Kansli

Henrik Landén

Kanslichef

Tel: 036-34 54 53
E-post: henrik.landen@smalandsfotbollen.se

Ansvarsområde: Kanslichef

Övrigt: Moderklubb: Hovslätts IK

Johanna Karlsson

Spelarutbildning

Tel: 036-34 54 51
E-post: johanna.karlsson@smalandsfotbollen.se

Ansvarsområde: Spelarutbildning, distriktslag, kommunikation, evenemang

Övrigt: Moderklubb: Gnosjö Spirit FC

Magnus Appelberg

Domare

Tel: 036-34 54 54
E-post: magnus.appelberg@smalandsfotbollen.se

Ansvarsområde: Domare, Sommarcuper

Övrigt: Moderklubb: IK Reif

Pontus Dorch

Ledarutbildningskonsulent

Tel: 036-34 54 48
E-post: pontus.dorch@smalandsfotbollen.se

Ansvarsområde: Administration Tränarutbildning, Fotbollsutvecklare, Futsalutbildning

Övrigt: Moderklubb: Färjestadens GoIF

Mats Larlind

Tävling Senior

Tel: 036-34 54 47
E-post: mats.larlind@smalandsfotbollen.se

Ansvarsområde: Seniorfotboll

Övrigt: Moderklubb: Skogslunds IF

Axel Nyquist

Ekonomi

Tel: 036-34 54 55
E-post: axel.nyquist@smalandsfotbollen.se

Ansvarsområde: Ekonomi

Övrigt: Moderklubb: Jönköpings Södra IF

My Wallin

Spelarutbildningskonsulent

Tel: 036-34 54 56
E-post: my.wallin@smalandsfotbollen.se

Ansvarsområde: Administration spelarutbildning, Utbildningsläger

Övrigt: Moderklubb: Ölmstads IS

Ellen Strand

Föreningskonsulent

Tel: 036-34 54 50
E-post: ellen.strand@smalandsfotbollen.se

Ansvarsområde: Föreningsutveckling, Idrottslyftet, utmärkelser

Övrigt: Moderklubb: Waggeryds IK

Hampus Haglund

Barn- och ungdomskonsulent

Tel: 036-345452
E-post: hampus.haglund@smalandsfotbollen

Ansvarsområde: Barn och ungdom

Övrigt: Moderklubb: Skogstorps GOIF