Spelprogram - Tr.matcher Sv.Småland FDK

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Agunnaryds IF (B) Erik Nilsson 0706260627 Röd/Blå/Röd
Agunnaryds IF (5) Mats Nilsson 037263047 0703053731 röd/blå/röd
Alvesta GoIF (5) Joakim Spångberg 0733792950 Grön, Grön, Grön
Angelstads IF (5) Elisabeth Olsson 0730279402 grön/svart-grön-grön
BK Astrio BK Astrio(Föreningen) Gul, Svarta, Gula
BK Astrio P02/03 Div 4 BK Astrio(Föreningen) Gul, Svarta, Gula
Bosna IF (5) Bosniska Föreningen Gislaved(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Bredaryd Lanna IK (4) Anders Cederquist 0705986705 Röd, Blå, Röd
Delary/Pjätteryd (5) Delary IF(Föreningen) Svart, Svart
Farstorps GoIF (6) Farstorps GoIF(Föreningen) gul-svart, svart, svart
FC Örkelljunga (6) FC Örkelljunga(Föreningen) vit, svart, svart
FK Liljan (5) FK Liljan(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Genevad/Veinge IF Genevad/Veinge IF(Föreningen) Vit, Vit, Vit
Gislaveds IS P18 Gislaveds IS(Föreningen) röd, röd, röd
GoIF Ling (6) GoIF Ling(Föreningen) Svart, svart, svart
Gransholms IF (4) Eiler Runesson 0707421122 Grön, Vit, Grön
Guddarps IF (4) Guddarps IF(Föreningen) Blå/Blå/Blå
Göteryds BK (6) Rickard Malmström 0734222975 gul/svart/gul
Habo IF (4) Peter Vaim 0766320359 0766320359 Blå/vit, Blå, Blå
Hallaryds IF (6) Ronny Tuvesson 0709907327 Röd/vit, Röd
Halmstads BK U 19 Halmstads BK(Föreningen) blå, svart, blå
Hamneda GoIK (6) Johan Karlsson 0736317314 Blå, Blå, Blå
Hinneryds IF Hinneryds IF(Föreningen) Grön, svart, vita
HiTs (6) Kristian Nilsson 0737328911 Vit/Svart/Svart alt. Grön/Grön/Grön
Horda AIK (5) Horda Allmänna IK(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Hvetlanda GIF (4) Hvetlanda GIF(Föreningen) Blå, vit, Blå
Hyltebruks IF P03/04 div 7 Hyltebruks IF(Föreningen) blå, vit, blå
Hällaryds IF (4) Hällaryds IF(Föreningen) Grön, Grön, Vit
Häradsbäck/Ryd (5) Häradsbäcks IF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
IF Centern Junior IF Centern(Föreningen) blåvit-randig, Blå, Blåa
IF Centern P03 IF Centern(Föreningen) blåvit-randig, Blå, Blåa
IF Leikin (4) IF Leikin(Föreningen) orange, svarta, orange
IF Rejban IF Rejban(Föreningen) Vit, Vit, Vit
IFK Lammhult (5) IFK Lammhult(Föreningen) Blå/vit, Blå/vitt, Blåa
IFK Osby IFK Osby(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Ingelstads IK (4) Ingelstads IK(Föreningen) Röd, Blå, röd
Jägersborgs IF Jägersborgs IF(Föreningen) gul, svart, gul
Knäreds IK (6) Knäreds IK(Föreningen) Gul, Svart, Svart
Kornhult/Hishult FF Kornhult/Hishult FF(Föreningen) Blå, blåa, blå
Kornhult/Hishult FF (7) Kornhult/Hishult FF(Föreningen) Blå, blåa, blå
Kånna IF (6) Namir Nukic Gul, svart, Gula
Kärda IF (5) Kärda IF(Föreningen) Lila/svart, Svart, Svarta
Lagans AIK (4) Fredrik Nyberg 0702053335 Blå/Blå, Blå, BLÅ
Lagans AIK (B) Fredrik Nyberg 0702053335 Blå/Blå, Blå, BLÅ
Laholms FK Laholms FK(Föreningen) Vit, svart, Vit
Laholms FK U16 Laholms FK(Föreningen) Vit, svart, Vit
Landskrona BoIS A Landskrona BoIS(Föreningen) Svart/vit randig, Svart, Vit
Liatorps IF/Eneryda IF (5) Ola Gustavsson 0706334498 Svart-Röd, Svart, Svart
Liatorps IF/Eneryda IF (B) Jimmy Petersson Svart-Röd, Svart, Svart
Lidhults GOIF (6) Lidhults GOIF(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Ljungby IF Ljungby IF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Ljungby IF (4) Linus Rosholm 037214070 Blå, Blå, Blå
