Spelprogram - Tr.matcher Sv.Småland FDK

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Agunnaryds IF (B) Erik Nilsson 0706260627 Röd/Blå/Röd
Agunnaryds IF (6) Mats Nilsson 037263047 0703053731 röd/blå/röd
Anderstorps IF (3) Per Johansson 037091265 0706379151 Grön/Vit/Grön
Angelstads IF (6) Elisabeth Olsson 0730279402 grön/svart-grön-grön
Bjärnums GoIF (5) Bjärnums GoIF(Föreningen) blå, blå, blå
Bors SK (5) Anders Åkesson 0370610606 0702170736 Blå, Blå
Delary/Pjätteryd (5) Delary IF(Föreningen) Svart, Svart
Gislaveds IS (3) Gislaveds IS(Föreningen) röd/röd/röd
Gnosjö IF (3) Gnosjö IF(Föreningen) Gul, Svart, Svart
GoIF Ling (6) GoIF Ling(Föreningen) Svart, svart, svart
Gransholms IF (4) Eiler Runesson 0707421122 Grön, Vit, Grön
Guddarps IF (5) Guddarps IF(Föreningen) Blå/Blå/Blå
Göteryds BK (6) Kristoffer Persson 0707799339 gul/svart/gul
Hallaryds IF (6) Tomas Jönsson 0709400553 0709400553 Röd/vit, Röd
Hamneda GoIK (6) Johan Karlsson 0736317314 Blå, Blå, Blå
HiTs (6) David Hermansson Vit/Svart/Svart alt. Grön/Grön/Grön
Hovshaga AIF Hovshaga AIF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Häradsbäck/Ryd (5) Edin Velic 0722049830 Blå, Blå, Blå
Hässleholms IF Hässleholms IF(Föreningen) grön, vit, grön
IF Leikin (4) IF Leikin(Föreningen) orange, svarta, orange
IFK Karlshamn (U) IFK Karlshamn(Föreningen) Blå/Vit, Vit, Vit
IFK Osby IFK Osby(Föreningen) Svart, Svart, Svart
IFK Osby (4) IFK Osby(Föreningen) Svart, Svart, Svart
IK Wormo IK Wormo(Föreningen) blå, blå, blå
Ingelstads IK (4) Ingelstads IK(Föreningen) Röd, Blå, röd
Kånna IF (6) Namir Nukic Gul, svart, Gula
Lagans AIK (3) Fredrik Nyberg 0702053335 Blå/Blå, Blå, BLÅ
Lagans AIK (B) Fredrik Nyberg 0702053335 Blå/Blå, Blå, BLÅ
Lagans AIK (P15) Lagans AIK(Föreningen) Blå/Blå, Blå, BLÅ
Laholms FK Laholms FK(Föreningen) Vit, svart, Vit
Liatorps IF/Eneryda IF (4) Ola Gustavsson 0706334498 Svart-Röd, Svart, Svart
Liatorps IF/Eneryda IF (B) Jimmy Petersson 0734268117 Svart-Röd, Svart, Svart
Lidhults GOIF (6) Lidhults GOIF(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Ljungby IF (3) Linus Rosholm 037214070 Blå, Blå, Blå
Ljungby IF (B) Ljungby IF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Långaryds IF (6) Långaryds IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Lönsboda GoIF (6) Lönsboda GoIF(Föreningen) Grön, Vit, grön
Markaryds IF (4) Peter Stridh 0703211932 Blå, Blå, Blå
Markaryds IF (B) Markaryds IF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Markaryds IF (P15) Markaryds IF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Markaryds IF 2 Markaryds IF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Moheda IF (5) Moheda IF(Föreningen) Gul, Svart, Gula
Myresjö/Vetlanda FK (4) Myresjö/Vetlanda FK(Föreningen) Vit, Vit, Vit
Nässjö FF (3) Nässjö FF(Föreningen) Mörkblå, Mörkblå, Mörkblå
Nöbbele BK (5) Nöbbele BK(Föreningen) Röd/Grön, Röd/Grön, Röd
