Spelprogram - Tr.matcher Oskarshamns FDK

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
BB2001 (6) Mikael Lager 0705530478 Vit, Vit, vit
Blomstermåla IK (B) Blomstermåla IK(Föreningen) Svart/vit, Svart, Vit
BT 20 (5) Timmernabbens IF(Föreningen) Gul/svart, Svart, Svart
Fagerhults AIK (6) Fagerhults AIK(Föreningen) Röd, Gul, Gul
Fagerhults AIK (B) Fagerhults AIK(Föreningen) Röd, Gul, Gul
Fliseryds IF (6) Adam Berkeby 0768448538 Grön/Vit/Vit
Fågelfors IF (6) Mattias Åberg 0732485500 röd/vit/röd
Fågelfors IF (B) Mattias Åberg 0732485500 Röd, Vit, Röd
Fårbo FF (5) Fårbo FF(Föreningen) Gul/Blå,Blå,Blå
Fårbo FF (B) Fårbo FF(Föreningen) gul/blå/blå
Hultsfreds FK (5) Alexander Sundqvist 0763360344 Vit/grön/grön/Grön
Högsby IK (3) Högsby IK(Föreningen) Svart-vit randig, Svart, Vit
Högsby IK (B) Högsby IK(Föreningen) svart-vit/svart/svart
IF Ariel (6) Martin Hagman 0730532798 Blå/Svart/Blå
IF Stjärnan (5) IF Stjärnan(Föreningen) Grön, Grön, Grön
IF Stjärnan (B) Dennis Fransson 049191804 0705291804 Grön/Grön/Grön
IFK Oskarshamn (5) IFK Oskarshamn(Föreningen) vit/blå/vit
IFK Oskarshamn (B) IFK Oskarshamn(Föreningen) vit/blå/blå
IK Tuna Södra (6) IK Tuna Södra(Föreningen) Gul, Grön, Gul
Krokstorps IF (6) Lars Lundgren 049133327 0703478187 gul gul gulsvarta
Krokstorps IF (B) Krokstorps IF(Föreningen) gul, gul, gulsvart
Lindsdals IF (3) Magnus Magni 048019105 0703174405 svart/svart/svart
Långemåla IF (6) Långemåla IF(Föreningen) Blå/Blå/Blå
Nybro IF (3) Anders Olsson 0708448382 Röd-Vit / Röd / Röd
Orrefors/Alstermo (6) Stefan Brandstedt 048130703 0768433872 Svart /grön svart/ svart
Oskarshamns AIK (1) Oskarshamns AIK(Föreningen) Vit, vit, Vit
Oskarshamns AIK (P19) Niclas Olsson 0703408043 Vit, vit, Vit
Rockneby IK (6) Toni Kujundzic 0739642023 grön/grön/vit
Ruda IF (4) Jonas Lönn 0703478188 0703478188 Röd/vit/röd
Rödsle BK (6) Johan Wigren 049133012 0703964690 svart/svart/svart
Västerviks FF (3) Västerviks FF(Föreningen) Gul/Svart, Svart, Svart
Västerviks FF (P19) Västerviks FF(Föreningen) Gul/Svart, Svart, Svart
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2020-02-01 17:00 140985008 Krokstorps IF (6) - IFK Oskarshamn (5) 0 - 1 Ernemar IP - Konstgräs
2020-02-15 12:15 140985013 BT 20 (5) - Rockneby IK (6) 1 - 1 Idrottsparken - konstgräs
2020-02-22 12:00 140985014 BT 20 (5) - IF Stjärnan (5) 5 - 2 Idrottsparken - konstgräs
2020-02-29 13:00 140985012 Fågelfors IF (6) - Orrefors/Alstermo (6) Sparbanksvallen
2020-03-01 11:00 140985009 IFK Oskarshamn (5) - Hultsfreds FK (5) Ernemar IP - Konstgräs
2020-03-07 12:30 140985003 Högsby IK (3) - Västerviks FF (3) Sparbanksvallen
2020-03-07 13:00 140985010 IFK Oskarshamn (5) - Ruda IF (4) Ernemar IP - Konstgräs
2020-03-14 12:00 140985011 IFK Oskarshamn (5) - BT 20 (5) Arena Oskarshamn
2020-03-14 13:00 140985004 Högsby IK (3) - Nybro IF (3) Sparbanksvallen
2020-03-21 13:00 140985005 Högsby IK (3) - Ruda IF (4) Sparbanksvallen
2020-03-22 13:00 140985007 Oskarshamns AIK (P19) - Västerviks FF (P19) Ernemar IP - Konstgräs
2020-03-28 14:00 140985015 Krokstorps IF (6) - BB2001 (6) Arena Oskarshamn
2020-04-04 12:00 140985002 Krokstorps IF (6) - Långemåla IF (6) Arena Oskarshamn
2020-04-04 13:00 140985006 Högsby IK (3) - Lindsdals IF (3) Sparbanksvallen