Spelprogram - Utv A SV

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Alvesta GOIF Joakim Spångberg 0733792950 Grön, Grön, Grön
Gislaveds IS Gislaveds IS(Föreningen) röd, röd, röd
Gnosjö IF Mattias Svensson 0703094056 Gul, Svart, Svart
Gransholms IF Clas Birgersson 047067008 0705686690 grön/vit/grön
Hovshaga AIF Fredrik Olsson 0709622110 Blå, Blå, Blå
IFK Lammhult Fredrik Carlsson 0706860307 blå-vit/blå/blå
Ljungby IF Göran Frindberg 037282609 0738226803 Blå, Vit, Blå
Markaryds IF Lars Jacobsson 043371460 0766365706 Blå, Blå
Rottne IF Folke Citron 047092012 Blå/Blå/Blå
Rydaholms GoIF Rydaholms GoIF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Räppe GoIF Patrik Mattsson 0709690450 Gul, Svart, Gul
Värnamo S:a FF Bennerth Jonsson 0738217642 Röd, Röd, Röd
Växjö BK Växjö BK(Föreningen) Gul/svart, Svart, Svarta
Älmhults IF Simon Sjöfors 0708233281 Blå, Blå, Blå
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2012-04-23 18:30 141503002 Räppe GoIF - Älmhults IF 3 - 2 Räppevallen
2012-04-23 19:00 141503046 Hovshaga AIF - Ljungby IF 1 - 4 Hagavallen
2012-04-24 18:45 141503026 Värnamo S:a FF - Gislaveds IS 0 - 2 Ljusseveka konstgräs
2012-04-29 17:00 141503001 IFK Lammhult - Växjö BK 7 - 2 Norrvalla
2012-04-30 19:00 141503003 Alvesta GOIF - Gislaveds IS 3 - 2
2012-04-30 19:00 141503007 Hovshaga AIF - Markaryds IF 6 - 0 Hagavallen
Maj
2012-05-01 13:00 141503006 Ljungby IF - Gnosjö IF 4 - 1 Lagavallen
2012-05-02 18:45 141503004 Rydaholms GoIF - Rottne IF 0 - 1 Kungshall, Rydaholm
2012-05-07 19:00 141503008 Växjö BK - Räppe GoIF 1 - 5 Torparängen
2012-05-07 19:00 141503011 Gnosjö IF - Hovshaga AIF 3 - 3 Töllshov
2012-05-07 19:00 141503012 Markaryds IF - Gransholms IF 2 - 0
2012-05-08 19:00 141503010 Rottne IF - Ljungby IF 1 - 2 Vidingeskans
2012-05-13 16:00 141503019 Gransholms IF - Gnosjö IF 2 - 5 Granvallen
2012-05-14 19:00 141503015 Gislaveds IS - Växjö BK 3 - 0 Ryttarvallen
2012-05-14 19:00 141503016 Rydaholms GoIF - Räppe GoIF 3 - 1 Kungshall, Rydaholm
2012-05-14 19:00 141503018 Hovshaga AIF - Rottne IF 3 - 1 Hagavallen
2012-05-14 19:00 Matchens resultat gäller från match 143127017 i Hyunda Cup Herr efter ansökan från föreningarna. 141503020 Alvesta GOIF - Markaryds IF 1 - 2
2012-05-14 19:00 141503021 IFK Lammhult - Värnamo S:a FF 3 - 0 Norrvalla
2012-05-15 19:00 141503017 Ljungby IF - Älmhults IF 4 - 3 Lagavallen
2012-05-20 17:00 141503023 Gnosjö IF - Alvesta GOIF 4 - 1 Töllshov
2012-05-20 17:00 141503027 Räppe GoIF - Ljungby IF 1 - 1 Räppevallen
