Spelprogram - P08 Sv vit

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Anderstorps IF Mirsad Sutkovic 0735932471 Grön, Vit, Grön
Forsheda IF Henrik Roholt 0732345266 Blå/vit, Blå, Blå
Gislaveds IS vit Andreas Åqvist 0705430275 0705430275 röd, röd, röd
Hillerstorps GoIF Samuel Wärnelöv 0706068209 Grön, Svart, Grön
IFK Värnamo vit Rickard Petersson 0730433861 Vit, Blå, Blå
Ljungby IF Vit Gabriel Svensson 0705558739 Blå, Blå, Blå
Reftele Ås GOIF Fredrik Johansson 0730290320 0730290320 Blå, Blå, blå
Unnaryds GOIF Unnaryds GOIF(Föreningen) Grön (B-lag grön randig), Vit (B-lag Grön), Vit(B-lag vit)
Värnamo Södra FF vit Martin Ek 0703685455 Röd, Röd, Röd
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-22 18:30 Anderstorps IF - Värnamo Södra FF vit Idrottsparken, Anderstorp
2019-04-24 18:00 Hillerstorps GoIF - Unnaryds GOIF Storåvallen
2019-04-25 17:15 Värnamo Södra FF vit - IFK Värnamo vit Gröndal Arena - Konstgräs
Maj
2019-05-01 18:00 Reftele Ås GOIF - Forsheda IF Ryavallen
2019-05-03 18:00 Gislaveds IS vit - Värnamo Södra FF vit Ryttarvallen
2019-05-04 14:00 IFK Värnamo vit - Reftele Ås GOIF Ljusseveka
2019-05-05 10:00 Forsheda IF - Anderstorps IF Bollagården
2019-05-05 11:30 Unnaryds GOIF - Ljungby IF Vit Strandvallen A
2019-05-05 18:00 Värnamo Södra FF vit - Hillerstorps GoIF Gröndal Arena - Konstgräs
2019-05-06 18:30 Anderstorps IF - IFK Värnamo vit Idrottsparken, Anderstorp
2019-05-08 18:00 Hillerstorps GoIF - Forsheda IF Storåvallen
2019-05-10 18:15 Gislaveds IS vit - IFK Värnamo vit Ryttarvallen
2019-05-11 12:30 Ljungby IF Vit - Värnamo Södra FF vit Lagavallen
2019-05-12 15:00 Reftele Ås GOIF - Gislaveds IS vit Ryavallen
2019-05-19 14:00 IFK Värnamo vit - Hillerstorps GoIF Ljusseveka
2019-05-19 17:00 Forsheda IF - Ljungby IF Vit Bollagården
2019-05-19 18:00 Värnamo Södra FF vit - Unnaryds GOIF Gröndal Arena - Konstgräs
2019-05-20 18:30 Anderstorps IF - Reftele Ås GOIF Idrottsparken, Anderstorp
2019-05-22 18:00 Hillerstorps GoIF - Gislaveds IS vit Storåvallen
2019-05-23 18:00 Unnaryds GOIF - Forsheda IF Strandvallen A
2019-05-26 09:30 Ljungby IF Vit - IFK Värnamo vit Lagavallen
2019-05-27 18:00 IFK Värnamo vit - Unnaryds GOIF Ljusseveka
2019-05-28 18:00 Forsheda IF - Värnamo Södra FF vit Bollagården
Juni
2019-06-02 15:00 Gislaveds IS vit - Ljungby IF Vit Ryttarvallen
2019-06-02 16:00 Reftele Ås GOIF - Hillerstorps GoIF Rönneljung
2019-06-06 10:00 Forsheda IF - Gislaveds IS vit Bollagården
2019-06-08 11:00 Ljungby IF Vit - Reftele Ås GOIF Lagavallen
2019-06-10 18:00 Hillerstorps GoIF - Anderstorps IF Storåvallen
2019-06-12 19:00 Gislaveds IS vit - Anderstorps IF Ryttarvallen
2019-06-13 18:00 Reftele Ås GOIF - Unnaryds GOIF Ryavallen
2019-06-13 18:30 IFK Värnamo vit - Forsheda IF Ljusseveka
