Spelprogram - P07 S blå

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Alvesta GIF vit Caroline Jansson 0733813729 Grön, Grön, Grön
Hovshaga AIF röd Johan Lindblom Blå, Blå, Blå
Liatorp/Eneryda IF Anneli Johnsson 0702819077 Svart-Röd, Svart, Svart
Ljungby IF blå Daniel Åkesson 0722365550 Blå, Blå, Blå
Markaryds IF Anders Jönsson 0703796763 Blå, Blå, Blå
Vederslöv-Dänningelanda IF Johan Fransson 0766976868 Grön, Vit, Grön
Växjö Norra IF svart Cecilia Johansson 0707614886 Svart, Vit, svart
Älmhults IF blå Andréas Elofsson 0705470034 0705470034 Blå, Blå, Blå
Östers IF blå Magnus Forslund 0708183442 Röd-Röd-Röd
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-27 11:00 Ljungby IF blå - Markaryds IF Sunnebohov
2019-04-27 13:00 Hovshaga AIF röd - Vederslöv-Dänningelanda IF Hagavallen, konstgräs
2019-04-28 10:00 Växjö Norra IF svart - Alvesta GIF vit Åbo Idrottsplats
2019-04-28 16:00 Liatorp/Eneryda IF - Älmhults IF blå Bokliden
Maj
2019-05-03 18:00 Alvesta GIF vit - Hovshaga AIF röd Virdavallen
2019-05-05 14:00 Älmhults IF blå - Ljungby IF blå Lilla 7-manna
2019-05-05 16:00 Vederslöv-Dänningelanda IF - Liatorp/Eneryda IF Dänningevallen
2019-05-05 16:00 Markaryds IF - Östers IF blå
2019-05-09 18:30 Liatorp/Eneryda IF - Alvesta GIF vit Bokliden
2019-05-12 10:00 Hovshaga AIF röd - Växjö Norra IF svart Hagavallen, konstgräs
2019-05-12 16:00 Östers IF blå - Älmhults IF blå Åbo Idrottsplats
2019-05-17 18:00 Alvesta GIF vit - Ljungby IF blå Virdavallen
2019-05-18 11:00 Ljungby IF blå - Vederslöv-Dänningelanda IF Lagavallen
2019-05-18 11:00 Växjö Norra IF svart - Liatorp/Eneryda IF Åbo Idrottsplats
2019-05-19 11:00 Älmhults IF blå - Markaryds IF Haganäs
2019-05-19 14:00 Vederslöv-Dänningelanda IF - Östers IF blå Dänningevallen
2019-05-25 11:00 Ljungby IF blå - Växjö Norra IF svart Lagavallen
2019-05-26 16:00 Östers IF blå - Alvesta GIF vit Åbo Idrottsplats
2019-05-26 16:00 Markaryds IF - Vederslöv-Dänningelanda IF
2019-05-26 17:00 Liatorp/Eneryda IF - Hovshaga AIF röd Bokliden
2019-05-28 19:00 Växjö Norra IF svart - Östers IF blå Åbo Idrottsplats
2019-05-31 18:00 Alvesta GIF vit - Markaryds IF Virdavallen
Juni
2019-06-02 16:00 Vederslöv-Dänningelanda IF - Älmhults IF blå Dänningevallen
2019-06-02 17:00 Hovshaga AIF röd - Ljungby IF blå Hagavallen, konstgräs
2019-06-06 11:00 Ljungby IF blå - Liatorp/Eneryda IF Lagavallen
2019-06-09 13:00 Älmhults IF blå - Alvesta GIF vit Älmekulla
2019-06-09 16:00 Östers IF blå - Hovshaga AIF röd Åbo Idrottsplats
2019-06-09 17:00 Markaryds IF - Växjö Norra IF svart SparbanksParkens IP
2019-06-13 18:30 Liatorp/Eneryda IF - Östers IF blå Bokliden
2019-06-14 18:00 Växjö Norra IF svart - Älmhults IF blå Åbo Idrottsplats
2019-06-16 14:00 Alvesta GIF vit - Vederslöv-Dänningelanda IF Virdavallen
2019-06-16 14:30 Hovshaga AIF röd - Markaryds IF Hagavallen, konstgräs
