Spelprogram - P09 N vit

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Aneby/Bälaryd vinröd Aneby SK(Föreningen) Blå, Blå, Blåa
Bäckseda IF vit Bäckseda IF(Föreningen) svart, svart, svart
Ekenässjöns IF Andreas Lindqvist 0702854840 RÖD, BLÅ, RÖD
Hvetlanda GIF vit Henrik Claesson 0702809427 Blå, vit, Blå
Höreda GIF Pär Mosskull +46725007157 Vit/Svart Randig, Svart, Svart
IF Eksjö Fotboll vinröd Ola Lövdahl +46705493115 Vinröd, Blå, Blå
IFK Österbymo IFK Österbymo(Föreningen) Blå, Vit, Blå
Torpa AIS Fredrik Carlsen 0703271830 Gul/Svart/Gul
Tranås FF svart Tranås FF(Föreningen) Svart/Röd, Svart, Röd
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-23 18:30 Aneby/Bälaryd vinröd - IFK Österbymo Tallåsen
2019-04-28 11:00 Bäckseda IF vit - Torpa AIS Paradisvallen
2019-04-28 11:00 Ekenässjöns IF - Tranås FF svart Idrottsplatsen Ekenässjön
2019-04-28 15:00 Hvetlanda GIF vit - Höreda GIF Heds Arena - Konstgräs
Maj
2019-05-01 17:00 Torpa AIS - IF Eksjö Fotboll vinröd Torpavallen
2019-05-04 10:30 Tranås FF svart - Bäckseda IF vit Bredstorps IP
2019-05-04 11:00 IFK Österbymo - Ekenässjöns IF Österbymo IP
2019-05-05 13:00 Höreda GIF - Aneby/Bälaryd vinröd Höredavallen
2019-05-07 18:30 Aneby/Bälaryd vinröd - Hvetlanda GIF vit Tallåsen
2019-05-09 18:00 Ekenässjöns IF - Höreda GIF Idrottsplatsen Ekenässjön
2019-05-11 11:00 IF Eksjö Fotboll vinröd - Tranås FF svart Ränneborg
2019-05-12 11:00 Bäckseda IF vit - IFK Österbymo Paradisvallen
2019-05-15 18:00 IFK Österbymo - IF Eksjö Fotboll vinröd Österbymo IP
2019-05-17 18:00 Tranås FF svart - Torpa AIS Bredstorps IP
2019-05-19 13:00 Höreda GIF - Bäckseda IF vit Höredavallen
2019-05-19 15:00 Hvetlanda GIF vit - Ekenässjöns IF Nydala
2019-05-24 18:00 Bäckseda IF vit - Hvetlanda GIF vit Paradisvallen
2019-05-25 11:00 IF Eksjö Fotboll vinröd - Höreda GIF Ränneborg
2019-05-26 10:30 Torpa AIS - IFK Österbymo Torpavallen
2019-05-28 18:30 Aneby/Bälaryd vinröd - Bäckseda IF vit Furulid IP
2019-05-29 18:00 IFK Österbymo - Tranås FF svart Österbymo IP
2019-05-29 18:30 Ekenässjöns IF - Aneby/Bälaryd vinröd Idrottsplatsen Ekenässjön
Juni
2019-06-01 11:00 Hvetlanda GIF vit - IF Eksjö Fotboll vinröd Nydala
2019-06-02 13:00 Höreda GIF - Torpa AIS Höredavallen
2019-06-07 18:30 Torpa AIS - Hvetlanda GIF vit Torpavallen
2019-06-08 10:30 Tranås FF svart - Höreda GIF Bredstorps IP
2019-06-08 11:00 IF Eksjö Fotboll vinröd - Aneby/Bälaryd vinröd Ränneborg
2019-06-09 11:00 Bäckseda IF vit - Ekenässjöns IF Paradisvallen
2019-06-10 18:00 IFK Österbymo - Hvetlanda GIF vit Österbymo IP
2019-06-10 18:30 Aneby/Bälaryd vinröd - Torpa AIS Furulid IP
2019-06-15 12:00 Hvetlanda GIF vit - Tranås FF svart IP Vetlanda
