Spelprogram - P07 N vit

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Aneby/Bälaryd vit Lars Skeppås 0763920737 Vitt/vitt/vitt
Bäckseda IF vit Jon Sörensson 0722011766 0722011766 svart, svart, svart
Ekenässjöns IF Johan Brinkhammar 0708854453 RÖD, BLÅ, RÖD
Hvetlanda GIF vit Marcus Karlsson 0706557923 Blå, vit, Blå
IF Eksjö Fotboll Martin Adamsson 0702506896 Vinröd, Blå, Blå
Myresjö/Landsbro Mikael Petersson 0703206720 Blå, Blå, Vit
Nässjö FF blå Nässjö FF(Föreningen) Mörkblå, Mörkblå, Mörkblå
Sävsjö FF svart Mikael Abrahamsson 038213028 0709930299 Röd, Röd, Röd
Vrigstad/Stockaryd/Rörvik Magnus Thor 0705361432 Gul, Svart, Svart
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-28 14:00 Myresjö/Landsbro - Ekenässjöns IF Myrvalla
2019-04-28 17:00 Vrigstad/Stockaryd/Rörvik - Hvetlanda GIF vit Tallåsen
2019-04-28 17:00 Sävsjö FF svart - Aneby/Bälaryd vit Hofgårdsvallen
Maj
2019-05-03 18:00 Ekenässjöns IF - Bäckseda IF vit Idrottsplatsen Ekenässjön
2019-05-04 11:00 Hvetlanda GIF vit - Myresjö/Landsbro IP Vetlanda
2019-05-05 10:00 Nässjö FF blå - Sävsjö FF svart Skogsvallen
2019-05-05 15:00 Aneby/Bälaryd vit - Vrigstad/Stockaryd/Rörvik Furulid IP
2019-05-11 10:00 Bäckseda IF vit - Myresjö/Landsbro Paradisvallen
2019-05-12 13:00 Aneby/Bälaryd vit - Hvetlanda GIF vit Tallåsen
2019-05-12 17:00 Sävsjö FF svart - IF Eksjö Fotboll Hofgårdsvallen
2019-05-12 18:00 Vrigstad/Stockaryd/Rörvik - Nässjö FF blå Tallåsen
2019-05-16 19:00 IF Eksjö Fotboll - Vrigstad/Stockaryd/Rörvik Ränneborg
2019-05-17 18:00 Hvetlanda GIF vit - Bäckseda IF vit IP Vetlanda
2019-05-19 10:00 Nässjö FF blå - Aneby/Bälaryd vit Skogsvallen
2019-05-19 17:00 Ekenässjöns IF - Sävsjö FF svart Idrottsplatsen Ekenässjön
2019-05-25 11:00 Bäckseda IF vit - IF Eksjö Fotboll Paradisvallen
2019-05-26 10:00 Nässjö FF blå - Hvetlanda GIF vit Skogsvallen
2019-05-26 13:00 Aneby/Bälaryd vit - IF Eksjö Fotboll Furulid IP
2019-05-26 15:00 Sävsjö FF svart - Myresjö/Landsbro Hofgårdsvallen
2019-05-26 17:00 Vrigstad/Stockaryd/Rörvik - Ekenässjöns IF Tallåsen
2019-05-29 18:30 Ekenässjöns IF - Aneby/Bälaryd vit Idrottsplatsen Ekenässjön
2019-05-30 11:00 Bäckseda IF vit - Sävsjö FF svart Paradisvallen
Juni
2019-06-02 14:00 IF Eksjö Fotboll - Nässjö FF blå Ränneborg
2019-06-02 16:00 Myresjö/Landsbro - Vrigstad/Stockaryd/Rörvik Myrvalla
2019-06-08 11:00 Aneby/Bälaryd vit - Myresjö/Landsbro Furulid IP
2019-06-09 10:00 Nässjö FF blå - Ekenässjöns IF Skogsvallen
2019-06-09 14:00 IF Eksjö Fotboll - Hvetlanda GIF vit Ränneborg
2019-06-09 18:00 Vrigstad/Stockaryd/Rörvik - Bäckseda IF vit Tallåsen
2019-06-15 11:00 Ekenässjöns IF - IF Eksjö Fotboll Idrottsplatsen Ekenässjön
2019-06-16 14:00 Myresjö/Landsbro - Nässjö FF blå Myrvalla
2019-06-16 17:00 Sävsjö FF svart - Hvetlanda GIF vit Hofgårdsvallen
