Kansli

Henrik Landén

Ansvarig

Tel: 036-34 54 53
E-post: henrik.landen@smalandsfotbollen.se

Ansvarsområde: Kanslichef

Övrigt: Moderklubb: Hovslätts IK

Johanna Karlsson

Spelarutbildning

Tel: 036-34 54 51
E-post: johanna.karlsson@smalandsfotbollen.se

Ansvarsområde: Spelarutbildning & Webb

Övrigt: Moderklubb: Gnosjö Spirit FC

Magnus Appelberg

Domare

Tel: 036-34 54 54
E-post: magnus.appelberg@smalandsfotbollen.se

Ansvarsområde: Domare, Sommarcuper

Övrigt: Moderklubb: IK Reif

Rebin Mardan

Tränar- och ledarutbildning

Tel: 036-34 54 48
E-post: rebin.mardan@smalandsfotbollen.se

Ansvarsområde: Tränar- och ledarutbildning

Övrigt: Moderklubb: Bankeryds SK

Mats Larlind

Tävling Senior

Tel: 036-34 54 47
E-post: mats.larlind@smalandsfotbollen.se

Ansvarsområde: Seniorfotboll

Övrigt: Moderklubb: Skogslunds IF

Patric Eriksson

Barn & Ungdom

Tel: 036-34 54 52
E-post: patric.eriksson@smalandsfotbollen.se

Ansvarsområde: Barn & Ungdomsfotboll. Landslagets Fotbollskola

Övrigt: Moderklubb: Norrahammars IK

Axel Nyquist

Ekonomi

Tel: 036-34 54 55
E-post: axel.nyquist@smalandsfotbollen.se

Ansvarsområde: Ekonomi

Övrigt: Moderklubb: Jönköpings Södra IF

Anna Malmén

Föreningskonsulent

Tel: 036-34 54 50
E-post: anna.malmen@smalandsfotbollen.se

Ansvarsområde: Föreningsutveckling, Idrottslyftet, utmärkelser

Övrigt: Moderklubb: Barkarby SK

Eric Dernegård

Tränar- och ledarutbildning

Tel: 036-34 54 48
E-post: eric.dernegard@smalandsfotbollen.se

Ansvarsområde: Tränar- och ledarutbildning vikariat (100%)

Övrigt: Moderklubb: Bjurslätts IF