2012-05-21 19:00 141503022 Rottne IF - Gransholms IF 4 - 4 Vidingeskans
2012-05-21 19:00 141503028 Växjö BK - Rydaholms GoIF 0 - 1 Torparängen
2012-05-22 19:00 141503025 Älmhults IF - Hovshaga AIF 3 - 0 Älmekulla
2012-05-27 17:00 141503033 IFK Lammhult - Gnosjö IF 1 - 1 Norrvalla
2012-05-28 19:00 141503030 Värnamo S:a FF - Växjö BK 1 - 3 Ljusseveka konstgräs
2012-05-28 19:00 141503032 Hovshaga AIF - Räppe GoIF 4 - 3 Hagavallen
2012-05-28 19:00 141503034 Gransholms IF - Älmhults IF 0 - 7 Granvallen
2012-05-28 19:00 141503035 Alvesta GOIF - Rottne IF 2 - 2
Juni
2012-06-03 17:00 141503038 Gnosjö IF - Gislaveds IS 2 - 3 Töllshov
2012-06-04 19:00 141503037 Växjö BK - Ljungby IF 3 - 2 Torparängen
2012-06-04 19:00 141503039 Rottne IF - IFK Lammhult 0 - 2 Vidingeskans
2012-06-04 19:00 141503040 Älmhults IF - Alvesta GOIF 4 - 1 Älmekulla
2012-06-04 19:00 141503041 Räppe GoIF - Gransholms IF 3 - 1 Räppevallen
2012-06-04 19:00 141503042 Rydaholms GoIF - Hovshaga AIF 1 - 1 Kungshall, Rydaholm
2012-06-11 17:45 141503049 IFK Lammhult - Älmhults IF 0 - 8 Norrvalla
2012-06-17 15:00 WO-anmäld! 141503014 Gislaveds IS - IFK Lammhult WO (3 - 0) Ryttarvallen
2012-06-18 19:00 141503047 Gransholms IF - Rydaholms GoIF 4 - 4 Granvallen
Juli
2012-07-01 15:00 141503029 Gislaveds IS - Markaryds IF 3 - 2 Ryttarvallen
2012-07-01 17:00 141503044 Värnamo S:a FF - Gnosjö IF 3 - 1 Ljusseveka konstgräs
2012-07-30 19:00 141503045 Markaryds IF - Växjö BK 7 - 0
Augusti
2012-08-01 19:00 141503005 Gransholms IF - Värnamo S:a FF 3 - 3 Granvallen
2012-08-05 15:00 141503024 Markaryds IF - IFK Lammhult 3 - 1
2012-08-12 17:00 OW-anmäld! 141503050 Räppe GoIF - IFK Lammhult OW (0 - 3) Räppevallen
2012-08-13 18:45 141503052 Ljungby IF - Gransholms IF 4 - 0 Lagavallen
2012-08-13 18:45 141503053 Växjö BK - Hovshaga AIF 2 - 2 Torparängen
2012-08-13 18:45 141503054 Gnosjö IF - Markaryds IF 3 - 0 Töllshov
2012-08-13 18:45 141503056 Älmhults IF - Gislaveds IS 4 - 1 Älmekulla
2012-08-14 18:45 141503051 Rydaholms GoIF - Alvesta GOIF 1 - 2 Kungshall, Rydaholm
2012-08-14 18:45 141503055 Rottne IF - Värnamo S:a FF 1 - 0 Vidingeskans
2012-08-19 18:00 141503060 Gnosjö IF - Växjö BK 1 - 2 Töllshov
2012-08-20 18:30 141503059 Gransholms IF - Hovshaga AIF 1 - 3 Granvallen
2012-08-20 18:30 141503061 Markaryds IF - Rottne IF 2 - 0
2012-08-20 18:30 141503063 Gislaveds IS - Räppe GoIF 2 - 3 Ryttarvallen
2012-08-20 19:00 141503062 Värnamo S:a FF - Älmhults IF 1 - 3 Noregård
2012-08-21 18:30 141503058 Alvesta GOIF - Ljungby IF 0 - 2
2012-08-26 17:00 141503067 Rottne IF - Gnosjö IF 2 - 2 Vidingeskans