2019-06-16 11:00 Anderstorps IF - Ljungby IF Vit Idrottsparken, Anderstorp
2019-06-16 17:00 Unnaryds GOIF - Gislaveds IS vit Strandvallen
2019-06-19 17:45 Värnamo Södra FF vit - Reftele Ås GOIF Gröndal Arena - Konstgräs
2019-06-19 18:00 Unnaryds GOIF - Anderstorps IF Strandvallen A
2019-06-19 19:00 Ljungby IF Vit - Hillerstorps GoIF Lagavallen
2019-06-23 18:00 Värnamo Södra FF vit - Anderstorps IF Gröndal Arena - Konstgräs
2019-06-24 18:00 Unnaryds GOIF - Hillerstorps GoIF Strandvallen
2019-06-26 18:30 IFK Värnamo vit - Gislaveds IS vit Ljusseveka
Augusti
2019-08-10 09:30 Ljungby IF Vit - Unnaryds GOIF Lagavallen
2019-08-11 16:00 Reftele Ås GOIF - IFK Värnamo vit Ryavallen
2019-08-11 18:00 Hillerstorps GoIF - Värnamo Södra FF vit Storåvallen
2019-08-14 18:30 Gislaveds IS vit - Reftele Ås GOIF Ryttarvallen
2019-08-15 18:30 Anderstorps IF - Forsheda IF Idrottsparken, Anderstorp
2019-08-18 14:00 IFK Värnamo vit - Anderstorps IF Ljusseveka
2019-08-18 16:00 Forsheda IF - Hillerstorps GoIF Bollagården
2019-08-18 18:00 Värnamo Södra FF vit - Ljungby IF Vit Gröndal Arena - Konstgräs
2019-08-19 18:30 Anderstorps IF - Gislaveds IS vit Idrottsparken, Anderstorp
2019-08-20 18:00 Forsheda IF - Reftele Ås GOIF Bollagården
2019-08-21 18:00 Hillerstorps GoIF - IFK Värnamo vit Storåvallen
2019-08-24 11:30 Unnaryds GOIF - Värnamo Södra FF vit Strandvallen A
2019-08-25 11:00 Ljungby IF Vit - Forsheda IF Lagavallen
2019-08-28 18:30 Gislaveds IS vit - Hillerstorps GoIF Ryttarvallen
2019-08-29 18:00 Reftele Ås GOIF - Anderstorps IF Rönneljung
September
2019-09-01 14:00 IFK Värnamo vit - Ljungby IF Vit Ljusseveka
2019-09-01 17:00 Forsheda IF - Unnaryds GOIF Bollagården
2019-09-04 18:00 Hillerstorps GoIF - Reftele Ås GOIF Storåvallen
2019-09-08 10:00 Unnaryds GOIF - IFK Värnamo vit Strandvallen A
2019-09-08 11:00 Ljungby IF Vit - Gislaveds IS vit Lagavallen
2019-09-08 18:00 Värnamo Södra FF vit - Forsheda IF Gröndal Arena - Konstgräs
2019-09-09 18:30 Anderstorps IF - Hillerstorps GoIF Idrottsparken, Anderstorp
2019-09-11 18:30 IFK Värnamo vit - Värnamo Södra FF vit Ljusseveka
2019-09-15 11:00 Reftele Ås GOIF - Ljungby IF Vit Ryavallen
2019-09-15 17:00 Gislaveds IS vit - Unnaryds GOIF Ryttarvallen
2019-09-19 18:00 Forsheda IF - IFK Värnamo vit Bollagården
2019-09-21 11:00 Ljungby IF Vit - Anderstorps IF Lagavallen
2019-09-22 10:00 Unnaryds GOIF - Reftele Ås GOIF Strandvallen A
2019-09-22 18:00 Värnamo Södra FF vit - Gislaveds IS vit Gröndal Arena - Konstgräs
2019-09-25 18:00 Hillerstorps GoIF - Ljungby IF Vit Storåvallen
2019-09-27 18:00 Reftele Ås GOIF - Värnamo Södra FF vit Ryavallen
2019-09-29 13:00 Gislaveds IS vit - Forsheda IF Ryttarvallen
2019-09-29 16:00 Anderstorps IF - Unnaryds GOIF Idrottsparken, Anderstorp