Kontakta oss - domare

Peter Stefansson, Jönköping
Ordförande
070-6236174
peter.stefansson@orionpharma.com

Elvir Turcinovic
Ansvarsområde: Damdomarsamordnare
070-3441445
elvir_bl@hotmail.com

Henrik Johansson, Hult
Ansvarsområde: Utbildningssamordnare
070-3603474
henrik.johansson76@outlook.com

Marco Vujic, Markaryd
Ansvarsområde: Gruppledare coacher, C4
070-2868443
mackan1965@outlook.com

Pontus Adolfsson, Ålem
Ansvarsområde: Observatörssamordnare
070-2240283
pontus_adolfsson@telia.com

Senad Hamula, Lessebo
Ansvarsområde: Rekryteringssamordnare
072-3326710
hamula_s@hotmail.com

Magnus Appelberg, Jönköping
Ansvarsområde: Kommittésekreterare, kansli
036-345454
magnus.appelberg@smalandsfotbollen.se

Henrik Johansson, Hult
Utbildningssamordnare
070-3603474
henrik.johansson76@outlook.com

Andreas Askebring, Mönsterås
070-4675798
monsteras_andreas@hotmail.com

Anton Fandén, Nässjö
073-0691988
Fandizzz@live.se

Fredrik Borälv, Jönköping
070-7760054
fiddered@gmail.com

Magnus Appelberg, Jönköping
036-345454
magnus.appelberg@smalandsfotbollen.se

Mattias Jakobsson, Norrahammar
070-8869470
mattiasjakobsson245@hotmail.com

Peter Stefansson, Jönköping
070-6236174
peter.stefansson@orionpharma.com

Pontus Adolfsson, Ålem
Utbildningssamordnare
070-2240283
pontus_adolfsson@telia.com

Rasmus Stjernsten Wirstam, Kalmar
070-3818959
asse_w@hotmail.com

Senad Hamula, Lessebo
072-3326710
hamula_s@hotmail.com

Stefan Bertilsson, Sävsjö
070-8710594
s.bertilsson@spray.se

Thomas Bergström, Jönköping
070-5267854
tbcity@hotmail.com

Marko Vujic, Markaryd
C4 - Gruppledare Coacher
070-2868443
mackan1965@outlook.com

Anton Fandén
Coach Div.4/5 domare
073-0691988
fandizzz@live.se

Bengt Green, Markaryd
Coach Div.4/5 domare
070-2437641
bengtgreen@telia.com

Elvir Turcinovic, Växjö
Coach Div.4/5 domare, Distriktscoach Damdomare
070-3441445
elvir_bl@hotmail.com

Leif Hedberg, Vetlanda
Coach Div.4/5 domare
070-9119574
leif.hedberg@hotmail.se

Roger Widlund, Kalmar
Coach Div.4/5 domare
070-6669041
rodgeswe@gmail.com

Småland har 10 fotbolldomarklubbar och ca: 400 domare.

Höglandets FDK
Match/Domartillsättare: Bujar Kuroshi, 072-2439131

Jönköpings FDK
Match/Domartillsättare: Sebastian Lagrell, 070-7781344

Kalmar FDK
Match/Domartillsättare: Hans Linnér, 070-5957080

Njudung FDK
Match/Domartillsättare: Johannes Asterhed/Jarfjord, 070-8824975

Oskarshamns FDK
Match/Domartillsättare: Lars Högstedt, 070-6516649

Syd Västra Smålands FDK
Match/Domartillsättare: Marco Vujic, 070-2868443

Vimmerby FDK
Match/Domartillsättare: Mikael Fransson, 070-2987948

Västerviks FDK
Match/Domartillsättare: Torbjörn Iserstål 070-2371105

Västra Smålands FDK
Match/Domartillsättare: Femi Koku, 073-6492891

Växjö FDK
Match/Domartillsättare: Birger Johnsson 070-2456176