Ryssby IF (6) Ryssby IF(Föreningen) Blå, Vit, Blå
Ryssby IF (B) Ryssby IF(Föreningen) Blå, Vit, Blå
Råstorp/Timsfors (6) Jimmy Jonasson 0701008822 Röd, Svart, Svart
Strömsnäsbruks IF (5) Karl Magnus Cullin 0704337250 svart/gul, Svart, Svart
Tingsryd United FC (4) Tingsryd United FC(Föreningen) svart/grön, svart, svart
Torpa IF (5) Torpa IF(Föreningen) Röd/Röd/Röd
Unnaryds GoIF (6) Unnaryds GOIF(Föreningen) Grön (B-lag grön randig), Vit (B-lag Grön), Vit(B-lag vit)
Waggeryds IK (3) Thomas Johansson 0705420606 Vit/Vit/Vit
Vederslöv/Dänn.IF (5) Niclas Magnusson 0706689932 Grönvit / Vit / Grön
Virestads IF (6) Mikael Johansson 0705154470 0705154470 Grön /grön/grön
Västra Karups IF Västra Karups IF(Föreningen) grön, vit, vit
Västra Torsås IF (6) Västra Torsås IF(Föreningen) Vit, Blå, Vit
Växjö BK (4) Sven Hancke 0704432962 Gul/svart, Svart, Svart
Växjö Norra IF (3) Växjö Norra IF(Föreningen) Svart, Svart, svart
Älmhults IF (4) Tobias Tufvesson 0709103724 blå/blå/blå
Älmhults IF (B) Tobias Tufvesson 0709103724 Blå/Blå/Blå
Älmhults IF (P15) Älmhults IF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2020-02-08 12:00 140986001 Markaryds IF (4) - IF Leikin (4) 1 - 3 SparbanksParkens IP - Konstgräs
2020-02-09 12:00 140986033 Markaryds IF 2 - Laholms FK 3 - 2 SparbanksParkens IP - Konstgräs
2020-02-15 12:00 140986049 Markaryds IF (4) - IFK Osby 1 - 1 SparbanksParkens IP - Konstgräs
2020-02-22 12:00 140986034 Markaryds IF (P15) - Hässleholms IF 4 - 1 SparbanksParkens IP - Konstgräs
2020-02-22 14:00 140986037 Älmhults IF (4) - Häradsbäck/Ryd (5) Uppskj. Haganäs 1
2020-02-23 11:00 140986011 Lagans AIK (3) - Anderstorps IF (3) Uppskj. Lagan Turf Arena
2020-02-23 14:00 140986026 Strömsnäsbruks IF (5) - Bjärnums GoIF (5) 1 - 3 SparbanksParkens IP - Konstgräs
2020-02-25 17:30 140986023 Torpa IF (5) - Kånna IF (6) Lagan Turf Arena
2020-02-29 10:00 140986004 Guddarps IF (5) - Hamneda GoIK (6) Lagavallen Konstgräs
2020-02-29 10:00 140986007 Liatorps IF/Eneryda IF (4) - Moheda IF (5) Haganäs 1
2020-02-29 11:00 140986012 Lagans AIK (3) - Torpa IF (5) Lagan Turf Arena
2020-02-29 12:00 140986018 Ljungby IF (3) - Växjö BK (4) Lagavallen Konstgräs
2020-02-29 12:00 140986027 Strömsnäsbruks IF (5) - Göteryds BK (6) SparbanksParkens IP - Konstgräs
2020-02-29 12:00 140986030 Häradsbäck/Ryd (5) - Delary/Pjätteryd (5) Haganäs 1
2020-02-29 14:00 140986038 Älmhults IF (4) - Gransholms IF (4) Haganäs 1
2020-02-29 14:00 140986048 Ryssby IF (6) - Virestads IF (6) Lagan Turf Arena
2020-03-07 10:00 140986024 Torpa IF (5) - Agunnaryds IF (6) Lagavallen Konstgräs
2020-03-07 12:00 140986002 Markaryds IF (4) - Lagans AIK (3) SparbanksParkens IP - Konstgräs
2020-03-07 12:00 140986006 Ljungby IF (3) - Myresjö/Vetlanda FK (4) Lagavallen Konstgräs
2020-03-07 12:00 140986008 Liatorps IF/Eneryda IF (4) - Nöbbele BK (5) Haganäs 1
2020-03-07 14:00 140986005 Guddarps IF (5) - Häradsbäck/Ryd (5) Lagavallen Konstgräs
