Spelprogram - P08 S vit

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Gransholms IF Gransholms IF(Föreningen) Grön, Vit, Grön
Hovshaga AIF vit Stefan Gustafsson 0739148660 0739148660 Blå, Blå, Blå
Lessebo GOIF blå Darko Vujcic 0763400634 Gul-blå/Blå/Gul
Räppe GOIF Petter Ankarberg +46703337157 Gul tröja, svarta shorts, gula strumpor.
Sandsbro AIK vit Niclas Karlsson 0708305133 Gul, Gul, Gul
Vederslöv-Dänningelanda IF Sara Claesson 0736379437 Grön, Vit, Grön
Växjö BK svart Kristoffer Arvidsson 0767623058 Svart-gul/Svart/Svart
Växjö Norra IF Torbjörn Petersson 047019695 0703745752 Svart, Svart, svart
Östers IF blå Magnus Mörstam 0708887765 Röd-Röd-Röd
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-27 13:00 Hovshaga AIF vit - Lessebo GOIF blå Hagavallen, konstgräs
Maj
2019-05-01 15:00 Vederslöv-Dänningelanda IF - Räppe GOIF Dänningevallen
2019-05-04 10:00 Sandsbro AIK vit - Växjö BK svart Norremark B-plan
2019-05-04 11:00 Lessebo GOIF blå - Vederslöv-Dänningelanda IF Lessebo IP
2019-05-04 11:00 Räppe GOIF - Östers IF blå Räppevallen 7-manna
2019-05-04 12:00 Växjö Norra IF - Gransholms IF Åbo Idrottsplats
2019-05-08 19:00 Östers IF blå - Sandsbro AIK vit Åbo Idrottsplats
2019-05-09 18:00 Gransholms IF - Sandsbro AIK vit Granvallen 1
2019-05-12 10:00 Östers IF blå - Lessebo GOIF blå Åbo Idrottsplats
2019-05-12 11:00 Växjö BK svart - Räppe GOIF Sportfältet Teleborg
2019-05-12 11:00 Vederslöv-Dänningelanda IF - Hovshaga AIF vit Dänningevallen
2019-05-17 18:30 Växjö Norra IF - Växjö BK svart
2019-05-18 10:00 Sandsbro AIK vit - Växjö Norra IF Norremark B-plan
2019-05-18 11:00 Lessebo GOIF blå - Växjö BK svart Lessebo IP
2019-05-18 15:00 Hovshaga AIF vit - Östers IF blå Hagavallen, konstgräs
2019-05-19 13:00 Räppe GOIF - Gransholms IF Räppevallen 7-manna
2019-05-25 10:00 Växjö BK svart - Hovshaga AIF vit Sportfältet Teleborg
2019-05-26 10:00 Östers IF blå - Vederslöv-Dänningelanda IF Åbo Idrottsplats
2019-05-26 14:00 Växjö Norra IF - Räppe GOIF Åbo Idrottsplats
2019-05-26 17:00 Gransholms IF - Lessebo GOIF blå Granvallen 1
Juni
2019-06-01 11:00 Lessebo GOIF blå - Växjö Norra IF Lessebo IP
2019-06-02 11:00 Vederslöv-Dänningelanda IF - Växjö BK svart Dänningevallen
2019-06-02 15:00 Hovshaga AIF vit - Gransholms IF Hagavallen, konstgräs
2019-06-05 18:00 Gransholms IF - Vederslöv-Dänningelanda IF Granvallen 1
2019-06-05 18:45 Räppe GOIF - Sandsbro AIK vit Räppevallen 7-manna
2019-06-06 10:00 Sandsbro AIK vit - Lessebo GOIF blå Sandavi
2019-06-08 11:00 Växjö BK svart - Östers IF blå Sportfältet Teleborg
2019-06-09 14:00 Växjö Norra IF - Hovshaga AIF vit Åbo Idrottsplats
2019-06-15 10:00 Hovshaga AIF vit - Sandsbro AIK vit Hagavallen, konstgräs
2019-06-15 11:00 Lessebo GOIF blå - Räppe GOIF Lessebo IP
2019-06-16 10:00 Östers IF blå - Gransholms IF Åbo Idrottsplats