Ljungby IF (B) Ljungby IF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Ljungby IF 1 Ljungby IF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Ljungby IF 3 Ljungby IF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Ljungby IF Akademi J 18 Ljungby IF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Långaryds IF (6) Långaryds IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Lönsboda GoIF Lönsboda GoIF(Föreningen) Grön, Vit, grön
Markaryds IF (3) Peter Stridh 0703211932 Blå, Blå, Blå
Markaryds IF (B) Markaryds IF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Markaryds IF (J18) Markaryds IF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Markaryds IF (P16) Markaryds IF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Moheda IF (4) Mikael Nilsson 047270903 0730669947 Gul, Svart, Gula
Nosaby IF (2) Nosaby IF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Rydaholms GoIF P-18 Rydaholms GoIF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Ryssby IF (6) Ryssby IF(Föreningen) Blå, Vit, Blå
Ryssby IF (B) Ryssby IF(Föreningen) Blå, Vit, Blå
Råslätts SK Råslätt SK(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Råstorp/Timsfors (6) Jimmy Jonasson 0701008822 Röd, Svart, Svart
Råstorp/Timsfors IF F 04 Råstorp/Timsfors IF(Föreningen) Röd, Svart, Svart
Räppe GOIF (2) Räppe GOIF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Skuggan BoIS (6) Skuggan BoIS(Föreningen) Orange, Svart, Orange
Slätthögs BOIF (4) Slätthögs BOIF(Föreningen) grön/grön/grön
Strömsnäsbruks IF (4) Strömsnäsbruks IF(Föreningen) svart/gul, Svart, Svart
Tingsryd United FC (5) Lars Gunnarsson 0706531521 svart/grön, svart, svart
Tolgs IF (6) Tolgs IF(Föreningen) Röd/svart, Svart, Röda
Torpa IF (5) Torpa IF(Föreningen) Röd/Röd/Röd
Unnaryds GoIF (6) Unnaryds GOIF(Föreningen) Grön (B-lag grön randig), Vit (B-lag Grön), Vit(B-lag vit)
Urshults IF Urshults IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Wexiö FK (6) Wexiö FK(Föreningen)
Virestads IF (6) Mikael Johansson 0705154470 0705154470 Grön /grön/grön
Värnamo S:a FF (4) Värnamo Södra FF(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Västra Torsås IF (6) Mikael Andersson 0706502197 blå/blå/blå
Växjö BK Växjö BK(Föreningen) Gul/svart, Svart, Svart
Växjö BoIS (5) Växjö BoIS(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Åryds IK (4) Åryds IK(Föreningen) Röd, svart, röd
Älmhults Idrottsförening Älmhults IF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Älmhults IF (3) Simon Sjöfors 0708233281 blå/blå/blå
Älmhults IF (B) Simon Sjöfors 0708233281 Blå/Blå/Blå
Älmhults IF (P03) Älmhults IF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Älmhults IF B (D4) Älmhults IF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-02-09 12:00 140986061 Markaryds IF (3) - IFK Osby 3 - 2 SparbanksParken - konstgräs
2019-02-09 14:00 140986062 Markaryds IF (B) - Kornhult/Hishult FF 1 - 2 SparbanksParken - konstgräs
2019-02-14 18:00 140986032 Markaryds IF (3) - Laholms FK 1 - 3 SparbanksParkens IP - Konstgräs
2019-02-16 12:00 140986039 Älmhults IF (B) - Häradsbäck/Ryd (5) 4 - 1 Haganäs - Konstgräs
2019-02-16 12:00 140986063 Markaryds IF (J18) - Råstorp/Timsfors (6) 3 - 0 SparbanksParkens IP - Konstgräs
