Kontakta oss - domare

Peter Stefansson, Jönköping
Ordförande
070-6236174
peter.stefansson@orionpharma.com

Pontus Adolfsson, Ålem
Ansvarsområde: Utbildningssamordnare
070-2240283
pontus_adolfsson@telia.com

Henrik Johansson, Hult
Ansvarsområde: Rekryteringssamordnare
070-3603474
henrik.johansson76@outlook.com

Paula Thörn, Lagan
Ansvarsområde: Coachsamordnare
073-0633034
paula-thorn@hotmail.com

Marco Vujic, Markaryd
Ansvarsområde: Gruppledare coacher, C4
070-2868443
mackan1965@outlook.com

Magnus Appelberg, Jönköping
Ansvarsområde: Kommittésekreterare, kansli
036-345454
magnus.appelberg@smalandsfotbollen.se

Pontus Adolfsson, Ålem
Utbildningssamordnare
070-2240283
pontus_adolfsson@telia.com

Magnus Appelberg, Jönköping
036-345454
magnus.appelberg@smalandsfotbollen.se

Thomas Bergström, Jönköping
070-5267854
tbcity@hotmail.com

Stefan Bertilsson, Sävsjö
070-8710594
s.bertilsson@spray.se

Fredrik Borälv, Jönköping
070-7760054
fiddered@gmail.com

Anton Fandén, Nässjö
073-0691988
Fandizzz@live.se

Senad Hamula, Lessebo
072-3326710
hamula_s@hotmail.com

Torbjörn Iserstål, Västervik
070-2371105
isertobee@telia.com

Henrik Johansson, Hult
070-3603474
henrik.johansson76@outlook.com

Rasmus Stjernsten Wirstam, Kalmar
070-3818959
asse_w@hotmail.com

Peter Stefansson, Jönköping
070-6236174
peter.stefansson@orionpharma.com

Marko Vujic, Markaryd
C4 - Gruppledare Coacher
070-2868443
marco1965@swipnet.se

Bengt Green, Markaryd
Coach Div.4/5 domare
070-2437641
bengtgreen@telia.com

Mattias Hedman Lilja, Jönköping
Coach Div.4/5 domare
073-5161515
mattiaslilja83@hotmail.com

Leif Hedberg, Vetlanda
Coach Div.4/5 domare
070-9119574
leif.hedberg@hotmail.se

Elvir Turcinovic, Växjö
Coach Div.4/5 domare, Distriktscoach Damdomare
073-1565188
elvir_hv71@hotmail.com

Roger Widlund, Kalmar
Coach Div.4/5 domare
070-6669041
rodgeswe@gmail.com

Småland har 10 fotbolldomarklubbar och ca: 400 domare.

Höglandets FDK
Match/Domartillsättare: Bujar Kuroshi, 072-2439131

Jönköpings FDK
Match/Domartillsättare: Sebastian Lagrell, 070-7781344

Kalmar FDK
Match/Domartillsättare: Hans Linnér, 070-5957080

Njudung FDK
Match/Domartillsättare: Johannes Asterhed/Jarfjord, 070-8824975

Oskarshamns FDK
Match/Domartillsättare: Lars Högstedt, 070-6516649

Syd Västra Smålands FDK
Match/Domartillsättare: Marco Vujic, 070-2868443

Vimmerby FDK
Match/Domartillsättare: Mikael Fransson, 070-2987948

Västerviks FDK
Match/Domartillsättare: Torbjörn Iserstål 070-2371105

Västra Smålands FDK
Match/Domartillsättare: Femi Koku, 073-6492891

Växjö FDK
Match/Domartillsättare: Birger Johnsson 070-2456176