Spelprogram - P07 S svart

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Alvesta GIF grön Caroline Jansson 0733813729 Grön, Grön, Grön
Kosta IF Martin Ay Vitt, Svart, Svart
Moheda IF Martina Jonasson 0735349150 Gul, Svart, Gula
Ryssby IF Håkan Halvarsson +46706376366 Blå/Vit/Blå
Sandsbro AIK grön Jonas Malmros Gul, Gul, Gul
Slätthögs BoIF Fredrik Erlandsson 0708146168 0708146168 Grön, grön, Grön
Tolgs IF/Rottne IF Anders Nils Olof Eriksson 0706494280 Röd/svart, Svart, Röda
Åby/Tjureda IF Rikard Erlandsson 0721844459 Gul, Svart, Gul
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-28 17:00 Moheda IF - Ryssby IF Moheda IP
Maj
2019-05-01 12:00 Sandsbro AIK grön - Åby/Tjureda IF Norremark B-plan
2019-05-04 11:00 Tolgs IF/Rottne IF - Kosta IF Dackevallen
2019-05-04 15:00 Alvesta GIF grön - Ryssby IF Virdavallen
2019-05-05 17:00 Slätthögs BoIF - Moheda IF Hultavallen
2019-05-12 13:00 Åby/Tjureda IF - Tolgs IF/Rottne IF Åbyvallen
2019-05-12 13:00 Sandsbro AIK grön - Ryssby IF Norremark B-plan
2019-05-12 15:00 Kosta IF - Slätthögs BoIF Ekevallen
2019-05-12 17:00 Moheda IF - Alvesta GIF grön Moheda IP
2019-05-17 18:00 Moheda IF - Åby/Tjureda IF Moheda IP
2019-05-18 16:00 Sandsbro AIK grön - Tolgs IF/Rottne IF Norremark B-plan
2019-05-19 13:30 Alvesta GIF grön - Slätthögs BoIF Virdavallen
2019-05-19 14:00 Ryssby IF - Kosta IF Lunnavallen
2019-05-26 11:00 Åby/Tjureda IF - Alvesta GIF grön Åbyvallen
2019-05-26 11:30 Tolgs IF/Rottne IF - Ryssby IF Vidingeskans
2019-05-26 14:00 Kosta IF - Moheda IF Ekevallen
2019-05-26 16:00 Slätthögs BoIF - Sandsbro AIK grön Hultavallen
2019-05-28 18:00 Ryssby IF - Slätthögs BoIF Lunnavallen
Juni
2019-06-01 16:00 Sandsbro AIK grön - Alvesta GIF grön Norremark B-plan
2019-06-02 14:30 Kosta IF - Åby/Tjureda IF Ekevallen
2019-06-02 18:00 Moheda IF - Tolgs IF/Rottne IF Moheda IP
2019-06-08 15:00 Alvesta GIF grön - Kosta IF Virdavallen
2019-06-09 10:00 Sandsbro AIK grön - Moheda IF Sandavi
2019-06-09 16:00 Slätthögs BoIF - Tolgs IF/Rottne IF Hultavallen
2019-06-10 18:00 Ryssby IF - Åby/Tjureda IF Lunnavallen
2019-06-16 12:00 Tolgs IF/Rottne IF - Alvesta GIF grön Dackevallen
2019-06-16 14:00 Åby/Tjureda IF - Slätthögs BoIF Åbyvallen
2019-06-16 15:00 Kosta IF - Sandsbro AIK grön Ekevallen
2019-06-18 18:15 Moheda IF - Slätthögs BoIF Moheda IP
2019-06-25 18:30 Åby/Tjureda IF - Sandsbro AIK grön Åbyvallen
Augusti
2019-08-11 11:00 Ryssby IF - Alvesta GIF grön Lunnavallen
2019-08-11 15:00 Kosta IF - Tolgs IF/Rottne IF Ekevallen
2019-08-17 15:00 Alvesta GIF grön - Moheda IF Virdavallen
2019-08-18 11:00 Tolgs IF/Rottne IF - Åby/Tjureda IF Vidingeskans
2019-08-18 15:00 Ryssby IF - Sandsbro AIK grön Lunnavallen
2019-08-18 16:00 Slätthögs BoIF - Kosta IF Hultavallen
2019-08-22 18:30 Åby/Tjureda IF - Moheda IF Åbyvallen
2019-08-24 14:00 Kosta IF - Ryssby IF Ekevallen
2019-08-25 12:00 Tolgs IF/Rottne IF - Sandsbro AIK grön Dackevallen
2019-08-25 16:00 Slätthögs BoIF - Alvesta GIF grön Hultavallen
2019-08-31 13:00 Sandsbro AIK grön - Slätthögs BoIF Sandavi
2019-08-31 15:00 Ryssby IF - Tolgs IF/Rottne IF Lunnavallen
2019-08-31 15:00 Alvesta GIF grön - Åby/Tjureda IF Virdavallen
September
2019-09-01 15:45 Moheda IF - Kosta IF Moheda IP
2019-09-08 11:00 Åby/Tjureda IF - Kosta IF Åbyvallen
2019-09-08 15:00 Alvesta GIF grön - Sandsbro AIK grön Virdavallen
2019-09-08 15:30 Tolgs IF/Rottne IF - Moheda IF Vidingeskans
2019-09-08 16:00 Slätthögs BoIF - Ryssby IF Hultavallen
2019-09-15 11:00 Åby/Tjureda IF - Ryssby IF Åbyvallen
2019-09-15 12:00 Tolgs IF/Rottne IF - Slätthögs BoIF Dackevallen
2019-09-15 16:00 Moheda IF - Sandsbro AIK grön Moheda IP
2019-09-15 17:00 Kosta IF - Alvesta GIF grön Ekevallen
2019-09-21 10:00 Ryssby IF - Moheda IF Lunnavallen
2019-09-21 13:00 Sandsbro AIK grön - Kosta IF Norremark B-plan
2019-09-21 15:00 Alvesta GIF grön - Tolgs IF/Rottne IF Virdavallen
2019-09-22 15:00 Slätthögs BoIF - Åby/Tjureda IF Hultavallen