Spelprogram - Träningsmatcher Helsingborg ungdom man

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
BK Höllviken P15 Peter Nilsson 040456227 0706187180 Röd/Vit/Svart/Svart
BK Landora J-lag Olle Olsson 0707682747 röd/blå/röd
Eskilsminne IF U19 Eskilsminne IF(Föreningen) Gul/blå, Blå, Gul
FC Bellevue P14 Kenny Probert
Fortuna FF J-Lag Thomas Lindqvist 0708229666 röd/svart/svart
Fortuna FF P15 Fredrik Åhlstedt 0766190473 röd/svart/svart
Hasslöv/Skottorp J-lag Ola Nilsson 0705818223 Grön/Svart/Svart
Hbg Östra J-lag Jerker Olsson Grön/Svart/Svart med grön bård
Helsingborgs AIS P03 Helsingborgs AIS(Föreningen) Vinröd, Vit, Vinröd
Helsingborgs IF P12 Anthony Power 0705867290 röd/blå/röd
Helsingborgs IF P14 Sebastian Carlius 0709287986 röd/blå/röd
Helsingborgs IF P16 Helsingborgs IF(Föreningen) röd, blå, röd
Helsingborgs IF U19 Jens Karlsson 0704199421 röd/blå/röd
Hittarps IK J-lag Hittarps IK(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Hittarps IK P15 Hittarps IK(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Hittarps IK U17 Hittarps IK(Föreningen) vit/svart/vit
Högaborgs BK U19 Magnus Lindner 0706831868 grönsvart/svart/Vit
Höganäs BK J-Lag Alexander Aranyos 0730371448 Röd, Blå, Röd
IFK Hässleholm Jonas Jönsson 0733527001 gul-svart randig hel svart rygg, svart, svart
IFK Hässleholm P12 Magnus Jönsson gul-svart randig hel svart rygg/svart/svart
IFK Klagshamn J-lag Roy Faro 0707690912 gul/blå/blå/gul
IK Wormo P15 Ismet Krijestorac blå/blå/blå
IS Halmia Academy Per-Anders Andersson 035106602 0733158228 Vit, Röd, Vita
IS Halmia U19 Per-Anders Andersson 035106602 0733158228 vit/röda/vita
Klippans Förenade P15 Jesper Nilsson 043513570 0733406284 vit/grön/vit
Kullavägen P15 Martin Berglund 0704380314 Marinblå/Marinblå/Marinblå
Kullavägens BK P16 Tony Toll 042242544 0705196803 Marinblå, Marinblå, Marinblå
Laholms FK P17 Johan Larsson 0708137331 Vit/svart/Vit
Landskrona BoIS P15 Fredrik Jönsson 0703099820 Svart/vit randig/Svart/Vit
LB07 P15 Patrik Syde 0701901004 Röd/Svart/Svart
Malmö FF P16 Malmö FF(Föreningen) ljusblå, vit, ljusblå
Malmö FF U 19 Malmö FF(Föreningen) ljusblå, vit, ljusblå
Markaryds IF J-lag Henrik Pedersen 0703121740 Blå/Blå/Blå
Ramlösa Södra J-lag Viktor Nyberg Spets 0708632151 vit/svart/vit
Råå IF J-lag Fredrik Petersson 0708178056 ljusblå/vit/ljusblå
Råå IF P15 Peter Lundström 042220480 0709135288 ljusblå/vit/ljusblå
Stehag J-lag Jan Nilsson 0703174287 BLÅ/BLÅ/BLÅ
Trelleborgs FF U19 Jimmi Olsson 0708146425 blå, vit, vit
Vejby IF J-lag Christian Jensen Goentorp 0733761217 orange/blå/blå/orange
Vikens IK J-lag Patrik Jönsson 0705525613 Vit/Blå/Vit
Ödåkra Jonas Persson 042134352 0709851603 Grön/Röd/Gröna
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-01-27 15:00 Fortuna FF J-Lag - IFK Klagshamn J-lag Rydebäcks IP, konstgräs
