Spelprogram - F09 Sv

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Anderstorps IF Erik Johansson Grön/Vit/grön
Bors SK Johanna Laursen 0706056069 Blå/blå/blå
Bredaryd Lanna IK Anders Ericsson 0704050813 Röd, Blå, Röd
Gnosjö IF Gnosjö IF(Föreningen) Gul, Svart, Svart
Hestra/Grimsås Fredrik Lind 0793210193 Blå, Svart, Blå
IFK Värnamo Per Götarsson 0706807804 Vit, Blå, Blå
Ljungby IF vit Frida Salomonsson 0730474967 Blå, Blå, Blå
Smålandsstenars GOIF Smålandsstenars GOIF(Föreningen) Svart/vit, Svart, Vit/svart
Waggeryds IK Peter Lindegren-Österholm Vit, Vit, Vit
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-23 18:30 Bors SK - Ljungby IF vit Rastavallen
2019-04-27 11:00 Hestra/Grimsås - Waggeryds IK Isamon
2019-04-28 13:00 Anderstorps IF - Bredaryd Lanna IK Idrottsparken, Anderstorp
Maj
2019-05-05 13:00 Ljungby IF vit - Hestra/Grimsås Lagavallen
2019-05-05 14:00 Bredaryd Lanna IK - Bors SK Rocknevallen
2019-05-05 15:00 Waggeryds IK - IFK Värnamo Vaggeryds IP
2019-05-05 17:00 Smålandsstenars GOIF - Anderstorps IF Domarvallen
2019-05-08 18:00 Gnosjö IF - Smålandsstenars GOIF Töllshov
2019-05-09 18:30 Bors SK - Smålandsstenars GOIF Rastavallen
2019-05-12 14:00 Bredaryd Lanna IK - Ljungby IF vit Rocknevallen
2019-05-12 17:00 Gnosjö IF - Waggeryds IK Töllshov
2019-05-12 17:00 IFK Värnamo - Hestra/Grimsås Ljusseveka
2019-05-14 18:00 Hestra/Grimsås - Gnosjö IF Isamon
2019-05-14 18:30 Bors SK - Anderstorps IF Rastavallen
2019-05-15 18:30 Bors SK - IFK Värnamo Rastavallen
2019-05-19 11:00 Smålandsstenars GOIF - Bredaryd Lanna IK Domarvallen
2019-05-19 11:00 Waggeryds IK - Anderstorps IF Vaggeryds IP
2019-05-19 15:00 Ljungby IF vit - IFK Värnamo Lagavallen
2019-05-21 18:30 Anderstorps IF - Hestra/Grimsås Idrottsparken, Anderstorp
2019-05-23 18:30 Bors SK - Waggeryds IK Rastavallen
2019-05-26 11:00 Smålandsstenars GOIF - Ljungby IF vit Domarvallen
2019-05-26 17:00 Gnosjö IF - IFK Värnamo Töllshov
Juni
2019-06-02 13:00 Waggeryds IK - Bredaryd Lanna IK Vaggeryds IP
2019-06-02 17:00 IFK Värnamo - Anderstorps IF Ljusseveka
2019-06-04 18:30 Hestra/Grimsås - Bors SK Isamon
2019-06-04 18:30 Anderstorps IF - Gnosjö IF Idrottsparken, Anderstorp
2019-06-08 13:00 Ljungby IF vit - Gnosjö IF Lagavallen
2019-06-09 14:00 Smålandsstenars GOIF - Waggeryds IK Domarvallen
2019-06-09 14:00 Bredaryd Lanna IK - Hestra/Grimsås Rocknevallen
2019-06-10 18:30 Anderstorps IF - Ljungby IF vit Idrottsparken, Anderstorp
2019-06-12 18:30 IFK Värnamo - Bredaryd Lanna IK Ljusseveka
2019-06-16 16:00 Hestra/Grimsås - Smålandsstenars GOIF Isamon
2019-06-16 17:00 Gnosjö IF - Bors SK Töllshov
2019-06-17 19:00 Smålandsstenars GOIF - IFK Värnamo Domarvallen
2019-06-19 18:00 Bredaryd Lanna IK - Gnosjö IF Rocknevallen
2019-06-23 17:00 Waggeryds IK - Hestra/Grimsås Vaggeryds IP
2019-06-24 18:00 Bredaryd Lanna IK - Anderstorps IF Rocknevallen
2019-06-29 11:00 Ljungby IF vit - Waggeryds IK Lagavallen
Augusti
2019-08-11 16:00 Hestra/Grimsås - Ljungby IF vit Isamon
2019-08-11 17:00 IFK Värnamo - Waggeryds IK Ljusseveka
2019-08-13 19:00 Ljungby IF vit - Bors SK Lagavallen
2019-08-16 19:00 Ljungby IF vit - Bredaryd Lanna IK Lagavallen
2019-08-17 11:00 Hestra/Grimsås - IFK Värnamo Isamon
2019-08-18 15:00 Waggeryds IK - Gnosjö IF Vaggeryds IP
2019-08-18 17:00 Smålandsstenars GOIF - Bors SK Domarvallen
2019-08-21 18:30 Anderstorps IF - Smålandsstenars GOIF Idrottsparken, Anderstorp
2019-08-25 14:00 Bredaryd Lanna IK - Smålandsstenars GOIF Rocknevallen
2019-08-25 16:00 Anderstorps IF - Waggeryds IK Idrottsparken, Anderstorp
2019-08-25 17:00 IFK Värnamo - Ljungby IF vit Ljusseveka
2019-08-25 17:00 Gnosjö IF - Hestra/Grimsås Töllshov
2019-08-27 18:00 Hestra/Grimsås - Anderstorps IF Isamon
2019-08-28 18:00 Bors SK - Bredaryd Lanna IK Rastavallen
September
2019-09-01 12:00 Waggeryds IK - Bors SK Vaggeryds IP
2019-09-01 17:00 IFK Värnamo - Gnosjö IF Ljusseveka
2019-09-01 17:00 Ljungby IF vit - Smålandsstenars GOIF Lagavallen
2019-09-03 18:30 Anderstorps IF - IFK Värnamo Idrottsparken, Anderstorp
2019-09-03 18:30 Bors SK - Hestra/Grimsås Rastavallen
2019-09-04 18:00 Smålandsstenars GOIF - Gnosjö IF Domarvallen
2019-09-08 14:00 Bredaryd Lanna IK - Waggeryds IK Rocknevallen
2019-09-08 17:00 Gnosjö IF - Ljungby IF vit Töllshov
2019-09-11 18:30 Hestra/Grimsås - Bredaryd Lanna IK Isamon
2019-09-15 12:00 Waggeryds IK - Smålandsstenars GOIF Vaggeryds IP
2019-09-15 15:00 IFK Värnamo - Bors SK Ljusseveka
2019-09-15 17:00 Gnosjö IF - Anderstorps IF Töllshov
2019-09-17 18:15 Bors SK - Gnosjö IF Rastavallen
2019-09-21 14:00 Smålandsstenars GOIF - Hestra/Grimsås Domarvallen
2019-09-22 11:00 Ljungby IF vit - Anderstorps IF Lagavallen
2019-09-22 14:00 Bredaryd Lanna IK - IFK Värnamo Rocknevallen
2019-09-29 12:00 Waggeryds IK - Ljungby IF vit Vaggeryds IP
2019-09-29 14:00 Anderstorps IF - Bors SK Idrottsparken, Anderstorp
2019-09-29 15:00 IFK Värnamo - Smålandsstenars GOIF Ljusseveka
2019-09-29 17:00 Gnosjö IF - Bredaryd Lanna IK Töllshov