Spelprogram - P11 Nordöstra B, vår

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-13 10:00 Lönsboda GoIF - Nosaby IF vit Snapphanevallen C-plan 7-manna 1
2019-04-13 12:00 Hässleholms IF grön - Åhus Horna BK vit Österås IP F-plan 7-manna 2
2019-04-14 10:00 Kristianstad FC svart - Vinslövs IF Björkvallen, Kristianstad A-plan 7-manna 1
2019-04-14 13:00 IFK Osby - Degeberga GoIF Osby IP D-plan konstgräs 7-manna
2019-04-17 18:00 Vinslövs IF - Lönsboda GoIF Sparbanksarenan D-plan
2019-04-21 11:00 Degeberga GoIF - Kristianstad FC svart
2019-04-21 12:00 Åhus Horna BK vit - IFK Osby Furehov IP plan 2 7-manna 1
2019-04-22 12:00 Wä IF grön - Hässleholms IF grön Wä IP B-plan 7-manna 1
2019-04-27 15:00 Lönsboda GoIF - Degeberga GoIF Snapphanevallen C-plan 7-manna 1
2019-04-27 16:00 IFK Osby - Wä IF grön Gamleby B-plan 7-manna
2019-04-28 10:00 Nosaby IF vit - Vinslövs IF Nya Vallbjörka B-plan
2019-04-28 10:30 Kristianstad FC svart - Åhus Horna BK vit Björkvallen, Kristianstad A-plan 7-manna 2
Maj
2019-05-04 13:30 Hässleholms IF grön - IFK Osby Österås IP F-plan 7-manna 2
2019-05-05 11:30 Wä IF grön - Kristianstad FC svart Wä IP B-plan 7-manna 1
2019-05-05 11:30 Degeberga GoIF - Nosaby IF vit
2019-05-05 12:30 Åhus Horna BK vit - Lönsboda GoIF Furehov IP plan 2 7-manna 1
2019-05-11 10:00 Kristianstad FC svart - Hässleholms IF grön Björkvallen, Kristianstad A-plan 7-manna 1
2019-05-11 10:00 Lönsboda GoIF - Wä IF grön Snapphanevallen C-plan 7-manna 1
2019-05-11 10:00 Nosaby IF vit - Åhus Horna BK vit Nya Vallbjörka B-plan
2019-05-12 15:00 Vinslövs IF - Degeberga GoIF Sparbanksarenan D-plan
2019-05-18 10:30 Wä IF grön - Nosaby IF vit Wä IP B-plan 7-manna 1
2019-05-18 10:30 IFK Osby - Kristianstad FC svart Gamleby B-plan 7-manna
2019-05-18 12:00 Hässleholms IF grön - Lönsboda GoIF Österås IP F-plan 7-manna 2
2019-05-19 12:30 Åhus Horna BK vit - Vinslövs IF Furehov IP plan 2 7-manna 1
2019-05-25 09:30 Degeberga GoIF - Åhus Horna BK vit
2019-05-26 10:00 Nosaby IF vit - Hässleholms IF grön Nya Vallbjörka B-plan
2019-05-26 10:00 Vinslövs IF - Wä IF grön Sparbanksarenan D-plan
2019-05-26 11:30 Lönsboda GoIF - IFK Osby Snapphanevallen C-plan 7-manna 1
Juni
2019-06-08 10:30 IFK Osby - Nosaby IF vit Gamleby B-plan 7-manna
2019-06-08 11:00 Hässleholms IF grön - Vinslövs IF Österås IP F-plan 7-manna 2
2019-06-08 12:00 Kristianstad FC svart - Lönsboda GoIF Björkvallen, Kristianstad A-plan 7-manna 2
2019-06-09 10:00 Wä IF grön - Degeberga GoIF Wä IP B-plan 7-manna 1
2019-06-15 14:30 Vinslövs IF - IFK Osby Sparbanksarenan D-plan
2019-06-16 10:00 Nosaby IF vit - Kristianstad FC svart Nya Vallbjörka B-plan
2019-06-16 10:00 Åhus Horna BK vit - Wä IF grön Furehov IP plan 2 7-manna 1
2019-06-16 14:00 Degeberga GoIF - Hässleholms IF grön