2019-02-01 18:45 Högaborgs BK U19 - Malmö FF U 19 Västergårds IP 7, konstgräs
2019-02-02 12:30 Fortuna FF J-Lag - Ödåkra Rydebäcks IP, konstgräs
2019-02-02 14:30 Helsingborgs IF P14 - FC Bellevue P14 Olympiafältet Plan 7 Konstgräs
2019-02-03 13:00 Fortuna FF J-Lag - Höganäs BK J-Lag Rydebäcks IP, konstgräs
2019-02-03 15:30 Fortuna FF P15 - IK Wormo P15 Rydebäcks IP, konstgräs
2019-02-08 18:00 (Inst.) Hittarps IK U17 - Råå IF J-lag Laröds IP C-plan, konstgräs
2019-02-08 19:00 Råå IF J-lag - Fortuna FF J-Lag Hedens IP, Helsingborg konstgräsplan 1
2019-02-09 11:00 Eskilsminne IF U19 - Trelleborgs FF U19 Harlyckan 3, konstgräs
2019-02-10 11:00 Vikens IK J-lag - Hittarps IK J-lag Vikvalla, konstgräs
2019-02-10 15:00 Råå IF J-lag - Stehag J-lag Hedens IP, Helsingborg konstgräsplan 1
2019-02-16 11:00 (Inst.) Vikens IK J-lag - Hasslöv/Skottorp J-lag Vikvalla, konstgräs
2019-02-16 13:00 Helsingborgs IF U19 - Lyngby BK U19 Olympiafältet Plan 10 konstgräs
2019-02-17 15:30 Råå IF J-lag - Hbg Östra J-lag Hedens IP, Helsingborg konstgräsplan 1
2019-02-24 13:00 Ramlösa Södra J-lag - Hbg Östra J-lag Hedens IP, Helsingborg konstgräsplan 1
2019-03-01 19:00 Ramlösa Södra J-lag - Fortuna FF J-Lag Hedens IP, Helsingborg konstgräsplan 1
2019-03-02 12:30 Råå IF P15 - LB07 P15 Hedens IP, Helsingborg konstgräsplan 1
2019-03-02 13:00 Fortuna FF P15 - Klippans Förenade P15 Rydebäcks IP, konstgräs
2019-03-09 14:00 Hittarps IK U17 - BK Landora J-lag Laröds IP C-plan, konstgräs
2019-03-10 12:00 Råå IF P15 - Kullavägen P15 Hedens IP, Helsingborg konstgräsplan 7
2019-03-20 18:30 Helsingborgs AIS P03 - Kullavägens BK P16 Olympiafältet Plan 7 Konstgräs
2019-03-22 20:00 Ramlösa Södra J-lag - Råå IF J-lag Hedens IP, Helsingborg konstgräsplan 1
2019-03-23 12:15 Råå IF P15 - BK Höllviken P15 Hedens IP, Helsingborg konstgräsplan 1
2019-03-23 12:15 Eskilsminne IF U19 - IS Halmia Academy Harlyckan 3, konstgräs
2019-03-23 14:00 Råå IF J-lag - Markaryds IF J-lag Hedens IP, Helsingborg konstgräsplan 1
2019-03-24 11:00 Vikens IK J-lag - Vejby IF J-lag Vikvalla, konstgräs
2019-03-24 15:00 Hittarps IK U17 - Laholms FK P17 Laröds IP C-plan, konstgräs
2019-03-24 17:00 (Inst.) Ramlösa Södra J-lag - Ödåkra Hedens IP, Helsingborg konstgräsplan 1
2019-03-30 14:30 Fortuna FF P15 - Hittarps IK P15 Rydebäcks IP, konstgräs
2019-03-31 13:00 Eskilsminne IF U19 - IFK Hässleholm Harlyckan 3, konstgräs
2019-04-07 11:00 Vikens IK J-lag - Hbg Östra J-lag Vikvalla, konstgräs
2019-06-02 13:30 Helsingborgs IF P12 - IFK Hässleholm P12 Olympiafältet Plan 7 konstgräs 9-manna
2019-06-02 14:40 Helsingborgs IF P12 - IFK Hässleholm P12 Olympiafältet Plan 7 konstgräs 9-manna
2019-07-06 11:00 (Inst.) Råå IF P15 - Landskrona BoIS P15 Hedens IP, Helsingborg plan 5