2019-06-19 18:00 Älmhults IF blå - Hovshaga AIF röd Älmekulla
2019-06-19 19:00 Östers IF blå - Ljungby IF blå Fagrabäck
2019-06-23 16:00 Markaryds IF - Liatorp/Eneryda IF SparbanksParkens IP
2019-06-25 19:00 Markaryds IF - Ljungby IF blå SparbanksParkens IP
2019-06-26 17:30 Älmhults IF blå - Liatorp/Eneryda IF Älmekulla
2019-06-26 18:00 Vederslöv-Dänningelanda IF - Hovshaga AIF röd Dänningevallen
2019-06-26 19:00 Alvesta GIF vit - Växjö Norra IF svart Virdavallen
2019-06-27 18:00 Vederslöv-Dänningelanda IF - Växjö Norra IF svart Dänningevallen
Augusti
2019-08-11 09:30 Ljungby IF blå - Älmhults IF blå Lagavallen
2019-08-11 12:00 Hovshaga AIF röd - Alvesta GIF vit Hagavallen, konstgräs
2019-08-11 16:00 Östers IF blå - Markaryds IF Åbo Idrottsplats
2019-08-11 17:00 Liatorp/Eneryda IF - Vederslöv-Dänningelanda IF Bokliden
2019-08-17 11:00 Älmhults IF blå - Östers IF blå Haganäs - Konstgräs
2019-08-17 13:00 Växjö Norra IF svart - Hovshaga AIF röd Åbo Idrottsplats
2019-08-18 16:00 Vederslöv-Dänningelanda IF - Ljungby IF blå Dänningevallen
2019-08-18 18:00 Alvesta GIF vit - Liatorp/Eneryda IF Virdavallen
2019-08-21 18:30 Markaryds IF - Älmhults IF blå SparbanksParkens IP
2019-08-24 11:00 Ljungby IF blå - Alvesta GIF vit Lagavallen
2019-08-25 16:00 Östers IF blå - Vederslöv-Dänningelanda IF Åbo Idrottsplats
2019-08-25 17:00 Liatorp/Eneryda IF - Växjö Norra IF svart Bokliden
September
2019-09-01 11:00 Växjö Norra IF svart - Ljungby IF blå Åbo Idrottsplats
2019-09-01 12:30 Hovshaga AIF röd - Liatorp/Eneryda IF Hagavallen, konstgräs
2019-09-01 16:00 Vederslöv-Dänningelanda IF - Markaryds IF Dänningevallen
2019-09-01 18:00 Alvesta GIF vit - Östers IF blå Virdavallen
2019-09-08 09:30 Ljungby IF blå - Hovshaga AIF röd Lagavallen
2019-09-08 11:00 Älmhults IF blå - Vederslöv-Dänningelanda IF Haganäs
2019-09-08 16:00 Östers IF blå - Växjö Norra IF svart Åbo Idrottsplats
2019-09-08 17:00 Markaryds IF - Alvesta GIF vit SparbanksParkens IP
2019-09-12 18:30 Liatorp/Eneryda IF - Ljungby IF blå Bokliden
2019-09-15 12:00 Växjö Norra IF svart - Markaryds IF Åbo Idrottsplats
2019-09-15 13:30 Hovshaga AIF röd - Östers IF blå Hagavallen, konstgräs
2019-09-15 17:00 Alvesta GIF vit - Älmhults IF blå Virdavallen
2019-09-22 11:00 Älmhults IF blå - Växjö Norra IF svart Älmekulla
2019-09-22 12:00 Vederslöv-Dänningelanda IF - Alvesta GIF vit Dänningevallen
2019-09-22 16:00 Markaryds IF - Hovshaga AIF röd SparbanksParkens IP
2019-09-22 16:00 Östers IF blå - Liatorp/Eneryda IF Åbo Idrottsplats
2019-09-28 11:00 Ljungby IF blå - Östers IF blå Lagavallen
2019-09-28 12:00 Växjö Norra IF svart - Vederslöv-Dänningelanda IF Åbo Idrottsplats
2019-09-29 11:00 Hovshaga AIF röd - Älmhults IF blå Hagavallen, konstgräs
2019-09-29 15:00 Liatorp/Eneryda IF - Markaryds IF Bokliden