2019-02-17 12:00 140986010 Strömsnäsbruks IF (4) - FC Örkelljunga (6) 0 - 8 SparbanksParkens IP - Konstgräs
2019-02-23 12:00 140986001 Ljungby IF (4) - Hvetlanda GIF (4) Inst. Lagavallen Konstgräs
2019-02-23 12:00 140986027 Liatorps IF/Eneryda IF (5) - Ingelstads IK (4) 3 - 3 Haganäs - Konstgräs
2019-02-27 19:00 140986033 Markaryds IF (3) - Genevad/Veinge IF 5 - 1 SparbanksParkens IP - Konstgräs
2019-03-02 10:00 140986005 Torpa IF (5) - Kånna IF (6) 4 - 3 Lagavallen Konstgräs
2019-03-02 12:00 140986002 Ljungby IF (4) - Åryds IK (4) 2 - 1 Lagavallen Konstgräs
2019-03-02 12:00 140986023 Häradsbäck/Ryd (5) - Lönsboda GoIF 8 - 2 Haganäs - Konstgräs
2019-03-02 12:00 140986034 Markaryds IF (3) - Lagans AIK (4) Inst. SparbanksParkens IP - Konstgräs
2019-03-02 14:00 140986007 Strömsnäsbruks IF (4) - Delary/Pjätteryd (5) 0 - 2 SparbanksParkens IP - Konstgräs
2019-03-03 12:00 140986071 Ljungby IF Akademi J 18 - Rydaholms GoIF P-18 5 - 2 Lagavallen Konstgräs
2019-03-07 18:30 140986056 HiTs (6) - Lidhults GOIF (6) 2 - 2 Hinneryds IP
2019-03-09 10:00 140986038 Kånna IF (6) - Virestads IF (6) 4 - 1 Lagavallen Konstgräs
2019-03-09 12:00 140986003 Ljungby IF (4) - Habo IF (4) 4 - 0 Lagavallen Konstgräs
2019-03-09 12:00 140986019 Lagans AIK (4) - Bredaryd Lanna IK (4) 9 - 0 Lagan Turf Arena
2019-03-09 12:15 140986040 Älmhults IF (3) - Nosaby IF (2) 1 - 3 Haganäs - Konstgräs
2019-03-09 14:00 140986011 Guddarps IF (4) - Alvesta GoIF (5) 2 - 2 Lagan Turf Arena
2019-03-09 14:00 140986031 Liatorps IF/Eneryda IF (5) - Delary/Pjätteryd (5) 2 - 2 Haganäs - Konstgräs
2019-03-09 16:00 140986072 Ljungby IF 1 - BK Astrio P02/03 Div 4 Inst. Lagavallen Konstgräs
2019-03-10 12:00 140986073 Ljungby IF Akademi J 18 - Gislaveds IS P18 6 - 0 Lagavallen Konstgräs
2019-03-10 14:00 140986067 Häradsbäck/Ryd (5) - Västra Torsås IF (6) 3 - 0 Haganäs - Konstgräs
2019-03-13 18:30 140986057 HiTs (6) - Delary/Pjätteryd (5) 0 - 4 Hinneryds IP
2019-03-13 19:00 140986035 Markaryds IF (3) - Ljungby IF (4) 1 - 1 SparbanksParkens IP - Konstgräs
2019-03-15 19:00 140986048 Älmhults IF (B) - Häradsbäck/Ryd (5) 1 - 2 Haganäs - Konstgräs
2019-03-16 12:00 140986012 Guddarps IF (4) - Liatorps IF/Eneryda IF (5) 2 - 2 Lagan Turf Arena
2019-03-16 12:00 140986026 Delary/Pjätteryd (5) - Tingsryd United FC (5) 2 - 0 Haganäs - Konstgräs
2019-03-16 14:00 140986022 Häradsbäck/Ryd (5) - Strömsnäsbruks IF (4) 2 - 0 Haganäs - Konstgräs
2019-03-16 16:00 140986074 Ljungby IF 3 - IF Centern P03 5 - 2 Lagavallen Konstgräs
2019-03-17 12:00 140986064 Markaryds IF (J18) - Laholms FK U16 4 - 0 SparbanksParkens IP - Konstgräs
2019-03-17 13:00 140986015 Ryssby IF (6) - Angelstads IF (5) 1 - 1 Lagan Turf Arena
2019-03-17 16:00 140986020 Lagans AIK (4) - Slätthögs BOIF (4) 3 - 1 Lagan Turf Arena
2019-03-17 16:00 140986041 Älmhults IF (3) - Gransholms IF (4) Inst. Haganäs - Konstgräs
2019-03-19 19:00 140986068 HiTs (6) - Angelstads IF (5) 2 - 2 Hinneryds IP
2019-03-23 10:00 140986060 Ljungby IF (B) - Kånna IF (6) 4 - 0 Lagavallen, Konstgräs
2019-03-23 11:00 140986021 Lagans AIK (4) - Värnamo S:a FF (4) 3 - 1 Lagan Turf Arena
2019-03-23 11:00 140986058 HiTs (6) - Knäreds IK (6) 2 - 1 Hinneryds IP
2019-03-23 12:00 140986004 Ljungby IF (4) - IF Leikin (4) 5 - 2 Lagavallen Konstgräs
