Spelprogram - Pojkar, P16-DM

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Final
2019-09-30 200398063 Vinnare i match 200398062 - Vinnare i match 200398061
Semifinal
2019-08-28 19:15 200398062 Sandared/Sjömarken - Skoftebyns IF Sandevi B konstgräs
2019-09-15 11:00 200398061 Skene/Svansjö/Örby - IF Elfsborg Vävarevallen A-plan
Kvartsfinal
2019-06-28 19:00 200398059 IFK Trollhättan - Sandared/Sjömarken 1 - 6 Kamratgårdens IP A-plan
2019-06-29 14:00 200398058 Gullspång/Hova - Skene/Svansjö/Örby 3 - 6 Movallen A-plan
2019-07-02 19:15 200398060 Skoftebyns IF - Skultorps IF 6 - 0 Nysätra IP
2019-08-07 19:00 200398057 IF Elfsborg - Kinna IF 3 - 1 Borås Arena 2 konstgräs
1/8-final
2019-05-13 19:15 200398051 Skene/Svansjö/Örby - Vårgårda IK 4 - 3 Vävarevallen A-plan
2019-05-22 19:30 200398053 Sandared/Sjömarken - Ulvåkers IF 7 - 1 Sandevi B konstgräs
2019-05-25 14:00 200398050 Kinna IF - Lidköpings FK 12 - 1 Viskavallen A
2019-05-30 15:00 200398056 Skoftebyns IF - Fristad/Sparsör/Borgstena 7 - 1 Nysätra IP
2019-06-01 13:00 200398052 Gullspång/Hova - Vänersborgs IF 7 - 2 Movallen A-plan
2019-06-05 18:30 200398055 Skultorps IF - Skara FC WO (3 - 0) Orkanvallen A
2019-06-06 16:00 200398054 Trollhättans BoIS - IFK Trollhättan 1 - 2 Torsbovallen C-plan
2019-06-10 19:00 200398049 IFK Skövde FK - IF Elfsborg 6 - 8 Lillegårdens IP, C-plan, Konstgräs
1/16-final
2019-04-10 17:30 200398033 Mariedals IK - IF Elfsborg 1 - 9 Kransmossens IP, Konstgräs 1
2019-04-13 11:00 200398041 Kronängs IF - Sandared/Sjömarken 1 - 3 Kronäng Arena konstgräs 1
2019-04-22 14:00 200398046 Skara FC - Floby/Grolanda 10 - 4 Sparbanken Arena F Konstgräs
2019-04-22 18:00 200398036 Bergdalens IK - Kinna IF 1 - 9 Björkängsvallen, Borås, Konstgräs
2019-04-22 19:00 200398034 Tidaholms GoIF - IFK Skövde FK 0 - 4 Ulvesborg A-plan
2019-04-24 18:30 200398048 IK Gauthiod - Skoftebyns IF 0 - 23 Bergevi IP A-plan
2019-04-24 19:00 200398037 Vara SK - Vårgårda IK 4 - 5 e.f. Bendersvallen Konstgräs
2019-04-24 19:00 200398044 Holmalunds IF - Trollhättans BoIS 3 - 4 Alströmervallen konstgräs
2019-04-25 19:00 200398047 Norrby IF - Fristad/Sparsör/Borgstena 0 - 2 Ramnavallen konstgräs
2019-04-27 13:00 200398039 Rävlanda AIS - Vänersborgs IF 7 - 8 Bråtaredsvallen 3
2019-04-28 17:00 200398038 Brämhults IK - Skene/Svansjö/Örby 2 - 3 Bodavallen C konstgräs
2019-04-30 19:00 200398040 IFK Falköping FF - Gullspång/Hova 1 - 3 Dotorpsplan A
2019-05-01 11:00 200398035 Lidköpings FK - Halvorstorps IS 2 - 1 Lockörns IP A
2019-05-01 11:00 200398042 Ulvåkers IF - Tomtens IF 5 - 2 Åbrovallen B
2019-05-01 11:00 200398045 Falköpings FK - Skultorps IF 1 - 7 Falevi A
2019-05-08 19:00 200398043 Vänersborgs FK - IFK Trollhättan 3 - 4 e.f. Vänersvallen Syd Konstgräs
1/32-final
2019-03-28 20:00 200398012 Skene/Svansjö/Örby - Ulricehamns IFK 2 - 1 Kunskapens Hus, konstgräs
2019-03-30 12:00 200398004 Mariestads Ungdom - IFK Skövde FK 1 - 2 Lekevi IP Konstgräsplan
2019-04-02 19:30 200398020 Töreboda IK - Ulvåkers IF 0 - 9 Töreshov B-plan Konstgräs
2019-04-04 19:00 200398022 Gerdskens BK - Vänersborgs FK 1 - 2 Gerdskenvallen A-plan
2019-04-06 12:00 200398024 Trollhättans FK - Holmalunds IF 3 - 5 Lyrfågel konstgräs
2019-04-07 00:00 200398026 Sils IF - Falköpings FK OW (0 - 3) Silbohof A-plan
2019-04-07 15:00 200398028 IFK Hjo - Skara FC 0 - 4 Guldkroksvallen Konstgräs
2019-04-07 18:00 200398010 Råda BK - Vara SK 5 - 7 e.s. Rådavallen Dinaplanen konstgräs
2019-04-07 18:00 200398030 Fristad/Sparsör/Borgstena - Dalsjöfors GoIF 2 - 1 Hedens IP Konstgräs
2019-04-10 19:00 200398008 Dalstorp/Grimsås/Limmared - Bergdalens IK 0 - 4 Dalshov Konstgräs
2019-04-12 19:00 200398006 Halvorstorps IS - Alingsås IF FF 3 - 0 Edsborgs IP Konstgräs