Matcher idag - Skånes Fotbollförbund

Välj förbund och datum
Landskamper 2020-09-30
Tid Match Resultat Anläggning
P17 EM-kval 1 2020
Finland - Kazakstan Uppskj.
Israel - Sverige Uppskj.

Hela landskampsprogrammet

Matcher 2020-09-30
Tid Match Resultat Anläggning
Svenska Cupen 2020/21 omg. 1-2
18:30 Landskrona BoIS - Östers IF Landskrona IP A-plan
18:30 Torns IF - Trelleborgs FF Tornvallen, Stångby A-plan
P17 Allsvenskan Södra 2020
18:00 Helsingborgs IF - Halmstads BK Olympiafältet Plan 5
Svenska Spel F19 Södra 2020
19:15 FC Rosengård - IFK Kalmar Malmö IP
HA Div.6 Sydvästra A
20:00 Staffanstorp United FC Ungdom - AC Kvarnby Staffansvallen Plan 3, konstgräs
DA Div.4 Sydvästra
19:00 Gislövs IF - Malmö FF Köpingeskolan, konstgräs
DR Div.2 Västra, höst
19:00 Jonstorps IF FK - Lunds BK Kullaparken A-Plan
HR Div.3 Nordvästra B, höst
19:00 BK Landora - Vallåkra IF Landskrona IP E-plan konstgräs
HR Div.3 Södra, höst
19:30 Öja FF - Köpingebro IF Björkvallen, Öja B-plan
HJ Div.3 Nordvästra, höst
19:00 Vejby IF - Munka Ljungby IF Vejby IP A-Plan
HJ Div.3 Mellersta, höst
19:00 Stehags AIF - Bjärreds IF Berga IP, konstgräs
P16 Nordöstra, höst
18:00 Nosaby IF - Sibbhults IF/Glimåkra IF Nya Vallbjörka B-plan
P15 Nordvästra B, höst
19:00 Skäldervikens IF (9m) - Kullavägens BK Skäldervikens IP A-plan 9-manna
P15 Sydvästra A, höst
18:30 Ystads IF FF - Staffanstorp United FC blå Sandskogens IP Konstgräs
19:00 Löberöds IF/GOF IF - IF Limhamn Bunkeflo 2 Ölyckevallen B-plan
P13 Nordvästra B1, höst
19:00 Landskrona BoIS - Åstorps FF vit Landskrona IP F-plan konstgräs
P13 Nordvästra C1, höst
18:30 Perstorp Bälinge IK blå - Skäldervikens IF Uggleplan, Perstorp A-plan
P13 Nordöstra C1, höst
18:00 Bjärnums GoIF - Hästveda IF Sparbanksvallen, Bjärnum C-plan 9-manna
P13 Sydvästra A2, höst
18:30 IF Limhamn Bunkeflo B2 - Janstorps AIF röd
P13 Sydvästra C3, höst
19:00 Kulladals FF vit - Oxie SK svart Kulladals IP, konstgräs
P12 Nordöstra B2, höst
17:30 Nosaby IF blå - Wä IF Orange Nya Vallbjörka B-plan
P11 Sydvästra B2, höst
17:45 Skegrie BK grön - Klågerups GoIF röd Snarringe IP 7-manna 1
P11 Sydvästra C1, höst
18:15 Marieholms IS vit - Harrie FF blå Åvallen, Marieholm B-plan 7-manna 1
P10 Nordvästra B2, höst
17:30 Ödåkra IF - Höganäs BK blå Toftavallen C-plan 7-manna 2
P10 Sydvästra C4, höst
18:00 FC Rosengård - Heleneholms SK
P10 Sydöstra C1, höst
18:00 Öja FF vit - Liga 06 IF Björkvallen, Öja B-plan 7-manna 2
F15 Västra, höst
18:30 Spjutstorps IF - Ekets GoIF (9m) Ryavallen B-plan 9-manna
19:00 BK Höllviken - Hörby FF Höllvikens IP plan 2 konstgräs
F13 Nordöstra, höst
17:30 IFK Osby - Kristianstads DFF Gamleby A-plan 9-manna
F11 Sydöstra, höst
18:00 Spjutstorps IF - Brösarps IF Bäckavallen B-plan 7-manna 1