgräs
2019-02-16 13:00 140985007 Oskarshamns AIK (1) - AFK Linköping (2) Inst. Ernemar IP - Konstgräs
2019-02-17 17:00 140985021 Timmernabbens IF (5) - Högsrums FF (6) 6 - 0 Idrottsparken - konstgräs
2019-02-23 13:00 140985015 IFK Oskarshamn (4) - Ruda IF (5) 2 - 1 Ernemar IP - Konstgräs
2019-02-26 18:00 140985001 Högsby IK (3) - Timmernabbens IF (5) 3 - 3 Sparbanksvallen
2019-03-01 18:00 140985030 Högsby IK (B) - Ruda IF (5) 1 - 3 Sparbanksvallen
2019-03-01 19:00 140985008 Rödsle BK (5) - Målilla GoIF (5) 2 - 0 Ernemar IP - Konstgräs
2019-03-02 12:00 140985031 Mönsterås GoIF (6) - Långemåla IF (6) 2 - 0 Idrottsparken - konstgräs
2019-03-03 13:00 140985002 Högsby IK (3) - Hossmo BK (4) 0 - 1 Sparbanksvallen
2019-03-03 16:00 140985033 Fågelfors IF (5) - Fårbo FF (5) 1 - 1 Sparbanksvallen
2019-03-03 17:00 140985022 Timmernabbens IF (5) - Blomstermåla IK (4) Inst. Idrottsparken - konstgräs
2019-03-04 20:00 140985034 IF Stjärnan (5) - Rödsle BK (5) 1 - 3 Ernemar IP - Konstgräs
2019-03-09 10:15 140985012 Blomstermåla IK (4) - Kalmar Södra IF (4) 2 - 3 Idrottsparken - konstgräs
2019-03-09 13:00 140985011 Högsby IK (3) - Räppe GOIF (2) 0 - 1 Sparbanksvallen
2019-03-12 19:30 140985016 Fågelfors IF (5) - IFK Oskarshamn (4) 0 - 5 Sparbanksvallen
2019-03-16 12:00 140985017 IFK Oskarshamn (4) - Blomstermåla IK (4) 7 - 2 Arena Oskarshamn
2019-03-17 12:00 140985032 Rödsle BK (P18) - Krokstorps IF (B) Inst. Arena Oskarshamn
2019-03-17 14:00 140985039 BB2001 (6) - VSGF/JAIK (6) 4 - 3 Arena Oskarshamn
2019-03-19 19:00 140985026 Oskarshamns AIK (1) - Åtvidabergs FF (1) 2 - 1 Arena Oskarshamn
2019-03-24 12:00 140985042 Högsby IK (U21) - IFK Oskarshamn (B) 0 - 5 Sparbanksvallen
2019-03-24 14:00 140985004 Målilla GoIF (5) - Långemåla IF (6) 4 - 0 Sparbanksvallen
2019-03-24 16:00 140985035 Fågelfors IF (B) - Rödsle BK (P18) 2 - 1 Sparbanksvallen
2019-03-26 19:00 140985040 Blomstermåla IK (4) - Mönsterås GoIF (6) 3 - 1 Idrottsparken - konstgräs
2019-03-27 18:00 140985043 Oskarshamns AIK (B) - Högsby IK (3) 2 - 2 Ernemar IP - Konstgräs
2019-03-30 10:00 140985046 IF Ariel (6) - IK Tuna Södra (6) 1 - 1 Arena Oskarshamn
2019-03-30 10:15 140985013 Blomstermåla IK (4) - Fågelfors IF (5) 3 - 2 Idrottsparken - konstgräs
2019-03-30 12:00 140985019 IFK Oskarshamn (4) - IFK Tuna (4) 6 - 1 Arena Oskarshamn
2019-03-30 13:00 140985037 Oskarshamns AIK (1) - Lindsdals IF (3) 3 - 3 Ernemar IP - Konstgräs
2019-03-30 14:00 140985027 Krokstorps IF (6) - Frödinge/Brant. SK (6) 0 - 2 Arena Oskarshamn
2019-03-30 14:30 140985003 Högsby IK (3) - Myresjö/Vetlanda FK (4) 3 - 1 Sparbanksvallen
2019-03-31 14:00 140985038 Rödsle BK (P18) - Timmernabbens IF (B) 2 - 3 Arena Oskarshamn
2019-03-31 14:00 140985044 Högsby IK (B) - Hultsfreds FK (B) 3 - 2 Sparbanksvallen
2019-04-05 19:00 140985010 IK Tuna Södra (6) - Långemåla IF (6) 5 - 1 Arena Oskarshamn - konstgräs
2019-04-06 10:15 140985014 Blomstermåla IK (4) - IFK Borgholm (5) Inst. Idrottsparken - konstgräs
2019-04-06 12:00 140985047 Mönsterås GoIF (6) - Rödsle BK (5) 3 - 3 Idrottsparken - konstgräs
2019-04-06 14:00 140985028 Krokstorps IF (6) - Hjorted/Totebo (6) 3 - 2 Arena Oskarshamn
2019-04-07 12:00 140985036 IF Ariel (6) - Fagerhults AIK (6) 5 - 0 Arena Oskarshamn
2019-04-07 16:00 140985045 IFK Oskarshamn (4) - Ruda IF (5) 2 - 0 Arena Oskarshamn
2019-04-09 19:00 140985041 Blomstermåla IK (4) - Rödsle BK (5) 3 - 0 Blomstermåla IP
2019-04-14 11:00 140985029 Krokstorps IF (6) - Hammarsgärde BK (6) 5 - 2 Arena Oskarshamn