2020-03-07 14:00 140986028 Strömsnäsbruks IF (5) - Delary/Pjätteryd (5) SparbanksParkens IP - Konstgräs
2020-03-07 14:00 140986039 Älmhults IF (4) - IFK Osby (4) Haganäs 1
2020-03-07 16:00 140986035 Markaryds IF (P15) - Älmhults IF (P15) SparbanksParkens IP - Konstgräs
2020-03-13 18:30 140986025 Torpa IF (5) - Bors SK (5) Lagan Turf Arena
2020-03-14 12:00 140986019 Ljungby IF (3) - Gnosjö IF (3) Lagavallen Konstgräs
2020-03-14 12:00 140986032 Liatorps IF/Eneryda IF (4) - Delary/Pjätteryd (5) Haganäs 1
2020-03-14 12:00 140986050 Markaryds IF (4) - Hovshaga AIF SparbanksParkens IP - Konstgräs
2020-03-14 13:00 140986013 Lagans AIK (3) - Gransholms IF (4) Lagan Turf Arena
2020-03-14 14:00 140986031 Häradsbäck/Ryd (5) - Strömsnäsbruks IF (5) Haganäs 2
2020-03-14 16:00 140986040 Älmhults IF (4) - IFK Karlshamn (U) Haganäs 1
2020-03-15 10:00 140986053 Agunnaryds IF (6) - Kånna IF (6) Lagavallen Konstgräs
2020-03-15 14:00 140986042 Lagans AIK (B) - Angelstads IF (6) Lagan Turf Arena
2020-03-19 19:00 140986014 Lagans AIK (3) - Waggeryds IK (3) Lagan Turf Arena
2020-03-21 10:00 140986043 Angelstads IF (6) - Lidhults GOIF (6) Lagavallen Konstgräs
2020-03-21 12:00 140986041 Älmhults IF (4) - Delary/Pjätteryd (5) Haganäs 1
2020-03-21 12:00 140986051 Markaryds IF (4) - Västra Karups IF SparbanksParkens IP - Konstgräs
2020-03-21 14:00 140986009 Liatorps IF/Eneryda IF (4) - Tingsryd United FC (4) Haganäs 1
2020-03-21 14:00 140986020 Ljungby IF (3) - Växjö Norra IF (3) Lagavallen Konstgräs
2020-03-21 14:00 140986029 Strömsnäsbruks IF (5) - Kånna IF (6) SparbanksParkens IP - Konstgräs
2020-03-22 10:00 140986054 Agunnaryds IF (6) - Guddarps IF (5) Lagavallen Konstgräs
2020-03-22 12:00 140986021 Ljungby IF (B) - Vederslöv/Dänn.IF (5) Lagavallen Konstgräs
2020-03-24 17:15 140986047 Älmhults IF (4) - Lönsboda GoIF (6) Haganäs 1
2020-03-26 18:45 140986003 Markaryds IF (4) - Delary/Pjätteryd (5) SparbanksParkens IP - Konstgräs
2020-03-28 10:00 140986044 Angelstads IF (6) - Ryssby IF (6) Lagan Turf Arena
2020-03-28 12:00 140986022 Ljungby IF (3) - Älmhults IF (4) Lagavallen Konstgräs
2020-03-28 12:00 140986052 Markaryds IF (4) - IK Wormo SparbanksParkens IP - Konstgräs
2020-03-28 14:00 140986015 Lagans AIK (3) - Gislaveds IS (3) Lagan Turf Arena
2020-03-28 14:00 140986036 Markaryds IF (P15) - Lagans AIK (P15) SparbanksParkens IP - Konstgräs
2020-03-28 14:00 140986057 Virestads IF (6) - Västra Torsås IF (6) Haganäs 1
2020-03-29 10:00 140986055 Agunnaryds IF (6) - Hamneda GoIK (6) Lagavallen Konstgräs
2020-04-04 11:00 140986017 Lagans AIK (3) - Delary/Pjätteryd (5) Lagan Turf Arena
2020-04-05 16:00 140986045 Angelstads IF (6) - Agunnaryds IF (6) Lagan Turf Arena
2020-04-10 140986010 Liatorps IF/Eneryda IF (4) - Ingelstads IK (4) Enevallen
2020-04-13 00:00 140986056 Agunnaryds IF (6) - Virestads IF (6) Ekvallen
2020-04-13 16:00 140986046 Angelstads IF (6) - Råstorp/Timsfors (6) Lagan Turf Arena