2019-06-16 18:00 Bäckseda IF vit - Aneby/Bälaryd vit Paradisvallen
2019-06-17 18:30 Hvetlanda GIF vit - Ekenässjöns IF Nydala
2019-06-18 17:30 IF Eksjö Fotboll - Myresjö/Landsbro Ränneborg
2019-06-19 18:30 Nässjö FF blå - Bäckseda IF vit Skogsvallen
2019-06-19 19:00 Vrigstad/Stockaryd/Rörvik - Sävsjö FF svart Tallåsen
2019-06-24 18:00 Ekenässjöns IF - Myresjö/Landsbro Idrottsplatsen Ekenässjön
2019-06-25 17:30 IF Eksjö Fotboll - Bäckseda IF vit Ränneborg
2019-06-26 18:15 Aneby/Bälaryd vit - Sävsjö FF svart Furulid IP
2019-06-26 19:00 Hvetlanda GIF vit - Vrigstad/Stockaryd/Rörvik IP Vetlanda
Augusti
2019-08-11 14:00 Myresjö/Landsbro - Hvetlanda GIF vit Myrvalla
2019-08-11 17:00 Bäckseda IF vit - Ekenässjöns IF Paradisvallen
2019-08-11 17:00 Vrigstad/Stockaryd/Rörvik - Aneby/Bälaryd vit Tallåsen
2019-08-11 18:00 Sävsjö FF svart - Nässjö FF blå Hofgårdsvallen
2019-08-18 10:00 Nässjö FF blå - Vrigstad/Stockaryd/Rörvik Skogsvallen
2019-08-18 11:00 Hvetlanda GIF vit - Aneby/Bälaryd vit IP Vetlanda
2019-08-18 14:00 IF Eksjö Fotboll - Sävsjö FF svart Ränneborg
2019-08-18 14:00 Myresjö/Landsbro - Bäckseda IF vit Myrvalla
2019-08-24 14:00 Bäckseda IF vit - Hvetlanda GIF vit Paradisvallen
2019-08-25 12:00 Aneby/Bälaryd vit - Nässjö FF blå Furulid IP
2019-08-25 17:00 Sävsjö FF svart - Ekenässjöns IF Hofgårdsvallen
2019-08-25 17:00 Vrigstad/Stockaryd/Rörvik - IF Eksjö Fotboll Tallåsen
2019-08-31 11:00 Ekenässjöns IF - Vrigstad/Stockaryd/Rörvik Idrottsplatsen Ekenässjön
September
2019-09-01 11:00 Hvetlanda GIF vit - Nässjö FF blå Nydala
2019-09-01 14:00 Myresjö/Landsbro - Sävsjö FF svart Myrvalla
2019-09-01 14:00 IF Eksjö Fotboll - Aneby/Bälaryd vit Ränneborg
2019-09-07 10:00 Nässjö FF blå - IF Eksjö Fotboll Skogsvallen
2019-09-08 12:00 Aneby/Bälaryd vit - Ekenässjöns IF Tallåsen
2019-09-08 17:00 Sävsjö FF svart - Bäckseda IF vit Hofgårdsvallen
2019-09-08 17:00 Vrigstad/Stockaryd/Rörvik - Myresjö/Landsbro Tallåsen
2019-09-14 11:00 Ekenässjöns IF - Nässjö FF blå Idrottsplatsen Ekenässjön
2019-09-15 11:00 Bäckseda IF vit - Vrigstad/Stockaryd/Rörvik Paradisvallen
2019-09-15 11:00 Hvetlanda GIF vit - IF Eksjö Fotboll IP Vetlanda
2019-09-20 18:30 Nässjö FF blå - Myresjö/Landsbro Skogsvallen
2019-09-21 11:00 Hvetlanda GIF vit - Sävsjö FF svart IP Vetlanda
2019-09-21 12:00 Aneby/Bälaryd vit - Bäckseda IF vit Furulid IP
2019-09-22 14:00 IF Eksjö Fotboll - Ekenässjöns IF Ränneborg
2019-09-22 17:00 Sävsjö FF svart - Vrigstad/Stockaryd/Rörvik Hofgårdsvallen
2019-09-26 18:00 Myresjö/Landsbro - IF Eksjö Fotboll Myrvalla
2019-09-29 10:00 Bäckseda IF vit - Nässjö FF blå Paradisvallen
2019-09-29 11:00 Myresjö/Landsbro - Aneby/Bälaryd vit Myrvalla
2019-09-29 15:30 Ekenässjöns IF - Hvetlanda GIF vit Idrottsplatsen Ekenässjön