Spelprogram - P09 S gul

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Alvesta GoIF grön Alvesta GOIF(Föreningen) Grön, Grön, Grön
Lenhovda IF Sara Vilhelmsson 0702903387 Vit/blå/blå
Ljungby IF svart Emma Iversen 0706405141 Blå, Blå, Blå
Rottne IF Henrik Rooth blå, blå, blå
Tolgs IF Tolgs IF(Föreningen) Röd/svart, Svart, Röda
Åby/Tjureda IF Åby/Tjureda IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Åseda IF Patrick Holm Missfeldt 0705297419 Vit, Blå, Vit
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2019-05-01 15:00 Lenhovda IF - Ljungby IF svart Lenhovda IP
2019-05-03 18:00 Alvesta GoIF grön - Tolgs IF Virdavallen
2019-05-05 16:00 Åseda IF - Åby/Tjureda IF Stena Parken
2019-05-12 11:00 Tolgs IF - Lenhovda IF Dackevallen
2019-05-12 11:00 Åby/Tjureda IF - Rottne IF Åbyvallen
2019-05-12 16:00 Ljungby IF svart - Åseda IF Lagavallen
2019-05-18 14:00 Rottne IF - Alvesta GoIF grön Vidingeskans
2019-05-19 11:00 Åby/Tjureda IF - Tolgs IF Åbyvallen
2019-05-19 16:00 Åseda IF - Lenhovda IF Stena Parken
2019-05-25 15:00 Alvesta GoIF grön - Åby/Tjureda IF Virdavallen
2019-05-26 11:00 Tolgs IF - Ljungby IF svart Dackevallen
2019-05-26 11:00 Lenhovda IF - Rottne IF Lenhovda IP
2019-05-30 10:30 Rottne IF - Åseda IF Vidingeskans
2019-05-30 11:00 Åby/Tjureda IF - Lenhovda IF Åbyvallen
Juni
2019-06-01 09:30 Ljungby IF svart - Alvesta GoIF grön Lagavallen
2019-06-05 18:00 Lenhovda IF - Alvesta GoIF grön Lenhovda IP
2019-06-06 12:30 Rottne IF - Ljungby IF svart Vidingeskans
2019-06-09 16:00 Åseda IF - Tolgs IF Stena Parken
2019-06-16 10:30 Tolgs IF - Rottne IF Dackevallen
2019-06-16 11:00 Ljungby IF svart - Åby/Tjureda IF Lagavallen
2019-06-16 14:00 Alvesta GoIF grön - Åseda IF Virdavallen
Augusti
2019-08-11 Åby/Tjureda IF - Åseda IF Åbyvallen
2019-08-11 11:00 Tolgs IF - Alvesta GoIF grön Dackevallen
2019-08-11 13:00 Ljungby IF svart - Lenhovda IF Lagavallen
2019-08-18 11:00 Lenhovda IF - Tolgs IF Lenhovda IP
2019-08-18 13:00 Rottne IF - Åby/Tjureda IF Vidingeskans
2019-08-18 16:00 Åseda IF - Ljungby IF svart Stena Parken
2019-08-25 10:30 Tolgs IF - Åby/Tjureda IF Dackevallen
2019-08-25 11:00 Lenhovda IF - Åseda IF Lenhovda IP
2019-08-25 17:00 Alvesta GoIF grön - Rottne IF Virdavallen
2019-08-30 18:30 Åby/Tjureda IF - Alvesta GoIF grön Åbyvallen
2019-08-31 11:00 Ljungby IF svart - Tolgs IF Lagavallen
September
2019-09-01 11:30 Rottne IF - Lenhovda IF Vidingeskans
2019-09-08 11:00 Lenhovda IF - Åby/Tjureda IF Lenhovda IP
2019-09-08 15:00 Alvesta GoIF grön - Ljungby IF svart Virdavallen
2019-09-08 16:00 Åseda IF - Rottne IF Stena Parken
2019-09-15 10:30 Tolgs IF - Åseda IF Dackevallen
2019-09-15 12:00 Ljungby IF svart - Rottne IF Lagavallen
2019-09-15 17:00 Alvesta GoIF grön - Lenhovda IF Virdavallen
2019-09-21 11:00 Åby/Tjureda IF - Ljungby IF svart Åbyvallen
2019-09-22 11:30 Rottne IF - Tolgs IF Vidingeskans
2019-09-22 16:00 Åseda IF - Alvesta GoIF grön Stena Parken