2012-08-26 17:00 141503069 Räppe GoIF - Värnamo S:a FF 6 - 0 Räppevallen
2012-08-27 18:15 141503065 Hovshaga AIF - Alvesta GOIF 1 - 1 Hagavallen
2012-08-27 18:15 141503066 Växjö BK - Gransholms IF 3 - 2 Torparängen
2012-08-27 18:15 141503068 Älmhults IF - Markaryds IF 5 - 3 Älmekulla
2012-08-27 18:15 141503070 Rydaholms GoIF - Gislaveds IS 3 - 2 Kungshall, Rydaholm
September
2012-09-02 17:00 141503071 IFK Lammhult - Hovshaga AIF 2 - 5 Norrvalla
2012-09-02 17:00 141503074 Gnosjö IF - Älmhults IF 0 - 8 Töllshov
2012-09-02 17:00 WO-anmäld! 141503075 Markaryds IF - Räppe GoIF WO (3 - 0)
2012-09-04 17:30 141503073 Rottne IF - Växjö BK 1 - 6 Vidingeskans
2012-09-04 18:00 141503072 Alvesta GOIF - Gransholms IF 1 - 2
2012-09-04 18:00 141503076 Värnamo S:a FF - Rydaholms GoIF 0 - 6
2012-09-04 19:00 141503077 Gislaveds IS - Ljungby IF 2 - 6 Ryttarvallen
2012-09-09 17:00 141503081 Räppe GoIF - Gnosjö IF 2 - 2 Räppevallen
2012-09-09 17:00 141503084 Hovshaga AIF - Gislaveds IS 2 - 4 Hagavallen
2012-09-10 17:15 141503079 Växjö BK - Alvesta GOIF 2 - 1 Torparängen
2012-09-10 19:00 141503080 Älmhults IF - Rottne IF 9 - 1 Haganäs - Konstgräs
2012-09-10 19:30 141503083 Ljungby IF - Värnamo S:a FF 6 - 1 Lagavallen
2012-09-16 17:00 141503085 IFK Lammhult - Alvesta GOIF 0 - 1 Norrvalla
2012-09-16 17:00 141503089 Markaryds IF - Ljungby IF 2 - 4
2012-09-16 17:00 141503091 Gislaveds IS - Gransholms IF 1 - 1 Ryttarvallen
2012-09-18 19:00 141503090 Värnamo S:a FF - Hovshaga AIF 2 - 1 Ljusseveka konstgräs
2012-09-19 18:30 141503057 IFK Lammhult - Rydaholms GoIF 4 - 2 Norrvalla
2012-09-23 15:00 141503087 Rottne IF - Räppe GoIF 2 - 3 Vidingeskans
2012-09-24 19:00 141503031 Ljungby IF - Rydaholms GoIF 3 - 3 Lagavallen
2012-09-25 18:30 141503078 Gransholms IF - IFK Lammhult 4 - 0 Granvallen, konstgräs
2012-09-25 19:00 141503013 Värnamo S:a FF - Alvesta GOIF 0 - 4 Ljusseveka konstgräs
2012-09-30 15:00 WO-anmäld! 141503043 Gislaveds IS - Rottne IF WO (3 - 0) Ryttarvallen
2012-09-30 17:00 141503048 Alvesta GOIF - Räppe GoIF 1 - 3
Oktober
2012-10-01 19:00 WO-anmäld! 141503009 Älmhults IF - Rydaholms GoIF WO (3 - 0) Haganäs - Konstgräs
2012-10-02 19:30 WO-anmäld! 141503064 Ljungby IF - IFK Lammhult WO (3 - 0) Lagavallen
2012-10-03 19:00 141503036 Markaryds IF - Värnamo S:a FF 4 - 2
2012-10-07 15:00 141503082 Rydaholms GoIF - Markaryds IF WW (-3 - -3) Kungshall, Rydaholm
2012-10-09 19:00 141503086 Älmhults IF - Växjö BK 1 - 4 Haganäs - Konstgräs
2012-10-14 15:00 141503088 Gnosjö IF - Rydaholms GoIF WO (3 - 0) Töllshov