Spelprogram - P08 Sv röd

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bredaryd Lanna IK Marie Andersson 0739281389 Röd, Blå, Röd
Gislaveds IS röd Mattias Bjelke 0733298661 0733298661 röd, röd, röd
IFK Värnamo blå Jonas Gardhage 0705649905 Vit, Blå, Blå
Ljungby IF röd Thomas Karlsson 0707170904 Blå, Blå, Blå
Skillingaryds IS Helena Johansson 0730530583 VITherr,ungdom,SVARTDam), Svart, Svart
Smålandsstenars GOIF Smålandsstenars GOIF(Föreningen) Svart/vit, Svart, Vit/svart
Waggeryds IK Hanna Källberg 0706292603 Vit, Vit, Vit
Värnamo Södra FF röd Barsom Calan 0739466883 Röd, Röd, Röd
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2019-05-04 10:00 Skillingaryds IS - Waggeryds IK Movalla
2019-05-05 11:00 Ljungby IF röd - IFK Värnamo blå Lagavallen
2019-05-05 11:00 Smålandsstenars GOIF - Gislaveds IS röd Domarvallen
2019-05-05 18:00 Värnamo Södra FF röd - Bredaryd Lanna IK Gröndal Arena - Konstgräs
2019-05-07 18:00 IFK Värnamo blå - Skillingaryds IS Ljusseveka
2019-05-08 19:00 Gislaveds IS röd - Ljungby IF röd Ryttarvallen
2019-05-12 15:00 Waggeryds IK - Värnamo Södra FF röd Vaggeryds IP
2019-05-12 16:30 Bredaryd Lanna IK - Smålandsstenars GOIF Rocknevallen
2019-05-15 18:00 IFK Värnamo blå - Bredaryd Lanna IK Ljusseveka
2019-05-18 11:00 Ljungby IF röd - Smålandsstenars GOIF Lagavallen
2019-05-19 12:00 Skillingaryds IS - Värnamo Södra FF röd Movalla
2019-05-19 16:00 Gislaveds IS röd - Waggeryds IK Ryttarvallen
2019-05-19 18:00 Värnamo Södra FF röd - Ljungby IF röd Gröndal Arena - Konstgräs
2019-05-26 11:00 Waggeryds IK - Ljungby IF röd Vaggeryds IP
2019-05-26 14:00 Bredaryd Lanna IK - Gislaveds IS röd Rocknevallen
2019-05-26 14:00 Smålandsstenars GOIF - Skillingaryds IS Domarvallen
2019-05-26 14:00 Värnamo Södra FF röd - IFK Värnamo blå Gröndal Arena - Konstgräs
2019-05-29 18:00 IFK Värnamo blå - Smålandsstenars GOIF Ljusseveka
2019-05-29 18:30 Gislaveds IS röd - Värnamo Södra FF röd Ryttarvallen
Juni
2019-06-02 11:00 Bredaryd Lanna IK - Waggeryds IK Rocknevallen
2019-06-02 13:00 Skillingaryds IS - Ljungby IF röd Movalla
2019-06-04 19:00 Ljungby IF röd - Bredaryd Lanna IK Lagavallen
2019-06-05 18:30 IFK Värnamo blå - Waggeryds IK Ljusseveka
2019-06-09 15:00 Skillingaryds IS - Gislaveds IS röd Movalla
2019-06-09 17:00 Smålandsstenars GOIF - Värnamo Södra FF röd Domarvallen
2019-06-12 18:30 Bredaryd Lanna IK - Skillingaryds IS Rocknevallen
2019-06-16 11:00 Gislaveds IS röd - IFK Värnamo blå Ryttarvallen
2019-06-16 13:00 Waggeryds IK - Smålandsstenars GOIF Vaggeryds IP
Augusti
2019-08-07 18:30 IFK Värnamo blå - Ljungby IF röd Ljusseveka
2019-08-11 13:00 Gislaveds IS röd - Smålandsstenars GOIF Ryttarvallen
2019-08-11 15:00 Waggeryds IK - Skillingaryds IS Vaggeryds IP
2019-08-14 18:00 Bredaryd Lanna IK - Värnamo Södra FF röd Rocknevallen
2019-08-16 18:30 Smålandsstenars GOIF - Bredaryd Lanna IK Domarvallen
2019-08-17 15:00 Skillingaryds IS - IFK Värnamo blå Movalla
2019-08-18 12:30 Ljungby IF röd - Gislaveds IS röd Lagavallen
2019-08-18 18:00 Värnamo Södra FF röd - Waggeryds IK Gröndal Arena - Konstgräs
2019-08-25 14:00 Värnamo Södra FF röd - Skillingaryds IS Gröndal Arena - Konstgräs
2019-08-25 15:00 Waggeryds IK - Gislaveds IS röd Vaggeryds IP
2019-08-25 16:30 Bredaryd Lanna IK - IFK Värnamo blå Rocknevallen
2019-08-25 17:00 Smålandsstenars GOIF - Ljungby IF röd Domarvallen
2019-08-28 18:30 IFK Värnamo blå - Värnamo Södra FF röd Ljusseveka
2019-08-31 09:30 Ljungby IF röd - Waggeryds IK Lagavallen
2019-08-31 10:00 Skillingaryds IS - Smålandsstenars GOIF Movalla
September
2019-09-01 13:00 Gislaveds IS röd - Bredaryd Lanna IK Ryttarvallen
2019-09-07 11:00 Ljungby IF röd - Skillingaryds IS Lagavallen
2019-09-08 11:00 Waggeryds IK - Bredaryd Lanna IK Vaggeryds IP
2019-09-08 17:00 Smålandsstenars GOIF - IFK Värnamo blå Domarvallen
2019-09-08 18:00 Värnamo Södra FF röd - Gislaveds IS röd Gröndal Arena - Konstgräs
2019-09-14 14:00 Waggeryds IK - IFK Värnamo blå Vaggeryds IP
2019-09-15 11:00 Gislaveds IS röd - Skillingaryds IS Ryttarvallen
2019-09-15 11:00 Bredaryd Lanna IK - Ljungby IF röd Rocknevallen
2019-09-15 18:00 Värnamo Södra FF röd - Smålandsstenars GOIF Gröndal Arena - Konstgräs
2019-09-18 18:30 IFK Värnamo blå - Gislaveds IS röd Ljusseveka
2019-09-20 19:00 Ljungby IF röd - Värnamo Södra FF röd Lagavallen
2019-09-21 10:00 Skillingaryds IS - Bredaryd Lanna IK Movalla
2019-09-22 17:00 Smålandsstenars GOIF - Waggeryds IK Domarvallen