2019-06-16 14:00 Vederslöv-Dänningelanda IF - Växjö Norra IF Dänningevallen
2019-06-18 17:00 Räppe GOIF - Hovshaga AIF vit Räppevallen 7-manna
2019-06-18 18:00 Gransholms IF - Växjö BK svart Granvallen 1
2019-06-18 19:00 Sandsbro AIK vit - Vederslöv-Dänningelanda IF Norremark B-plan
2019-06-25 18:30 Lessebo GOIF blå - Hovshaga AIF vit Lessebo IP
2019-06-25 19:00 Sandsbro AIK vit - Östers IF blå Norremark B-plan
2019-06-26 18:45 Räppe GOIF - Vederslöv-Dänningelanda IF Räppevallen 7-manna
2019-06-28 18:30 Växjö BK svart - Växjö Norra IF
Augusti
2019-08-11 14:00 Vederslöv-Dänningelanda IF - Lessebo GOIF blå Dänningevallen
2019-08-11 17:00 Gransholms IF - Växjö Norra IF Granvallen 1
2019-08-14 19:00 Växjö Norra IF - Östers IF blå Åbo Idrottsplats
2019-08-17 11:00 Räppe GOIF - Växjö BK svart Räppevallen 7-manna
2019-08-17 11:00 Lessebo GOIF blå - Östers IF blå Lessebo IP
2019-08-17 13:00 Sandsbro AIK vit - Gransholms IF Norremark B-plan
2019-08-18 14:00 Östers IF blå - Räppe GOIF Åbo Idrottsplats
2019-08-18 15:30 Hovshaga AIF vit - Vederslöv-Dänningelanda IF Hagavallen, konstgräs
2019-08-23 19:00 Växjö BK svart - Sandsbro AIK vit Sportfältet Teleborg
2019-08-24 11:00 Växjö BK svart - Lessebo GOIF blå Sportfältet Teleborg
2019-08-24 13:00 Gransholms IF - Räppe GOIF Granvallen 1
2019-08-25 10:00 Östers IF blå - Hovshaga AIF vit Åbo Idrottsplats
2019-08-25 14:00 Växjö Norra IF - Sandsbro AIK vit Åbo Idrottsplats
2019-08-31 11:00 Lessebo GOIF blå - Gransholms IF Lessebo IP
2019-08-31 12:30 Hovshaga AIF vit - Växjö BK svart Hagavallen, konstgräs
September
2019-09-01 15:00 Räppe GOIF - Växjö Norra IF Räppevallen 7-manna
2019-09-07 13:00 Sandsbro AIK vit - Räppe GOIF Norremark B-plan
2019-09-08 10:30 Växjö BK svart - Vederslöv-Dänningelanda IF Sportfältet Teleborg
2019-09-08 14:00 Växjö Norra IF - Lessebo GOIF blå Åbo Idrottsplats
2019-09-08 17:00 Gransholms IF - Hovshaga AIF vit Granvallen 1
2019-09-12 18:00 Vederslöv-Dänningelanda IF - Östers IF blå Dänningevallen
2019-09-14 11:00 Vederslöv-Dänningelanda IF - Gransholms IF Dänningevallen
2019-09-14 11:00 Lessebo GOIF blå - Sandsbro AIK vit Lessebo IP
2019-09-15 10:00 Hovshaga AIF vit - Växjö Norra IF Hagavallen, konstgräs
2019-09-19 18:00 Östers IF blå - Växjö BK svart Sportfältet Teleborg
2019-09-22 14:00 Växjö Norra IF - Vederslöv-Dänningelanda IF Åbo Idrottsplats
2019-09-22 14:00 Räppe GOIF - Lessebo GOIF blå Räppevallen 7-manna
2019-09-22 14:00 Gransholms IF - Östers IF blå Granvallen 1
2019-09-23 18:15 Sandsbro AIK vit - Hovshaga AIF vit Sandavi
2019-09-28 11:00 Hovshaga AIF vit - Räppe GOIF Hagavallen, konstgräs
2019-09-28 14:00 Växjö BK svart - Gransholms IF Sportfältet Teleborg
2019-09-29 10:00 Östers IF blå - Växjö Norra IF Åbo Idrottsplats
2019-09-29 14:00 Vederslöv-Dänningelanda IF - Sandsbro AIK vit Dänningevallen