2019-06-15 12:00 Höreda GIF - IFK Österbymo Höredavallen
2019-06-16 10:00 Ekenässjöns IF - IF Eksjö Fotboll vinröd Idrottsplatsen Ekenässjön
2019-06-18 19:00 IF Eksjö Fotboll vinröd - Bäckseda IF vit Ränneborg
2019-06-19 18:30 Tranås FF svart - Aneby/Bälaryd vinröd Bredstorps IP
2019-06-20 18:00 Torpa AIS - Ekenässjöns IF Torpavallen
2019-06-23 17:00 Torpa AIS - Bäckseda IF vit Torpavallen
2019-06-23 18:00 Tranås FF svart - Ekenässjöns IF Bredstorps IP
2019-06-24 18:00 IFK Österbymo - Aneby/Bälaryd vinröd Österbymo IP
2019-06-26 18:00 Höreda GIF - Hvetlanda GIF vit Höredavallen
Augusti
2019-08-06 18:30 Aneby/Bälaryd vinröd - Höreda GIF Tallåsen
2019-08-10 11:00 IF Eksjö Fotboll vinröd - Torpa AIS Ränneborg
2019-08-11 10:00 Ekenässjöns IF - IFK Österbymo Idrottsplatsen Ekenässjön
2019-08-11 11:00 Bäckseda IF vit - Tranås FF svart Paradisvallen
2019-08-16 18:00 Tranås FF svart - IF Eksjö Fotboll vinröd Bredstorps IP
2019-08-18 11:00 IFK Österbymo - Bäckseda IF vit Österbymo IP
2019-08-18 14:00 Höreda GIF - Ekenässjöns IF Höredavallen
2019-08-18 15:00 Hvetlanda GIF vit - Aneby/Bälaryd vinröd Nydala
2019-08-24 11:00 Bäckseda IF vit - Höreda GIF Paradisvallen
2019-08-24 11:00 IF Eksjö Fotboll vinröd - IFK Österbymo Ränneborg
2019-08-25 10:00 Torpa AIS - Tranås FF svart Torpavallen
2019-08-25 10:00 Ekenässjöns IF - Hvetlanda GIF vit Idrottsplatsen Ekenässjön
2019-08-27 18:30 Aneby/Bälaryd vinröd - Ekenässjöns IF Furulid IP
2019-08-28 18:00 IFK Österbymo - Torpa AIS Österbymo IP
2019-08-30 18:00 Hvetlanda GIF vit - Bäckseda IF vit IP Vetlanda
September
2019-09-01 13:00 Höreda GIF - IF Eksjö Fotboll vinröd Höredavallen
2019-09-07 10:30 Tranås FF svart - IFK Österbymo Bredstorps IP
2019-09-07 11:00 Torpa AIS - Höreda GIF Torpavallen
2019-09-07 11:00 IF Eksjö Fotboll vinröd - Hvetlanda GIF vit Ränneborg
2019-09-08 11:00 Bäckseda IF vit - Aneby/Bälaryd vinröd Paradisvallen
2019-09-10 18:30 Aneby/Bälaryd vinröd - IF Eksjö Fotboll vinröd Furulid IP
2019-09-13 17:30 Ekenässjöns IF - Bäckseda IF vit Idrottsplatsen Ekenässjön
2019-09-14 12:00 Hvetlanda GIF vit - Torpa AIS Nydala
2019-09-15 13:00 Höreda GIF - Tranås FF svart Höredavallen
2019-09-19 18:00 IFK Österbymo - Höreda GIF Österbymo IP
2019-09-21 10:30 Tranås FF svart - Hvetlanda GIF vit Bredstorps IP
2019-09-21 11:00 Torpa AIS - Aneby/Bälaryd vinröd Torpavallen
2019-09-21 11:00 IF Eksjö Fotboll vinröd - Ekenässjöns IF Ränneborg
2019-09-24 18:30 Aneby/Bälaryd vinröd - Tranås FF svart Furulid IP
2019-09-28 10:00 Ekenässjöns IF - Torpa AIS Idrottsplatsen Ekenässjön
2019-09-28 11:00 Hvetlanda GIF vit - IFK Österbymo Nydala
2019-09-29 11:00 Bäckseda IF vit - IF Eksjö Fotboll vinröd Paradisvallen