2019-03-23 13:00 140986013 Guddarps IF (4) - Moheda IF (4) 4 - 4 Lagan Turf Arena
2019-03-23 14:00 140986050 Urshults IF - Häradsbäck/Ryd (5) 1 - 5 Lindvallen B-plan Konstgräs
2019-03-23 14:00 140986079 Kornhult/Hishult FF - Skuggan BoIS (6) 1 - 3 Sparbanksparkens IP
2019-03-23 15:00 140986016 Ryssby IF (6) - Hamneda GoIK (6) 3 - 7 Lagan Turf Arena
2019-03-23 16:00 140986065 Strömsnäsbruks IF (4) - Kärda IF (5) Inst. SparbanksParkens IP - Konstgräs
2019-03-24 11:15 140986084 Råslätts SK - Landskrona BoIS A 0 - 0 Örebäcksvallen konstgräs
2019-03-24 12:00 140986006 Torpa IF (5) - Delary/Pjätteryd (5) 1 - 0 Lagan Turf Arena
2019-03-25 18:00 140986036 Markaryds IF (3) - Halmstads BK U 19 4 - 4 SparbanksParkens IP
2019-03-27 18:45 140986070 Ljungby IF (B) - Torpa IF (5) 4 - 4 Lagavallen Konstgräs
2019-03-28 19:30 140986088 Strömsnäsbruks IF (4) - Råstorp/Timsfors (6) 3 - 0 SparbanksParkens IP - Konstgräs
2019-03-28 20:15 140986085 Häradsbäck/Ryd (5) - Göteryds BK (6) 3 - 0 Haganäs
2019-03-29 19:00 140986024 Angelstads IF (5) - Agunnaryds IF (5) 4 - 3 Lagan Turf Arena
2019-03-30 12:00 140986008 Strömsnäsbruks IF (4) - Delary/Pjätteryd (5) 0 - 5 SparbanksParkens IP - Konstgräs
2019-03-30 12:00 140986069 Lagans AIK (4) - Torpa IF (5) 2 - 2 Lagan Turf Arena
2019-03-30 16:00 140986042 Älmhults IF (3) - Räppe GOIF (2) 0 - 2 Haganäs - Konstgräs
2019-03-30 16:00 140986075 Ljungby IF 3 - Markaryds IF (3) 1 - 3 Lagavallen Konstgräs
2019-03-31 14:00 140986086 Älmhults IF (B) - HiTs (6) 1 - 1 Haganäs - Konstgräs
2019-03-31 16:00 140986028 Häradsbäck/Ryd (5) - Wexiö FK (6) Inst. Haganäs - Konstgräs
2019-04-01 19:30 140986089 Råstorp/Timsfors (6) - Kornhult/Hishult FF (7) 0 - 4 SparbanksParkens IP - Konstgräs
2019-04-02 20:30 140986090 Kånna IF (6) - Guddarps IF (4) 2 - 4 Lagavallen
2019-04-05 19:00 140986053 Älmhults IF B (D4) - Häradsbäck/Ryd (5) 1 - 1 Haganäs - Konstgräs
2019-04-06 12:00 140986091 Agunnaryds IF (5) - Virestads IF (6) 5 - 2 Ekvallen, Agunnaryd
2019-04-06 13:00 140986025 Angelstads IF (5) - FK Liljan (5) 3 - 6 Lagan Turf Arena
2019-04-06 13:00 140986066 Kånna IF (6) - Hamneda GoIK (6) 5 - 3 Kånnavallen
2019-04-06 14:00 140986043 Älmhults IF (3) - Hällaryds IF (4) 1 - 1 Haganäs - Konstgräs
2019-04-06 14:00 140986083 Liatorps IF/Eneryda IF (5) - Moheda IF (4) 1 - 1 Enevallen
2019-04-06 16:30 140986080 Ljungby IF (4) - Bosna IF (5) 5 - 0 Lagavallen
2019-04-07 13:00 140986017 Ryssby IF (6) - GoIF Ling (6) 2 - 0 Lagan Turf Arena
2019-04-07 13:00 140986037 Markaryds IF (3) - BK Astrio 1 - 1 Skärsjövallen
2019-04-07 15:30 140986014 Guddarps IF (4) - IFK Lammhult (5) 1 - 1 Lagan Turf Arena
2019-04-07 18:00 140986076 Ljungby IF Akademi J 18 - Växjö BK 0 - 1 Lagavallen Konstgräs
2019-04-10 18:00 140986077 Göteryds BK (6) - Virestads IF (6) 1 - 0 Göteryds IP
2019-04-11 18:30 140986059 HiTs (6) - Råstorp/Timsfors (6) 1 - 3 Hinneryds IP
2019-04-14 13:00 140986087 Älmhults IF (B) - Hallaryds IF (6) 1 - 1 Haganäs - Konstgräs
2019-04-14 15:00 140986082 Agunnaryds IF (B) - Ryssby IF (6) 1 - 3 Ekvallen, Agunnaryd
2019-04-14 16:30 140986081 Liatorps IF/Eneryda IF (B) - Göteryds BK (6) 1 - 1 Enevallen
2019-04-28 15:00 140986092 Ljungby IF - Hyltebruks IF P03/04 div 7 0 - 8 Lagavallen Konstgräs
2019-04-29 18:45 140986093 Delary/Pjätteryd (5) - Häradsbäck/Ryd (5) 2 - 2 Björkövallen