Spelprogram - P06 Sö vit Kompisligan

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Hossmo BK gul Mikael Rubin 0702145596 Vit, Röd, Röd
Kalmar FF vit Kalmar FF(Föreningen) Röd/Vit, Vit
Möre BK Erik Jonsén 0703939615 Röd-Svart, Röd/Svart, Svart
Oskarshamns AIK blå Per Emanuelsson 0700810084 Vit, vit, Vit
Pukebergs BK vit Pukebergs BK(Föreningen) vit, vit, Vit
Torsås UFF Linda Prahl 0708143778 Limegrön/Svart/Svart
Tvärskog/Påryd Tomas Gustafsson 048034342 0705435323 Gul, svart, Gula
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2016-04-30 11:00 Tvärskog/Påryd - Oskarshamns AIK blå Tvärskogs IP
Maj
2016-05-01 17:00 Pukebergs BK vit - Torsås UFF Pukevallen
2016-05-01 18:30 Kalmar FF vit - Möre BK Gasten IP
2016-05-05 12:00 Torsås UFF - Hossmo BK gul Ekvallen
2016-05-07 11:00 Möre BK - Tvärskog/Påryd Loverslunden
2016-05-08 15:00 Oskarshamns AIK blå - Pukebergs BK vit Ernemar IP
2016-05-13 17:30 Torsås UFF - Möre BK Ekvallen
2016-05-15 11:30 Hossmo BK gul - Kalmar FF vit Rinkabyvallen
2016-05-15 17:00 Pukebergs BK vit - Tvärskog/Påryd Pukevallen
2016-05-21 10:00 Tvärskog/Påryd - Hossmo BK gul Tvärskogs IP
2016-05-21 11:00 Möre BK - Oskarshamns AIK blå Loverslunden
2016-05-22 10:00 Kalmar FF vit - Torsås UFF Gasten IP
2016-05-29 10:00 Hossmo BK gul - Pukebergs BK vit Rinkabyvallen
2016-05-29 10:00 Torsås UFF - Tvärskog/Påryd Ekvallen
2016-05-29 15:00 Oskarshamns AIK blå - Kalmar FF vit Ernemar IP
Juni
2016-06-04 10:00 Tvärskog/Påryd - Kalmar FF vit Tvärskogs IP
2016-06-05 10:00 Hossmo BK gul - Oskarshamns AIK blå Rinkabyvallen
2016-06-06 17:00 Pukebergs BK vit - Möre BK Pukevallen
2016-06-09 18:00 Möre BK - Hossmo BK gul Loverslunden
2016-06-12 14:00 Kalmar FF vit - Pukebergs BK vit Gasten IP
2016-06-12 15:00 Oskarshamns AIK blå - Torsås UFF Ernemar IP
Augusti
2016-08-11 18:00 Möre BK - Kalmar FF vit Loverslunden
2016-08-14 10:00 Torsås UFF - Pukebergs BK vit Ekvallen
2016-08-14 15:00 Oskarshamns AIK blå - Tvärskog/Påryd Ernemar IP
2016-08-20 10:00 Tvärskog/Påryd - Möre BK Tvärskogs IP
2016-08-21 10:00 Hossmo BK gul - Torsås UFF Rinkabyvallen
2016-08-21 14:00 Pukebergs BK vit - Oskarshamns AIK blå Pukevallen
2016-08-25 18:00 Möre BK - Torsås UFF Loverslunden
2016-08-27 10:00 Tvärskog/Påryd - Pukebergs BK vit Tvärskogs IP
2016-08-28 14:00 Kalmar FF vit - Hossmo BK gul Gasten IP
September
2016-09-01 18:00 Torsås UFF - Kalmar FF vit Ekvallen
2016-09-04 10:00 Hossmo BK gul - Tvärskog/Påryd Rinkabyvallen
2016-09-10 10:00 Tvärskog/Påryd - Torsås UFF Tvärskogs IP
2016-09-11 14:00 Kalmar FF vit - Oskarshamns AIK blå Gasten IP
2016-09-11 17:00 Pukebergs BK vit - Hossmo BK gul Pukevallen
2016-09-17 11:00 Möre BK - Pukebergs BK vit Loverslunden
2016-09-18 14:00 Kalmar FF vit - Tvärskog/Påryd Gasten IP
2016-09-18 15:00 Oskarshamns AIK blå - Hossmo BK gul Ernemar IP
2016-09-24 12:00 Torsås UFF - Oskarshamns AIK blå Ekvallen
2016-09-25 10:00 Hossmo BK gul - Möre BK Rinkabyvallen
2016-09-25 14:00 Pukebergs BK vit - Kalmar FF vit Pukevallen
Oktober
2016-10-02 15:00 Oskarshamns AIK blå - Möre BK Ernemar IP