Spelprogram - P07 Nv vit

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Assyriska IK Sidney Ssempala 0704262164 Vit, Vit, Vit
Bankeryds SK vit Patrick Sylvander 0702880406 Gul, Svart, Gul
Barnarps IF Barnarps IF(Föreningen) Vinröd, Svart, Svart
Habo IF vit Johan Eckert 0732067239 Blå/vit, Blå, Blå
Hovslätts IK Fredrik Korutschka 0708486847 Röd/vit, Vit, Vita
Husqvarna FF vit Athanasios Serakis 0767984203 Blå, Blå, Blå
Mariebo IK svart Mariebo IK(Föreningen) Gul, Svart, Svart
Råslätt SK Lars Pettersson 036160779 0704672337 Röd, Röd, Röd
Waggeryds IK Per Carmström 0725727068 Vit, Vit, Vit
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-28 10:00 Husqvarna FF vit - Mariebo IK svart Vapenvallen
2019-04-28 12:00 Råslätt SK - Hovslätts IK Råslätts IP
Maj
2019-05-04 10:30 Barnarps IF - Habo IF vit Barnarps IP
2019-05-04 12:00 Mariebo IK svart - Waggeryds IK Mariebovallen
2019-05-04 15:00 Bankeryds SK vit - Husqvarna FF vit Furuvik
2019-05-05 13:00 Hovslätts IK - Assyriska IK Hovets IP
2019-05-09 18:00 Waggeryds IK - Barnarps IF Vaggeryds IP
2019-05-11 12:00 Waggeryds IK - Bankeryds SK vit Vaggeryds IP
2019-05-12 10:00 Husqvarna FF vit - Hovslätts IK Vapenvallen
2019-05-12 12:00 Habo IF vit - Mariebo IK svart Slättens IP
2019-05-12 16:00 Assyriska IK - Råslätt SK Öxnehaga IP
2019-05-18 12:00 Mariebo IK svart - Barnarps IF Mariebovallen
2019-05-18 12:00 Råslätt SK - Husqvarna FF vit Råslätts IP
2019-05-18 15:00 Bankeryds SK vit - Habo IF vit Furuvik
2019-05-19 14:00 Hovslätts IK - Waggeryds IK Hovets IP
2019-05-25 12:00 Husqvarna FF vit - Assyriska IK Vapenvallen
2019-05-25 15:00 Barnarps IF - Bankeryds SK vit Barnarps IP
2019-05-26 11:00 Waggeryds IK - Råslätt SK Vaggeryds IP
2019-05-26 16:00 Habo IF vit - Hovslätts IK Slättens IP
Juni
2019-06-01 10:00 Hovslätts IK - Barnarps IF Hovets IP
2019-06-01 12:00 Bankeryds SK vit - Mariebo IK svart Furuvik
2019-06-01 12:00 Råslätt SK - Habo IF vit Råslätts IP
2019-06-02 11:00 Assyriska IK - Waggeryds IK Öxnehaga IP
2019-06-06 12:00 Mariebo IK svart - Hovslätts IK Mariebovallen
2019-06-08 10:30 Barnarps IF - Råslätt SK Barnarps IP
2019-06-09 11:00 Waggeryds IK - Husqvarna FF vit Vaggeryds IP
2019-06-09 12:00 Habo IF vit - Assyriska IK Slättens IP
2019-06-15 10:00 Hovslätts IK - Bankeryds SK vit Hovets IP
2019-06-15 12:00 Råslätt SK - Mariebo IK svart Råslätts IP
2019-06-16 10:00 Husqvarna FF vit - Habo IF vit Vapenvallen
2019-06-16 11:00 Assyriska IK - Barnarps IF Öxnehaga IP
2019-06-18 17:30 Mariebo IK svart - Assyriska IK Mariebovallen
2019-06-18 19:00 Bankeryds SK vit - Råslätt SK Furuvik
2019-06-19 18:00 Barnarps IF - Husqvarna FF vit Barnarps IP
2019-06-19 19:00 Habo IF vit - Waggeryds IK Slättens IP
2019-06-23 16:00 Hovslätts IK - Råslätt SK Hovets IP
2019-06-25 17:30 Mariebo IK svart - Husqvarna FF vit Mariebovallen
2019-06-25 19:00 Bankeryds SK vit - Assyriska IK Furuvik
Augusti
2019-08-09 18:30 Habo IF vit - Barnarps IF Slättens IP
2019-08-10 12:00 Waggeryds IK - Mariebo IK svart Vaggeryds IP
2019-08-11 10:00 Husqvarna FF vit - Bankeryds SK vit Vapenvallen
2019-08-11 11:00 Assyriska IK - Hovslätts IK Öxnehaga IP
2019-08-15 18:00 Barnarps IF - Waggeryds IK Barnarps IP
2019-08-17 12:00 Mariebo IK svart - Habo IF vit Mariebovallen
2019-08-18 12:00 Råslätt SK - Assyriska IK Råslätts IP
2019-08-18 14:00 Bankeryds SK vit - Waggeryds IK Furuvik
2019-08-18 14:00 Hovslätts IK - Husqvarna FF vit Hovets IP
2019-08-24 11:30 Habo IF vit - Bankeryds SK vit Slättens IP
2019-08-25 11:00 Assyriska IK - Bankeryds SK vit Öxnehaga IP
2019-08-25 12:00 Husqvarna FF vit - Råslätt SK Vapenvallen
2019-08-25 15:00 Waggeryds IK - Hovslätts IK Vaggeryds IP
2019-08-25 18:00 Barnarps IF - Mariebo IK svart Barnarps IP
2019-08-31 12:00 Bankeryds SK vit - Barnarps IF Furuvik
2019-08-31 14:00 Råslätt SK - Waggeryds IK Råslätts IP
2019-08-31 17:00 Hovslätts IK - Habo IF vit Hovets IP
September
2019-09-07 10:30 Barnarps IF - Hovslätts IK Barnarps IP
2019-09-08 14:00 Waggeryds IK - Assyriska IK Vaggeryds IP
2019-09-08 16:30 Mariebo IK svart - Bankeryds SK vit Mariebovallen
2019-09-09 18:00 Habo IF vit - Råslätt SK Slättens IP
2019-09-13 18:00 Hovslätts IK - Mariebo IK svart Hovets IP
2019-09-15 10:00 Husqvarna FF vit - Waggeryds IK Vapenvallen 7-manna konstgräs
2019-09-15 10:00 Råslätt SK - Barnarps IF Råslätts IP
2019-09-15 11:00 Assyriska IK - Habo IF vit Öxnehaga IP
2019-09-17 17:30 Assyriska IK - Husqvarna FF vit Öxnehaga IP
2019-09-21 10:30 Barnarps IF - Assyriska IK Barnarps IP
2019-09-22 13:00 Bankeryds SK vit - Hovslätts IK Furuvik
2019-09-22 16:30 Mariebo IK svart - Råslätt SK Mariebovallen
2019-09-22 17:00 Habo IF vit - Husqvarna FF vit Slättens IP
2019-09-29 11:00 Assyriska IK - Mariebo IK svart Öxnehaga IP
2019-09-29 12:00 Waggeryds IK - Habo IF vit Vaggeryds IP
2019-09-29 12:00 Råslätt SK - Bankeryds SK vit Råslätts IP
Oktober
2019-10-05 11:00 Husqvarna FF vit - Barnarps IF Barnarps IP